Lego Marvel Super Heroes 2 Torrent Indir

Lego Marvel Super Heroes Torrent Indir

Lego Marvel Super Heroes Indir

LEGO Marvel Super Heroes, LEGO popüler oyunları serisine devam ediyor. Bu kez, karakterler Marvel’in efsanevi kahramanları olacak – birlikte, Nick Fury tarafından toplandı ve susuz dünyalar yiyen Loki ve Galactus’un intikamının tehdidine dayanmak için. Oyun için özel olarak yazılmış arsa, LEGO markalı mizahla doludur. LEGO Marvel Super Heroes, Örümcek Adam, Demir Adam, Wolverine, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Kara Dul, Hawkeye ve Deadpool gibi ünlü karakterler de dahil olmak üzere yüzden fazla karaktere erişebilir. Çok sayıda benzersiz beceri, dinamik savaş, destansı savaş, bulmaca, benzersiz bir hikaye ve kurumsal mizah, yeni LEGO oyununda geliştiriciler tarafından ustaca karıştırıldı.

Lego Marvel Super Heroes Torrent Indir

 

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfa ile LEGO Marvel Super Heroes’u şimdi daha kolay indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
LEGO Marvel Super Heroes, LEGO oyunlarında tipik mizah anlayışı ile Galactus veya Loki kadar güçlü düşmanlarla yüzleşmesi gereken Marvel kahramanlarının oynadığı bir aksiyon macerasıdır. Güzel durumlar, bulmacalar, aksiyon, platformlar, çok ünlü kahramanlar ve kooperatif oyun ruhu ile dolu bir oyun.

LEGO Marvel Super Heroes ile ilgili en iyi şey, bir Marvel hayranının isteyebileceği neredeyse her şeyi sunmasıdır. Abomination’dan Wizard’a kadar, bu oyun, Silver Surfer’ın başlık ekranında süzülmesiyle başlayan ve yapamayan bir kredi şarkısıyla biten Marvel Universe’ye A-to-Z (iyi, A-W) aşk mektubu daha iyi seçildi. Franchise tarihinden birkaç teknik aksaklık ve bazı taşıyıcılar bunu açıkça bir başyapıt olmaktan alıkoyuyor, ancak yıllar içinde oynadığım en iyi süper kahraman oyunlarından biri olarak kolayca sıralanıyor.

Lego Marvel Süper Kahramanlar Torrent İndir

Karakterlerle başlar. LEGO Batman 2’nin büyük bir kahraman ve kötü adam listesi sunduğu yerlerde, LEGO Marvel’deki kampanya, kötü adamlardan önce dünya çapında kozmik tuğla toplama hakkında çok daha tutarlı bir hikayede daha oynanabilir kahramanlar sunuyor. İlk görev Iron Man ve Hulk ile başlar, ancak oynanabilir karakterlerin seçimi yakında Avengers’ın geri kalanını, Fantastik Dörtlü, bir sürü X-Men ve hatta Örümcek Adam’ı içerecek şekilde büyür. Hatta X-Mansion’a bir saldırı sırasında Cyclops ve Jean Gray Storm ve Iceman’ı kurtarırken veya birçok insanın arasından geçerek kahramanları değiştirirsiniz ya da İnsan Dul’u bir Hydra’ya sızarken yardım etmek için uçar tabanı. Giriş ve çıkışların tümü hikayenin bir parçası olarak ele alınır,

Oyunun özellikleri:
Demir Adam, Wolverine, Hulk, Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Kara Dul, Loki ve Deadpool dahil olmak üzere Marvel evreninde yüzden fazla karakterden oluşan kahramanlarla ilk LEGO oyununda bükün, döndürün, uçun, çarpın.
Olması gerektiği gibi, her karakterin kendine özgü yetenekleri vardır. Bir demir adam uçabilir, füze fırlatabilir ve lazer ışını vurabilir. Örümcek Adam’ın cephaneliğinde, başkalarına görünmez olan şeyleri ve duvarlarda tarama yeteneğini fark etmenizi sağlayan bir örümcek yetenekidir. – Kaptan Amerika’nın ana argümanı, sadece düşmanlara değil, aynı zamanda duvarlara da atılabilen, daha sonra bir platform olarak kullanılabilen ünlü kalkanı olmaya devam ediyor. Hulk etrafta her şeyi çökertiyor!
Hulk ve Abomination gibi dev karakterler özel tekniklere sahiptir ve örneğin LEGO küpleri tarafından toplanan duvara fazla çaba sarf etmeden olabilir.
Şaşırtıcı bir süper kahraman editörünün yardımıyla kendi karakterinizi oluşturun.
LEGO dünyasında oynanan ve LEGO-mizah markası ile anlatılan tamamen yeni bir hikayenin kahramanı olun!
Lego Marvel Süper Kahramanlar Torrent İndir

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 Ghz veya AMD Athlon 64 2800+
 • Bellek RAM: 500 Mb
 • Yığın hafıza / Bellek: 8 Gb
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce FX 5900XT veya ATI Radeon X1300

Özellikler Repack

 • Tablet: Gerekli değil
 • Tür: Gayri resmi

Lego Marvel Süper Kahramanlar oyunu nasıl kurulur

 1. Virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakın! Oyun için gerekli dosyaları silebilir!
 2. Torrent’i indirin ve torrent istemcisini çalıştırın
 3. Oyunun yüklenmesini bekleyin
 4. Oyunu klasör ile açın ve Daemon Tools veya başka bir analog program aracılığıyla “Lego Marvel Super” programını çalıştırın.
 5. Çalıştırmak
 6. Yükleyicinin talimatlarını izleyin
 7. Oynayın ve tadını çıkarın!

Leave a Reply