King Root pc Indir

5/5 - (1 vote)

King Root pc Indir

Daha önce Android cihazınızı hiç köklendirmediyseniz ve / veya cihazınızı tuğlalamadan bu işlemi nasıl yapacağınızdan emin değilseniz, ihtiyacınız olan şey Süper Kök Android’dir. Araç, kullanıcıların Android tabanlı cihazlarını hızlı ve kolay bir şekilde köklendirmelerine yardımcı olan sıfır riskli, ücretsiz bir yazılımdır.

Basit ve Anlaşılır

Köklendirme, telefonunuzu bir dizi kişiselleştirmeye açar. Ancak telefonunuzu doğru şekilde köklendirmek son derece zordur, bu da en tecrübeli Android kullanıcılarının bile, özellikle de günlük sürücüleri ise cihazlarını köklendirme konusunda cesaretlerini kırar. Super Root Android ile, yuvarlanmak için birkaç tıklamadan fazlasına ihtiyacınız olmayacak. Uygulama temelde mobil uygulama olan Root Master’ın masaüstü versiyonudur. Bu, cihazınızı Super Root Android ile rootlamak için bir PC’ye ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Masaüstü aracı da aynı derecede yeteneklidir ve uygulamayı birkaç dakika içinde köklendirmeyi bitirmek için indirmeniz yeterlidir.

Çalışma Mekanizması

Muhtemelen, Super Root Android ile ilgili en iyi şey, cihazınızı rootlamak için donanımı, modeli ve gerekli tüm izinleri incelemesidir. Cihazınızın desteklenmemesi durumunda size bilgi verilir ve işlemi kolayca iptal edebilirsiniz. Bu, köklenmenin ortasında herhangi bir kalp krizi olasılığını ortadan kaldırır. Uygulama, hem popüler hem de tecrübeli Android donanım üreticileri tarafından üretilen cihazları içeren bir dizi Android cihazı destekler. Ve evet, bu araçla cihazınızdaki tüm bloatware’lere veda edebilirsiniz. Uygulamayı, cihazınızın kökünü kaldırmak ve orijinal öğelerini geri yüklemek için de kullanabilirsiniz.

Bir Android tabletiniz veya akıllı telefonunuz varsa, cihazı satın aldığınızda otomatik olarak yüklenen birçok uygulama ve program olduğunu fark etmişsinizdir. Çoğu durumda, kullanmasanız bile bunları kaldıramazsınız ve sadece yer kaplarlar. Bu programlara bloatware adı verilir  ve kullanıcılar için can sıkıcı olabilir.Bu uygulamalardan kurtulamamanın nedeni , bilgisayarınızda olduğu gibi yönetici ayrıcalıklarına sahip olmamanızdır  . Mac  veya  PC’nizin aksine,  akıllı telefonunuzun veya tabletinizin üreticisi doğası gereği yöneticidir. Bunu değiştirmek istiyorsanız, cihazınızı köklendirmek istersiniz. Ücretsiz bir kök erişim yazılımı kurduğunuzda  KingoRoot gibi, telefonunuzu da kontrol edebilirsiniz. Bu bloatware’i temizleyebilir ve süper kullanıcı erişiminden yararlanabilirsiniz. Bu araç, mevcut en kolay rooter programlarından biri olsa da, Android cihazınızı köklendirme işlemine devam etmeden önce dikkatli olmanız ve önemli araştırmalar yapmanız önemlidir.Cihazınızı köklendirmek size yeni keşfedilen yetenekler ve cihazınızın performansına neredeyse sınırsız erişim sağlayacaktır. By  bloatware çıkarmadan  ve  özelleştirme  kendi topoloji uyarlaması, ayrıca genişletmek olacak  pil ömrü  cihazınızın.King Root pc Indirimleri

Köklendirme

Köklendirme,  Android cihaz kullanıcılarının alt sistemler üzerinde ayrıcalıklı kontrolüne  izin verme sürecidir  , aksi takdirde ‘kök erişimi’ olarak bilinir  .  Bu genellikle taşıyıcılar ve donanım  üreticileri tarafından konulan belirli sınırlamaların üstesinden gelmek amacıyla gerçekleştirilir  .

Android cihazlarda, köklendirme, mevcut sistem uygulamalarını  ve aksi halde yönetici düzeyinde izinler gerektirecek ayarları  değiştirmenize veya değiştirmenize olanak tanır  . Ayrıca, genellikle kullanıcıların erişemediği diğer işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

Cihazınızı köklendirirseniz, işletim sisteminin kapsamlı bir şekilde kaldırılmasını ve değiştirilmesini de kolaylaştırabilirsiniz  . Genellikle orada olanı en güncel işletim sistemi sürümüyle değiştirirsiniz.

Çoğu zaman insanlar köklendirmenin jailbreak yapmakla aynı şey olup olmadığını merak ederler  , ancak bu kavramlar farklıdır. Kullanıcılar  , son kullanıcı için Apple yasaklamalarını atlamak için Jailbreak  . Bu, işletim sistemlerini değiştirmeyi, onaylanmamış uygulamaları yüklemeyi ve yönetim düzeyinde ayrıcalıklar vermeyi içerir.

Öte yandan köklendirme, Sony, HTC, Google ve Asus gibi çoğu satıcının cihazların kilidini açma  ve işletim sistemini değiştirme  yeteneğine zaten izin verdiğini  düşünerek, jailbreak yapmanın üçüncü yönüne odaklanıyor  . Ayrıca, köklü bir cihaza sahip olmadan Android’de uygulamaları sideload edebilirsiniz.

İzinler

KingRoot kullanmanın avantajı,  cihazınızın görünümü ve hissi üzerinde tam kontrole sahip olmanızdır  . Süper kullanıcı olarak, sistem dosyalarına  ve işletim sisteminin tüm yönlerine erişebileceksiniz  . Köklü bir cihazla karşılaşacağınız tek sınırlama, kendi kodlama deneyimi seviyenizdir.

KingRoot ile cihazınızın tüm görünümünü görsel olarak değiştirebilirsiniz. Köklendirme, temalar için destek sağlar  , yani pil simgesinden önyükleme animasyonuna kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca çekirdek üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız  , bu da CPU  ve  GPU’da hız aşırtmaya ve hız aşırtmaya olanak tanır.

KingoRoot’u kullanmak, uygulamaları yedeklemetoplu düzenleme veya  geri yükleme dahil olmak üzere tam uygulama kontrolü  sağlar . Ayrıca birçok akıllı telefona önceden yüklenmiş olarak gelen bloatware’i de kaldırabilirsiniz.

 Köklü cihazınız için artırılmış bir kontrol düzeyi içeren ek özel aygıt yazılımı veya yazılım yükleme olanağına sahip olacaksınız. 

Köklü cihazların riskleri ve güvenliği

Android cihazınızı köklendirmek bazı doğal risklerle birlikte gelir. Dikkatsizlik yanlışlıkla silme dosya veya size yol açabilir, çünkü gerekli teknik beceriye sahip olmalıdır  tuğla  Cihazınızı.

Bazı durumlarda, telefonunuzu köklendirmek EULA’nızın bozulması olabilir  , bu da üretici garantinizin geçersiz olacağı anlamına gelir. Köklendirmeyi destekleyen diğer cihazlar, bu nedenle KingoRoot’u kullanmadan önce kullanıcı hakları konusunda araştırma yapmanız önemlidir.

Bazı kullanıcılar KingoRoot’un istenmeyen reklam yazılımı  veya  kötü amaçlı yazılım yüklediğini bildirdi  . Yazılımı yüklerken dikkatli olun. “Önerilen programları” yüklemenizi isteyen kutuların işaretini kaldırın.

KingoRoot hatası

KingRoot iken  fonksiyonları  Android cihazlar çeşitli, her zaman işe yaramaz. En iyi çabanıza rağmen, bu yazılım her zaman cihazınıza root erişimi sağlayamaz. Bu her zaman yazılımın bozuk olduğu anlamına gelmez. KingoRoot’un başarısız olmasının iki yaygın nedeni vardır.

KingoRoot’un başarısız olmasının iki nedeni vardır. İlk ve en yaygın sorun, KingoRoot’u yazılımı desteklemeyen bir işletim sistemine yüklemenizdir. Köklendirmenin çalışacağından emin olmak için cihazınızın desteklendiğinden emin olun. Yazılımın  evrensel komut dosyası  , çoğu akıllı telefon ve tabletle uyumlu olmasını sağlar, ancak hepsi değil.

Başarısız olmasının ikinci nedeni,   Android cihazınızdaki önyükleyicinin kilitli olmasıdır. Bu, KingoRoot’un sürümünüz  desteklense bile çalışmayacağı anlamına gelir  . Önyükleyicinizin kilidini açmak bir bilgisayar gerektirir ve dikkatli olmazsanız cihazınızda ciddi hasara neden olabilir. Bu sorunu yaşıyorsanız, telefonunuzu veya tabletinizi köklendirme sürecinden kaçınmak daha iyidir.

Sorumlu kullanın

KingoRoot çok yönlüdür ve kullanımı kolaydır ve çok çeşitli Android tabletler ve akıllı telefonlarla çalışabilir. Kurduktan sonra, telefonunuzu köklendirme işlemi kolaydır. Cihazınızın performansını artırabilir ve hatta pil ömrünü uzatabilirsiniz. Bununla birlikte, telefonunuzu köklendirme işlemi riskli olabilir, bu nedenle bu yazılımı yüklemeden önce neye bulaştığınızın farkında olmanız önemlidir.

En  son sürüm  , yeni cihazların yanı sıra Windows PC’lerin yeni sürümlerini de destekler. Alternatifleri düşünmek istiyorsanız,  Android için Süper Kök veya  KingRoot’a göz atmak isteyebilirsiniz . En güvenli seçenek olmadığından ve kullanımı daha fazla teknik bilgi gerektirdiğinden , yaygın olarak kullanılan Tek Tıklama Kökü konusunda dikkatli olun  .

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...