League Of Angels Indir

5/5 - (1 vote)

League Of Angels Indir

League of Angels, birincil amacı cennet kapılarını korumak olan kutsal bir organizasyondur. Her zaman olduğu gibi, kimse Melekler Birliği’ne meydan okumaya cesaret edemiyor ama bu sefer korkunç bir şey olmak üzere. Sayısız kötü niyetli iblis ordusu cenneti kuşatma altına almaya çalışıyor. Senden başka yardım edecek kimse yok. Ya güçlü bir savaşçı seçin ve kılıcınızla adalet getirin ya da bilge bir büyücü ve iblisleri cehenneme geri göndermek için sihir kullanın. Düşmanlarınıza karşı koymak için meleklerin gücünü kullanın.
Canavarları ve iblisleri öldürmek için görevleri tamamlayın ve deneyim kazanın. Deneyim puanlarınızı, gücünüzü veya büyü becerilerinizi geliştirmek için harcayabilirsiniz. Gücünüzü artırmak için yeni silahlar ve eserler bulun. Daha güçlü düşmanlara karşı savaşmaya hazır olun ve Cennet için tek umudun siz olduğunuzu unutmayın.

League of Angels’ı arkadaşlarınızla sınırsız oynayın ve bolca eğlenin! GamesGoFree.com’da gerçekten muhteşem birçok oyun bulun ve tamamen ücretsiz oynayın!

League of Angels – Fire Raiders, destansı bir görevde bir grup kahramana liderlik ettiğiniz bir RPG’dir: Demon King’in tüm insanlığı öldürmesini durdurun. Neyse ki, bu oyunda görevinizde size yardımcı olacak melekler ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda kahraman var.

League Of Angels Indirin

League of Angels – Fire Raiders’daki oyun, otomatik sıra tabanlı savaşa sahip bir RPG için tipiktir. Kahramanlarınız her zaman ellerinden geldiğince otomatik olarak saldırır, bu da özel becerilerini ne zaman kullanacaklarına karar vermeyi sizin sorumluluğunuzda yapar. Bu yıkıcı darbelerden birini etkinleştirmek istediğinizde, söz konusu kahramanın portresine tıklamanız yeterli.

Dövüşler arasında tüm kahramanlarınızı ve meleklerinizi yönetebilirsiniz. İlk başta sadece bir kahramanınız olacak, ancak ilerledikçe alışverişe gidebilir ve yol boyunca grubunuzu destekleyecek daha fazla kahraman ve meleğin kilidini açabilirsiniz. Tabii ki, en sevdiğiniz karakterlerin özelliklerini geliştirebileceğiniz birçok ekipman da bulacaksınız: zırh, muska, kılıç vb.

League of Angels – Fire Raiders, iyi yapılmış bir RPG’dir. Sadece eğlenceli değil, aynı zamanda harika grafiklere sahip. Karakter tasarımı tür için oldukça tipik ancak yine de mükemmel.

League of Angels,  oyuncuları güzel meleklerden oluşan bir hiyerarşiyi kurtarma arayışında kötü güçlerle çalkantılı bir dünyaya sürükleyen fantezi sıra tabanlı bir  tarayıcı MMORPG’dir .

Bu sıra tabanlı  MMO  , kahramanlarını artırmak için altın ve ekipman arayan oyunculara sahiptir ve tüm güçlerini kutsal görevlerinde kullanmak için güç toplamaktadır. Soru ve ayrıca özel etkinlikler aracılığıyla daha iyi ekipman bulunabilir. Oyuncular olacak

Hem Savaşçı hem de Büyücü sınıfları erkek veya kadın olarak gelir ve klasik tank / rulet modellerine göre oynarlar. Savaş çoğunlukla kahraman ve parti konumlandırmasıyla düzenlenir ve saldırı planını zafer için nihai sistem haline getirir. Oyuncular, oyuncuları Battle PvP’lerine ve haritaya yayılmış noktalardan toplanan kaynaklara göre ödüllendiren günlük sunucular arası savaşlara katılabilir.

Gal Gadot tarafından onaylanan yeni nesil bir 3D MMORPG!
Abis İttifakı iktidara geldikçe, dünya unutulmanın eşiğine geliyor. Gizemli Melekler, karanlığın dalgalarına karşı yanlarında savaşmanız için sizi çağırdı.
League of Angels: Origins, ödüllü League of Angels serisinde yepyeni bir çok oyunculu rol yapma oyunudur. Yüksek kaliteli grafikler, karmaşık hikayeler, büyük ölçekli PvP ve PvE ve benzersiz gökyüzü savaşları içeren LoA: Origins, mobil cihazlarda MMORPG deneyimini yeniden tanımlıyor. Savaşa katılın ve GÖKYÜZÜNÜ Fethedin! [ANAHTAR ÖZELLİKLER]
▶ MUHTEŞEM GÖRSELLER
Son derece ayrıntılı karakter modellerini, güzel 3D ortamları ve göz kamaştırıcı özel efektleri görün
360 derecelik tam görünümle canlı bir fantezi dünyasını keşfedin▶ GİBİ OYNAYIN
Üç benzersiz sınıftan birini seçin – Spellweaver, Centurion veya Ranger – her biri kendi güçlü yönlerine ve özelliklerine sahip
Bir erkek veya kadın avatar seçin ve oyunda ilerledikçe karakterinizi özelleştirin ▶ EFSANEVİ KANATLAR
Melekler, Kanatların sembolü olarak Karakterleriniz için nihai özelleştirme seçeneği sağlayın
Oyuncular uçuş yüksekliğini ve hızını istedikleri gibi ayarlayabilirler ▶ BÜYÜK GÖKYÜZÜ SAVAŞLARI
Büyük ölçekli PvP savaş alanlarında savaşın ve dünyanın her yerinden rakipleri
arkadaşlarınızla alt edin ve gökyüzünde sınırsız heyecan verici hava muharebesi yaşayın

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...