L.A Noire Indir Torrentle

4.5/5 - (2 votes)

L.A Noire Indir Torrentle

Oyuncu savaş sonrası yıllarda Los Angeles polisi dedektifi için oynayacak. Yani oyuncunun GTA’da olduğu gibi böyle bir kaos ve kanunsuzluk düzenleme fırsatı olmayacak. LA Noire Ücretsiz İndir. Ancak, bir dedektif olmak için önce çok çalışmanız gerekecek. Kariyer düzenli bir devriye polisi ile başlar. Daha sonra, promosyondan sonra oyuncu trafik polisine, sonra cinayet bölümüne vb.

LA Noire İndir Torrentle
“Rastgele” NPC oyunda sayısız değildir, çoğu şu ya da bu şekilde oyunun konusu ile ilgilidir. Ayrıca oyuncuya şehrin her yerinde meydana gelen çeşitli olaylar sunulmaktadır. Her zaman bir çağrıyı cevaplayabilirsiniz ve sahneye varış yerinde oyuncu nasıl devam edeceğine karar verir: haydutları öldürmek, haydutların öldürülmesiyle bir kovalamaca düzenlemek veya sadece onları gözaltına almak.
II. Dünya Savaşı’ndan sonra, eski deniz Cole Phelps, savaş sonrası şehirlerin çoğunda olduğu gibi, suçun arttığı Los Angeles polisinde çalışmak üzere görevlendirildi.

Bir oyuncunun yüz performansının her nüansını şaşırtıcı ayrıntılarla yakalayan çığır açan yeni animasyon teknolojisi MotionScan’ı kullanan LA Noire, benzeri görülmemiş bir interaktif deneyim sunmak için nefes kesen aksiyonu gerçek dedektif çalışmasıyla harmanlayan şiddetli bir suç gerilimidir. Herkesin gizleyeceği bir şey olan bir şehirde gerçeği bulmak için mücadele ederken ipuçlarını arayın, şüphelileri kovalayın ve tanıkları sorgulayın.
Hollywood’un Altın Çağ’ın savaş sonrası patlamasının ortasında Cole Phelps, kendi başarısında boğulan bir şehre ilk adım atılan bir LAPD dedektifidir. Yolsuzluk yaygın, uyuşturucu ticareti patlıyor ve cinayet oranları tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Saflarına tırmanma ve doğru olanı yapma mücadelesinde Phelps, bir dizi kundaklama saldırısının, haraç komplolarının ve acımasız cinayetlerin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmalı, LA yeraltı dünyasına ve hatta kendi departmanının üyelerini kenti sallayabilecek bir sırrı ortaya çıkarmak için çürümüş çekirdeğine.

LA Noire İndir Torrentle

LA Noire, Team Bondi tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir neo-noir dedektif aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, Los Angeles şehrinde, 1947 yılında, Los Angeles Polis Departmanı subayı ve daha sonra dedektif Cole Phelps rolünü üstlenerek gerçekleşir. Oyun Phelps ile üniformalı bir devriye görevlisi olarak başlar ve kariyerini Trafik, Cinayet, Asistan ve Kundakçılık polis departmanı bürolarında ilerlerken takip eder. Her masa, oyuncuya, belirli bir suç türüne dayanan bir dizi vakayı araştırmasında Phelps’e yardımcı olacak yeni bir ortak verir. Oyun, oyuncuya çözmesi gereken vakaları atar. Her durumdan sonra, oyuncular hem sorgulamalardaki hem de ipuçlarını arayan performanslarına bağlı olarak 1-5 yıldız derecesi alırlar. Bazı durumlarda, Suçla ilgili ipuçları için bir alan ararken, oyuncu gazeteleri de bulabilir. Gazeteler, hikayeyi okumanın yanı sıra, oyunun kapsayıcı planının bir kısmını veya Phelps’in savaş anılarına bir geri dönüşü kapsayan kısa bir sinematiğe erişim sağlar. Final masasının sonuna doğru, oyuncular oyunun geri kalanının çoğu için oyuncu karakteri haline gelen özel dedektif Jack Kelso’nun kontrolünü üstlenirler; görünüşü ve kişiliği farklı olsa da, Phelps ile aynı şekilde kontrol eder. oyunun geri kalanında oyuncu karakteri olan; görünüşü ve kişiliği farklı olsa da, Phelps ile aynı şekilde kontrol eder. oyunun geri kalanında oyuncu karakteri olan; görünüşü ve kişiliği farklı olsa da, Phelps ile aynı şekilde kontrol eder.

LA Noire İndir Torrentle

LA Noire Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. LA Noire için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. LA Noire indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkartın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Aşağıdaki DLC’ler dahil edilmiştir:

 • Broderick Dedektif Kıyafeti
 • Keskin Nişancı Dedektif Kıyafeti
 • Rozet Pursuit Mücadelesi ve Düğme Erkek Takım Elbise
 • “Çıplak Şehir” Vekili
 • “Dilin Kayması” Trafik Durumu
 • “Nicholson Elektrokaplama” Kundaklama Davası
 • “Reefer Madness” Vice Case
 • “Konsolosun Arabası” Trafik Durumu

LA Noire Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core 2.2 GHz – Dört Çekirdekli 3.2GHz
 • RAM:  2 GB – 8 GB
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB – NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB veya Radeon HD3000 512MB – Radeon HD 6850 1024MB
 •  Yığın hafıza / Bellek: 16GB

 

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...