Life Is Strange 2 Torrent Indir

Rate this post

Life Is Strange 2 Torrent Indir

Hayat Garip 2  – oyundaki macera unsurları ile görsel romanın beklenen devamı. DONTNOD Entertainment, sadece dilojinin orijinal ilk bölümünü değil, aynı zamanda başlığın «After the Storm» ön eki ile aynı ismin epizodik macerasının küçük bir önünü serbest bırakarak hayranların sevgisini kazanmayı başardı. Strange Life’ın ikinci bölümünün yayınlanmasından önce, yukarıda bahsedilen geliştiriciler, oyunculara Kaptan Ruhu’nun Müthiş Maceraları – diğer oyunların yanı sıra LiS’nin ikinci bölümünün kahramanlarıyla doğrudan ilgili başka bir hikaye oynama fırsatı vermeyi başardı. dizide, tüm cephelerde şık bir macera olacak.

Hayat Garip 2 Torrent İndir

Önde, entrika ve dramatik anlarla dolu inanılmaz bir gençlik hikayesi, inanılmaz bir film müziği ve bu medya ürününe sadece tanıma değil, aynı zamanda belirli bir cazibe katan benzersiz bir elle çizilmiş stil. Arsaya gelince, devam filmindeki arsa, önceki bölümün ana karakteri olan Max Caulfield’in hayatı etrafında değil, tamamen yeni bir karakter ve çevresindeki diğer insanların etrafında dönüyor.

Oyun, önceki sezondaki etkinlikleri seçme şansına sahip. İkinci sezon, ilk ve Kaptan Ruhu’nda yaptığınız seçimlere bağlı olacaktır. Ve tasarruf etmeyenler ilk sezonda yaptıkları şeyi rastgele seçebilirler. Bu özellik sayesinde, yeni sezonun olaylarının gelişimi için farklı seçenekler deneyebilirsiniz.

Hayatın ana karakterleri  macera unsurları ve mistisizm içeren bir grafik romanı olan Strange 2 , Diaz, Sean ve Daniel kardeşler olacak. Birincisi 16 yaşında ve ikincisi sadece 9 yaşında. Çocuklar oldukça normal bir hayat yaşıyor, okula gidiyor, etrafta dalga geçiyorlar, genel olarak her türlü şeyi yapıyorlar. Kahramanların yaşam alanı Seattle şehridir. Trajik olay kaderlerini tamamen değiştirdi. Sean, bilinmeyen bir gence çarptı, polis ve 45 yaşındaki Esteban Diaz’ın kardeşlerinin öldüğü bir kavga vardı.

Bütün bu durum küçük erkek kardeşinin önünde oldu. Gerçeğe ışık tutabilecek tek tanık, kavgada acı çeken çocukla aynıdır. Ancak, sorun şu ki, adam hastanede bilinçsiz bir durumda. Şimdi kardeşler sorgulamak istiyor. Polis, onlardan birinin Peder Sean ve Daniel’i öldüren bir polisin öldürülmesine karıştığına inanıyor. Hikayede, Life of Strange’in ikinci bölümünde, ana karakter, yani Sean, Max Caulfield ile bir önceki oyunda olduğu gibi süper güçler gösterecek. Geliştiricilere göre,  L iS 2  , gerçek hayatta bize tanıdık gelen çok sayıda keskin konuya ve bunlarla ilişkili ahlaki ikilemlere odaklanıyor.

Hayat Garip 2 Torrent İndir

Bir zamanlar kurgusal bir evrenin ve Arkady Körfezi’nin bulunduğu Oregon eyaletinde, bilinmeyen bir gücün cezai müdahalesini hemen hissedeceksiniz. Her zamanki Hayat oyunu Garip 2 gibi görünüyor  iki kişi arasındaki dostluk ile ilgili olarak, aniden bilinmeyen acele ettiğinde ve kendi kurallarını yapmak üzereyken, hiçbir şey öngörüldü. Güzel Max’in kendi içinde, dış şeytanlarla başa çıkmaya yardımcı olacak gizemli güçleri gördüğü ortaya çıkıyor. İnanılmaz bir şekilde, şimdi zamanı yönetme gücüne sahip, çeşitli alanları ziyaret edebilir, sakinlerle tanışabilir ve hemen anlarına gelebilir. İlk başta, becerilerle baş etmek oldukça zor ve imkansızdır, çünkü kendini ve yeni keşifleri geliştirerek başka bir boyuta daldırılır. Aniden, yolda, ilk kişinin kahramanın karnını vurduğu ve öldüğü bir yabancı ve en iyi arkadaş arasında bir kavga var. Yeni bir hediye kullanmak, ölüleri diriltmeye ve olanlarla ilgili tüm gerçeği öğrenmeye yardımcı olur.

Kahramanın rolünü oynamalı, en baştan berbat etmemeye çalışmalısın, önünde ilerlemeli ve canavarların üstesinden gelmek için savaşmalısın, bu güzelliğin tek arzusu bu. Elbette bir arkadaşın ölümü iyi bir şeyle bitmez ve her eylem benzer güçle ve büyük batıl inançlarla tekrarlanır. Belirlenen arsa seçtikten sonra, oyuncu bağımsız olarak hangi oyunu oynayacağına, kimin düşman olacağına ve engellerin üstesinden gelip hayatta kalma fırsatı olup olmadığına bağımsız olarak karar verir. Oyun Hayat Garip 2 tamamen önceki bölümlerin tam tersi, zarif bir anlam ve varlık anları çılgın bir dizi neden olur. Alınan kuvvetler mutlaka gerçeğe çevrilmeli, toplumu kuvvetlerin koordinasyonuna inandırmalı ve sağlam durmalıdır.

Başarıya yol açacak ve unutulmaz anlar sunacak, tarihe girecek ve kendi komut dosyanızdaki birkaç satırı yeniden yazacak yolları fark etmek. Son teste, kızın geleceğinin size bağlı olduğu, beladan kaçıp kaçamayacağı konusunda çok fazla zaman kalmadı. Olayları değiştirmek, gerçeği tersine çevirmek, kavgaya müdahale etmek ve canavarlar ve doğaüstü yaratıklarla yolun üstesinden gelmek, her insanın geçmesi gereken ana bölümlerdir. Zafere giden yol kendi deneyimlerimiz aracılığıyla yatıyor.

Hayat Garip 2 Torrent İndir

sistem gereksinimleri

MİNİMUM:

İşletim Sistemi:  Windows 7 veya üzeri (64 bit İşletim Sistemi Gerekli)
İşlemci:  Intel Core i3-2100 (3.1GHz) veya AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
Bellek:  4 GB RAM
Grafikler:  Nvidia GeForce GTX 650 2GB veya AMD Radeon HD 7770 2GB
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  14 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  Lütfen 32 bit işletim sistemlerinin desteklenmeyeceğini unutmayın

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi:  Windows 10 64 bit
İşlemci:  Intel Core i5 3470, (3.20 Ghz) veya AMD FX-8350, (4.00 Ghz)
Bellek:  6 GB RAM
Grafikler:  Nvidia GeForce GTX 970 4GB veya AMD Radeon R9 280X 3GB
DirectX:  Sürüm 11
Depolama:  14 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar:  Lütfen 32 bit işletim sistemlerinin desteklenmeyeceğini unutmayın

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...