Lego Marvel Super Heroes 2 Indir

5/5 - (1 vote)

Lego Marvel Super Heroes 2

Lego Marvel Super Heroes 2, Traveller’s Tales tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından yayınlanan Lego temalı bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, öncüllerine ve diğer Lego video oyunlarına benzer bir oyun oynama özelliğine sahiptir. bulmaca çözme senaryoları. Zamanı manipüle etme yeteneği, 17 farklı Marvel lokasyonundan oluşan sayısız yeni Chronopolis açık dünyasından oyunculara izin verilir (Eski Mısır, bir kıyamet Asgard, Attilan, Hala, Hydra İmparatorluğu, K ‘ un-L’un, Knowhere, Lemuria, Man-Thing’in Bataklığı, Manhattan, Ortaçağ İngiltere’nin alternatif bir versiyonu, New York’un Manhattan Noir adlı bir Marvel Noir versiyonu, Nueva York, Eski Batı’nın bir çeşidi, Sakaar, Wakanda, ve Xandar) zaman ve mekan aracılığıyla birbirine bağlanmış ve Fatih Kalesi’ni çevreleyen Kang. Oyun ayrıca, oyuncuların savaş alanlarında işbirliği içinde savaşmasına izin veren dört oyunculu rekabetçi bir Süper Kahraman savaş modu sunuyor.

Lego Marvel Süper Kahramanlar 2 Torrent İndir

LEGO Marvel süper kahramanları LEGO film serisine dayanmaktadır ve Traveler’s Tales tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından yayınlanan bir LEGO temalı aksiyon-macera oyunu. Oyun Marvel süper kahramanlarına dayanıyor ve Steam’den indirilebilir dünyanın her yerinden oyuncular arasında oynanabilir. Oyun 2 Mac OS yıl Kasım 2017 yılında ve Microsoft işletim sistemi PC için başlatılan nd  Ağustos Hem Windows tabanlı işletim sistemi ve Mac tabanlı işletim sistemi için çevrimiçi satın alınabilir 2018.   

Oyunda takım oluşturabilir ve farklı dönemlerden ve gerçeklerden en sevdiğiniz süper kahramanlara ve süper kötü adamlara katılabilirsiniz. PC için LEGO Super Heroes 2’nin bu ikinci sürümü, Galaksinin Koruyucuları, Thor, Hulk, Örümcek Adam, Batman, Kaptan Marvel ve diğer Marvel süper kahramanları ve kötü adamları olarak oynayabileceğiniz en son sürümdür. Bu karakterlerle Chronopolis şehri boyunca kozmik savaşa katılmak zorundasınız. 2099’da New York, Sakaar, Antik Mısır ve diğerleri gibi farklı saat dilimleri boyunca seyahat edebilirsiniz. Oyunun bu versiyonunda arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabileceğiniz yeni savaş modları var.

Oyuncular şimdi ilk kez Lego kötü adamlar oynayabilir Marvel Süper Kahramanlar 2 ücretsiz indir. Süper kahramanlar ve kötü adamlar, farklı dönemlerden ve her biri farklı yeteneklere ve süper güçlere sahip oyunda sergileniyor. Daha önce de belirtildiği gibi, oyuncular Lego Marvel Super Heroes 2 ücretsiz indirmesinde bir süper kahraman veya kötü adamla oynamayı seçebilirler. Oyundaki karakterin seçim protokolüne bağlı olarak, hikaye de seçilen karaktere uygun olacaktır. Örneğin, oyuncular bir süper kahramanla oynamayı seçerse, oyunun teması oyundaki kötü adamları yenmektir. Ancak, oyuncular kötü adam olarak oynamayı seçerse, oyunun teması daha karanlık ve kötü olacaktır. Özel bir gizli kahraman grubunun kilidi, belirli görevleri yerine getirerek açılabilir ve Guardianların Yükselişi olarak bilinen bir yanlış protonu tamamlayabilir .

Ayrıca Lego Worlds Burada bir göz atabilirsiniz  .  Eski Mısır’dan en son New York’a kadar tüm kahramanların ve karakterlerin Lego Marvel Super Heroes 2 ücretsiz indirilmesinde kullanılması veya oynanması sağlandı. Zaman yolculuğu bir kez daha oyuna getirildi, ancak ön koşularda sefil bir şekilde başarısız oldu. Her kahraman ve karakterin beceri seti seviyeleri veya yetenek seviyesi vardır, bu yükseltme sırasında kahramanlar için daha fazla güç ve güç açacaktır. Ayrıca oyuncular, oyunda daha fazla XP puanı ve mücevher kazanarak karakterlerinin süper güçlerini yükseltebilirler. Özel taşlar Lego Marvel Süper Kahramanlar 2 ücretsiz indir kahramanların özel yeteneklerini kilidini olacak. Özetle, Ücretsiz İndir Repack Oyunları PC En İyi Oyunlar.

Lego Marvel Super Heroes 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Lego Marvel Super Heroes 2 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. 
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Lego Marvel Super Heroes 2 indirmeyi tamamladıktan sonra, dosyayı WinRAR gibi bir yazılım kullanarak çıkarın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Aşağıdaki DLC’ler dahil edilmiştir:

 • Atlas Temsilcileri
 • Karınca Adam ve Eşek Arısı
 • Siyah Panter
 • Şampiyonlar Karakter Paketi
 • Galaksinin Klasik Koruyucuları
 • Pelerin ve Hançer
 • Galaksinin Koruyucuları Vol. 2
 • Sonsuzluk Savaşı
 • Zaman Dışı Karakter Paketi
 • Kaçaklar

Lego Marvel Super Heroes 2 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8 / 8.1 / 10 x64
 • İşlemci:  Intel Core i3-3240 (2 * 3400) veya eşdeğeri, AMD Athlon X4 740 (2 * 3200) veya eşdeğeri
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 460 (1024 MB), Intel Iris Pro 5200 (paylaşılan), Radeon HD 5850 (1024 MB)
 • Depolama:  16 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8 / 8.1 / 10 x64
 • İşlemci:  Intel Core i5-4570T (2 * 2900) veya eşdeğeri, AMD FX-6350 (6 * 3900) veya eşdeğeri
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 750 Ti (2048 MB), Radeon HD 7970 (3072 MB)
 • Depolama:  16 GB kullanılabilir alan
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...