Lego Worlds Indir

Lego Worlds Indir

Lego Worlds Indir

PC oyunu LEGO Worlds oyun  okyanusu  , LEGO markasının eğlenceli Orijinallikini, üretim saptırmada mizahi bir anlatı kullanarak harmanlamayı hedefleyen bir Diversion. Örneğin, bir ekipmanın yayılmasıyla, oyunun hikayeye göre keşif üzerinde daha fazla konsantre olacak çok şey var. Başka bir deyişle, şu anda kumar oynamaya başlayabilirsiniz, ancak oyunun seyahat versiyonunu geçmek ve diğer internet ile yaşayabileceğiniz çevrimiçi dünyalara erişmek istediğinizde bir internet bağlantısının gerekli olduğunu bilmelisiniz. oyuncular.

Lego Dünyaları

LEGO Worlds, seyahat ve keşif merkezli bir sandbox yapı saptırması indirir. Oyunun tüm donanımlarının kilidini açtığınız anda, inşa edebileceğiniz şekilde neredeyse sınırsız olanaklara sahip olacaksınız. En önemlisi, çevrenizde gördüğünüz gadget’ları oluşturmak için stratejiler bulmak ve bulmak mümkündür. Binaları çoğaltabilir ve sürümleri daha sonra kullanmak için bakım yapabilirsiniz. Bu nedenle, olağanüstü bir macera yapmak için kişilik tuğlalarını kullanmak için Yapı aparatını kullanmak bile mümkündür!

Yapabileceğiniz her şeyin kapasitesi sadece özel yaratıcılığınızla sınırlıdır. Nehir inşa etmek için su tuğlalarını seçin. Bir dağın içinden lav boya ve hepsini yak. Örneğin, bir tür yiyeceğe sahip yaratıklar ve bir gezi için onlara atlayın. Aynı şekilde, keşfetmenize izin verebilecek bir sualtı denizaltısına helikopterde olağanüstü arabalar bulun. O anda, TT Games, oyunuyla uğraşmaktan çok daha aktif hale geldi.

Lego Worlds İndir

Arkadaş cadılar ve korsanlar olun, tepeler inşa edin Ya da evlere zarar verin şansı sayısızdır. Öte yandan, oyunun kusurları var. Bir PlayStation denetleyicisinde, tuğla taşımak temiz değildir! Sıfırdan bir şey monte etmek oldukça uzun sürebilir ve çok fazla hayal kırıklığı yaratabilir. Kontrollerle savaştık ve sürekli olarak açmak ve değiştirmek gerekiyordu! Bazı şeyleri yapma menüsü doğru olarak belirlenir. LEGO Worlds Free, PC’de de bulunabilir, bu da denetleyicilerin orada çalıştırılması zor olmayacağına şaşırmamızı sağlar.

İnşaat dünyası

Aynı şekilde, zarafetten tasarruf etmek de gelişme olmalı, özellikle de dünyanın başladığı an! Ayrıca, kişisel evinizi hareketli bir alana dahil etmek için size alan verilir. Ne yazık ki, kendi kişisel köşkünüzü inşa etmek için hazır bir kahkaha var. Örneğin, keşfettiğiniz her tuhaf dekor, aparat ve gizmosla doldurmak, LEGO World’leri elde etmeyin, hiçbir şekilde tüm partiyi doğru bir şekilde doğru yapmaz. Bir yandan, sadece gümrüklerinizi kopyalamak, evleri kopyalamak ve kitleri kullanmak, eğlenmek için oldukça basittir. Aksine, arenaları şekillendirmek ve özellikle bu Yapı aparatının kullanımı bir angarya olabilir. Ancak marjinal olarak aşırı istekli bir kamera kullanarak 3-D’de çalışmak bunu kolaylaştırmaz, bir sonraki tuğlanızın tam olarak nerede hareket ettiğini görmek genellikle zordur! Bunu takiben,

Bu cok büyük

Sana yarasadan bahsetmeme izin ver, Lego Worlds çok korkutucu bir oyun olabilir. Eminim 10 yaşındaysanız, sadece bunun içine atlayın ve inşa etmeye, kırmaya ve görev yapmaya başlıyorsunuz. Biz yetişkinler, dünyanın ne kadar büyük olduğu, ne kadar şey olduğu ve yapabileceklerinizin kapsamı konusunda biraz şaşırabilirler.

Bir Nokta Var

Lego Worlds’de yapabileceğiniz iki şey var. Oyunun ana odağı çeşitli Lego Dünyalarında dolaşıp bu Altın Tuğlaları toplamanız gerektiğidir. Altın Tuğlaları arayarak ve bularak elde edebilirsiniz. Ayrıca seviyedeki NPC’ler için görevler yaparak Altın Tuğlalar da alabilirsiniz. Bu Altın Tuğlaları çok bağımlılık yapıcı buldum ve bana sorarsanız, bunların toplanması için sonsuz miktarda varmış gibi geliyor! Bunları topluyorsunuz, böylece daha fazla karakter, daha fazla öğe, daha fazla ekipman ve yarattığınız dünyalar için daha fazla seçeneğin engelini kaldırabilirsiniz. Temel olarak, Altın Tuğlalar Lego Worlds evreninin yaşam gücüdür.

Tekrarlama

Bu görevleri yaparken eğlendim ve Altın Tuğla almanın cazibesi onları devam ettirmem için yeterliydi. Ancak, görevler asla gerçekten değişmez, böylece oyuna yüz saatten fazla süren insanların aynı görev gibi hissettiklerini tekrar tekrar yapmaktan bıktığını görebiliyorum.

Sen tanrısın!

Tabii ki, Lego Worlds için gerçek beraberlik, oyunun yapmanıza izin verdiği dünyadır. Eğer hayal edebiliyorsanız, inşa edebilirsiniz. Yaratılış araçları çok sofistike ve Minecraft’ın sahip olduklarından biraz daha uzun sürdüğünü hissediyorum. Buna zaman ayırırsanız, hayal edebileceğiniz her şeyi yaratabileceğinizi söyleyerek buna karşı çıkacağım. Hayal gücünüze ne olursa olsun saatlerce vidalayarak kolayca geçirebilirsiniz. Bu, içinde biraz yaratıcı bir çizgiye sahip olanlar için büyük bir anlaşma olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca Altın Tuğlaları kovalamaktan sıkıldığınızda, bir şeyler yaratabilmenin hoş bir oyalama olduğunu düşünüyorum.

Dünyaların Sayısı Deli!

Lego Worlds’in keşfetmeniz için sahip olduğu farklı biyomlar çılgın. Oyunun dünyaları nasıl yarattığıyla ilgili “bilimi” bilmiyorum. Ancak, size bir oyunda karşılaşacağınız en çeşitli dünyalardan bazıları olduğunu söyleyebilirim. Eğer tecrübelerimi dün alırsanız, orman gibi bir dünyada oynadım, bataklık ürkütücü bir yer, o zaman gittiğim bir sonraki dünya mini New York ya da Chicago gibi bir şehirdi! Farklı dünyaların ne kadar eğlenceli olduğunu gerçekten çok seviyorum. Kişisel favorim, Lego Monsters paketinin bir parçası olarak aldığım favorim olmalı. Bu ürkütücü bir dünyaydı ve her türlü tüyler ürpertici şeyler içeriyordu.

Lego Worlds, bazı insanların olacağını düşündüğü Minecraft katili olmayabilir, ancak yine de çok eğlencelidir. Öğrenme eğrisinin Minecraft’ınkinden biraz daha yüksek olduğunu hissediyorum, ancak burada Minecraft’ta yapabileceğinizden çok daha fazlasını yapabileceğinizi de hissediyorum. Oyun, diğer tüm Lego oyunlarının sunduğu Lego cazibesi ile doludur ve gerçek Lego’larla oynamayı seviyorsanız, bununla bir patlama yaşayacağınızdan eminim.

LEGO Worlds’in Özellikleri

Aşağıda, LEGO® Worlds’in başlıca Özellikleri şunlardır: İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceksiniz.

  • Dünyaların birleşimi LEGO tuğlalarından oluşur.
  • LEGO modellerini kullanarak tuğlaları doldurabilir ve manipüle edebilir.
  • Çok çeşitli şeyleri tespit edebilir.
  • Her dünyayı beğeninize göre değiştirebilir.
  • Çok amaçlı alet yardımıyla her şeyi inşa edebilir.
  • Oluşturduğunuz Karakterleri dışa aktarabilir ve kurtarabilirsiniz.

Leave a Reply