Kindergarten Indir

5/5 - (1 vote)

Kindergarten Indir

Bebekler ve okul öncesi çocuklar için Eğitici Eğlenceli Oyunlar. Çocuklar eğlenceli öğrenme uygulamaları kullanarak alfabe, sayılar, şekiller, tekerlemeler, sayma, izleme, boyama, interaktif grafikler ve vücut parçaları (sebze / meyve / spor / meslek / yıldız / hayvanlar) öğretmek çocuklar için en iyi eğitim uygulaması. İnteraktif öğrenme, küçük çocuklar kinestetik öğrenciler olarak (2-6 yaş) anaokuluna girdiklerinde harika bir eğitim şeklidir.

Anaokulu İndir

Çocuk pedagojisinde bir başka parametre de “çocuğun dikkat süresi” dir. Aynı alanda uzmanlaşmış çeşitli öğretmen ve kurumlardan gelen kapsamlı geri bildirimlerden sonra, çocukların nispeten daha kısa bir konsantrasyon süresine sahip olduklarını bulduk. Bunu akılda tutarak tasarımcılarımız, ok atma, araba yapımı, basketbol oynama, Köpek atlamalı, Filden kaçma gibi birçok yenilikçi interaktif etkinlik ve bulmaca ortaya koydu. Bu aktiviteler çocuğun konsantrasyonunu kaybetmeden bilinçaltında öğrenmeye ilgi duymasını sağlar. Aktivite tabanlı öğrenme, basketbol oyunları ve çocuklar için ücretsiz araba oyunları kullanarak, bunu Eğlenceli öğrenme pedagojisine dayanan çocuklar için mükemmel bir uygulama haline getirin. 2 yaşında bir bebeğin veya anaokulunun ebeveyniyseniz ve çocuklar için okul oyunları arıyorsanız,

Anaokulunu ÜCRETSİZ olarak indirin – 15 Haziran 2017’de piyasaya sunulan Anaokulu, tam olarak doğru olmayan bir okulda komik bir macera piksel grafik oyunudur. Bu makalede Kindergarten’ı ücretsiz olarak indirmeyi ve kurmayı öğrenin ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.

Anaokulu soyut bir bulmaca macera oyunu. Biraz okul dışında bir öğrenci olarak oynuyorsun. Öğretmen çocuklarından kurtulmaya çalışıyor. Kapıcı sıklıkla kanı temizlerken görülür. Kafeterya tekrar tekrar aynı meyveye hizmet ediyor. Çocuklar, müdürü ziyaret ettikten sonra üzerine yerleştirilmiş garip cihazlarla dolaşıyor ve sınıf arkadaşlarınızdan biri kayboldu. Neler olduğunu anlamak size kalmış, çünkü hayatınız buna bağlı olabilir.

Çocuklar için Anaokulu Öğrenme Uygulamaları Üst Özellikler:

 • Küçük çocuklar için çekici ve renkli tasarımlar ve resimler.
 • Grafikler ve interaktif eğlenceli sınavlar ile alfabe harfleri öğrenin.
 • Okul öncesi için saymayı ve matematiği öğrenin
 • Tekerlemeler ve şiirler hakkında bilgi edinin.
 • İngilizce,
  İspanyolca, Hintçe ve sayılar için alfabe izlememizle ABC ve sayıları yazmayı ve izlemeyi öğrenin .
 • Birçok boyama sayfaları ve resimleri ve çıkartmaları ile renkli kitaplar.
 • Geometrik şekiller, Tebrik kartları, İngilizce Alfabe Harfleri vb kapsayan çocuklar için yazdırılabilir boyama sayfaları.
 • Sebze, Meyve, Spor, Meslekler, Hayvanlar, Sayılar, Güneş Sistemi, Gezegen ve yıldızları öğrenmek için çok çekici ve etkileşimli grafikler.
 • Okul öncesi arkadaşlarınızla şarkı söyleyin ve dans edin.
 • Çocuklara Şekil ve Renk kavramlarını tanıtmak ve pekiştirmek
 • İngilizce Alfabe ve çocuklar için Okçuluk, Araba bina oyunları, Çocuklar için Basketbol oyunları gibi her Mektubu öğretmek ve güçlendirmek için aktiviteler.
 • Ve diğer birçok Ücretsiz anaokulu oyunları ve öğrenme etkinlikleri

Ebeveyn veya öğretmen olsanız da, okul öncesi ve anaokulu çocukları için etkinlikleri evde veya sınıfta kullanabilirsiniz. Sıkıldıkları için yaramazlık yapmalarını önlemek için küçük çocuklarınızı eğlenceli çocuk aktivitelerine dahil edin. Şekiller, matematik, ABC, tekerlemeler, spor, sebzeler, sayma ve birçok bebek boyama oyunu da dahil olmak üzere temel erken eğitim konularını öğrenmelerine izin verin.

Yani, şimdi ÜCRETSİZ Anaokulu Çocuk Öğrenme indirin ve çocuklarınızı mutlu ve aktif tutacak okul öncesi çocuklar için tüm çocuklar eğitici oyunlar keşfedin.

ANAOKULU NASIL İNDİRİLİR VE TAKILIR

 1. İndir düğmesini veya aşağıdaki logoyu tıklayın; MEGA’ya yönlendirilmeniz gerekir.
 2. İndirmeye  başlamak için web tarayıcınızdan indir veya MEGASync ile indir seçeneğini tıklayın. (Web tarayıcısını indirmek için chrome kullanmanız ve buraya ulaşabileceğiniz MEGA uzantısının kurulu olması gerekir).
 3. Anaokulu indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kindergarten.zip’e Ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmalısınız).
 4. Anaokulu klasörünün içini çift tıklayın ve Başlatıcı uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, sitenin sorun giderme bölümünü ziyaret edin ve oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan ve oyununuz için en yeni grafik sürücülerine sahip olduğunuzdan emin olun.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...