LG Smart Share Indir

5/5 - (1 vote)

LG Smart Share Indir

LG SmartShare  , cihazınızın (mobil, tablet, Windows PC …) ekranını uzak bir ekran gibi TV’de iki katına çıkaran bir teknolojidir. Bu şekilde, masaüstünü görebilir,  fotoğraflarınızı oynatabilir veya bir filmi tam ekran izleyebilirsiniz . SmartShare LG  ile bilgisayarınızdan TV’nize  nasıl içerik paylaşabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır  . Kablosuz ile mobil cihazınızdan TV’ye kadar tüm medya içeriklerini yaşayın! Bu yazılım, bilgisayarınızı bir multimedya sunucusu haline getirecek ve bunları  DLNA aracılığıyla TV Smart TV’nizden yönetebilir ve izleyebilirsiniz  . Wi-Fi Direct (Miracast veya Intel Wi-Di) kullandığı için, 1080p video ve yüksek kaliteli sesi kablosuz olarak aktarabilirsiniz. Ayrıca, etki alanı, örneğin Bluetooth’tan çok daha büyüktür. 

. Ekran Paylaşımının avantajlarından yararlanmak için hem TV’nin hem de bağlanacak cihazın bu özellikle uyumlu olması gerekir.  Windows PC Masaüstü için LG SmartShare’i Hemen İndirin  !

Başlamadan önce, LG akıllı TV’nizin ve Windows PC’nizin  aynı yerel ağı paylaştığından, yani kablo veya Wi-Fi ile aynı yönlendirici İnternet’e bağlı olduğundan emin olun  . Bu, düzgün iletişim kurabilmeleri için gereklidir.

Linux veya iOS ile bir bilgisayar sisteminiz varsa, dosyaları bu sistemler için kullanılabilen bir uygulama olan PLEX aracılığıyla paylaşma seçeneğini öneririz  .

Akıllı televizyonlar, internet veya DLNA üzerinden kablosuz bağlantıları destekler. Paylaşım işlevi, teknoloji sayesinde TV setlerini bile barındıracak şekilde bir çentik yükseldi. LG markası, LG Smart Share yeniliğiyle dışarıda kalmadı. Bir TV setinden diğerine dosya, müzik, video, uygulama transferini sağlayan uygulamadır.

Taşıma işlemini geliştirmek için DLNA’yı bir sunucu olarak kullanır. TV setinin kablosuz internet bağlantısı varsa, bu aracı etkili bir şekilde kullanacaksınız. Ayrıca, hangi içeriği aktarmak istediğinizi seçebilmeniz için bir dizin ekranına da sahip olabilirsiniz.

LG Smart Share İndir
Bu araçla ilgili en talihsiz şey, onunla bir ekran aynasını kaldıramamanızdır. Bunun için başka bir araç daha yüklemelisiniz.

Bu aracın kullanımı çok basittir, aktarım sürecini başlatmanız için tek ihtiyacınız olan açma ve kapama düğmesine tıklamaktır.

Sunucu üzerinde çalışması, cihazlar arasında bilgiye erişiminiz olduğu anlamına gelir. Asla endişelenmeyin, belirli bir içeriğe kalıcı bir kısıtlama getirmek istiyorsanız, araç setinde bunun için bir engelleme düğmesi vardır.

Genel olarak, bu, LG kullanıcılarının, cihazlar arasında içerik taşıması söz konusu olduğunda kolaylık sağlayan güçlü bir uygulamadır.

LG Smart Share, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz bir yazılım olarak lisanslanmıştır. Medya sunucuları kategorisindedir ve tüm yazılım kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilir.

LG SmartShare  , video, müzik, uygulama ve diğer dosyaları LG akıllı TV setinizden DLNA (Digital Living Network Alliance) teknolojisi aracılığıyla diğer cihazlara aktarmanız için uygun bir yol sağlayan özel bir araçtır. Aracı kullanabilmek için TV setinin en az Netcast 4.0 olması gerektiğini unutmamalısınız.

Paylaşmadan önce multimedya dosyalarını önizlemenizi ve kontrol etmenizi sağlar

Program, modern ve kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir ve videolar, resimler ve müzik olmak üzere üç ana bölüm içerir. Başlamadan önce, doğru iletişimi sağlamak için cihazların kablo veya WiFi ile bağlı aynı ağda olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

İçeriğe eriştiğinizde herhangi bir içeriği görüntülememeniz durumunda, ayarları kontrol etmeli ve Paylaşılan İçeriğim sekmesinde doğru klasörlerin seçildiğinden emin olmalısınız. Bir yan not olarak, uygulama bilgisayarınızdan kitaplıklarınızı içermesi muhtemel olmayan standart dizinler (örneğin Videolar, Resimler, Müzik gibi) ekler.

İşlevsellik açısından, program göründüğü kadar kullanımı da basittir. Sonuç olarak, dosyaların aktarılması basitçe üzerlerine tıklanarak yapılabilir. Doğru dosyaları taşıdığınızdan emin olmak için videoları önizleyebileceğinizi veya parçaları oynatabileceğinizi öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

İçeriği paylaşmak istediğiniz cihazların bir listesini oluşturun

İçeriği paylaşmayı tercih ettiğiniz cihazları seçmek için uygulamanın basit bir yöntem sağladığını belirtmekte fayda var. Daha fazla rahatlık için, uygulama izin verilen cihazları mavi ve engellenen cihazları kırmızı renkte görüntüler. Tek tek aygıtlar ekleyip kaldırabileceğiniz gibi, aynı ağdaki tüm aygıtları dahil etmek istiyorsanız Engelle veya Tümünü İzin Ver’i de seçebilirsiniz.

Bir LG akıllı TV’ye sahip olmanız ve onu evinizdeki veya ofisinizdeki diğer cihazlara bağlayarak en iyi şekilde yararlanmak istemeniz durumunda, LG SmartShare içeriği kolaylıkla taşımanızı sağlayan kullanışlı bir araçtır.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...