Kindergarten 2 Indir

Kindergarten 2 Indir

Kindergarten 2 Indir

Anaokulu 2, 2017 Anaokulunun uzun zamandır beklenen devamıdır! Pazartesi günü meydana gelen olaylardan sonra çocuklar yepyeni bir okula rezonans edildi. Çocuklara çeşitli görevleri için yardım ederken tüm yeni alanları ve yeni karakterleri keşfedin. Cindy’nin yeni bir erkek arkadaş bulmasına veya Bob’a karşı savaşında hademe yardım etmesine yardımcı olsun, her zaman yardım edebilecek biri vardır. Aynı harika Salı günü tekrar tekrar oynayın, “Dağınık çocuklarla Bugün Aslında Dündü”.

Bu okulda anaokulu için hayatta kalabilir misin?

Anaokulunu içeren bir oyun dediğinizde  , sevimli çocuklarla dolu eğlenceli bir çocuk oyunu düşünülebilir  . Ancak, bu anaokulu oyunu tam tersidir. Anaokulu 2  biraz rahatsız edici bir  macera  oyunu. Bu  yepyeni arz  Con Man Games sizi için yoğun çaba olacaktır  hayatta  yeni okulda yeni güne. Anaokulu 2 acımasızca öldürülmek için yeni yollar sunuyor  . Verdiğiniz her karar oyunun sonucunu belirlediği için seçimlerinizi akıllıca seçin.

Anaokulu 2 İndir

Daha Büyük ve Daha İyi Anaokulu

Pazartesi günü gerçekleşen ilk Anaokulu maçındaki olaylardan sonra çocuklar yepyeni bir okula yönlendiriliyor. Öyle  Salı  Anaokulunda 2 ve üzerinde  yeni alanlara, karakterler,  ve  maceralar  öğrencileri bekliyor. Salı günü biraz kapalı olan bir okulda hayatta kalmaya çalışacak patates okuyuculu öğrencilerden biri olarak oynayacaksınız. 

Diğer macera oyunlarında olduğu gibi, Anaokulu 2 çeşitli görevlerde oynamanıza izin verecektir  . Bu oyunda çocuklara ödevlerinde yardımcı olacaksınız. Cindy’nin yeni bir erkek arkadaş bulmasına ya da Janitor’a Bob’daki savaşında yardım etmesine yardımcı olsun, oyunda her zaman yardımına ihtiyaç duyan biri vardır. Dodge top oynamak, mıknatısların nasıl çalıştığını öğrenmek ve diğer klasik anaokulu faaliyetleri de dahil olmak üzere deneyebileceğiniz diğer Anaokulu aktiviteleri de vardır 

Kindergarten 2, dokuz yeni hikaye misyonu  ve 15’ten fazla yeni ortamla daha  büyük ve daha iyi bir oyun sunuyor  . Ayrıca  50 adet toplanabilir Monstermon Kartı  ve  30 adet açılabilir kıyafet vardır . İlk Anaokulu oyunundaki ödevleri sevdiyseniz, bu yeni oyunla daha da anaokulu eğlencesinin tadını çıkaracaksınız. 

Salı günü hayatta kal

Anaokulu çocuklar için tipik bir oyun değil. Yapmanız gereken atamalar tam olarak çerez kesici türü değil. Birincisi, Cindy’ye yardım etmek, bir sınıf arkadaşına basit bir görevle yardım etmekle ilgili değildir. Cindy, görevini yerine getirmeniz veya başka bir sınıf arkadaşı olan Lily için bir şeyler yapmanız için size emredecek olan Regina George’un küçük ve animasyonlu bir versiyonudur. Onun görevleri tamamlama alır  ödüllendirilir  sevgilisi olma şerefine sahip (Ah sevinç!). Diğer görevler ayrıca  bir spazzy çocuktan bir inhaleri çalmayı  veya   gözaltılar arasında bir savaşı kolaylaştırmayı içerir . Sonuçta, oyunun tanıdığı anaokulu eğlencesi, çocukların görmesini istediğiniz bir şey değildir.

Anaokulu 2 sadece garip görevleri tamamlamakla ilgili değil. Ayrıca hayatta kalma oyun  öğeleri ile birlikte gelir  ve ölümcül saldırıları atlatmak mı. Eğer hızlı bir şekilde yüksek kuyruk yapmazsan hademe tarafından öldürülebilir. Eğer görevlerini yerine getiremezsen Cindy bile seni çiğneyebilir. Oyunda ilerlemek için temelde  görevleri tamamlamalı ve Salı günü hayatta  kalmalısınız. Evet, Salı günü tekrar tekrar oynayacaksınız.

Çocuklar İçin Tam Olarak Değil

Kindergarten 2 bir çocuk oyun unvanıyla birlikte gelirken,  çocuklar için uygun değildir . Anaokuluna gittiğiniz andan itibaren tekrar ziyaret etmenizi sağlayacak bir oyun değil. Oyun dağınık çocuklarla dolu ve içeriğinin çoğu gore ve şiddeti gösteriyor  . Yetişkinler bile oyunu özellikle rahatsız edici davranışları normalleştirirken biraz rahatsız edici bulacaktır  .    

 • Yakar top oynayın!
 • Mıknatısların nasıl çalıştığını öğrenin!
 • Çılgın bir bilim adamı için çiçek örnekleri toplayın!
 • Şık çocuk inhalerini çal!
 • Muhafızlar arasında bir savaşı kolaylaştırmak!
 • Öğretmenin onu düzeltmesine yardım et!
 • Bir fratricide yardım ve abet!

Ve diğer birçok klasik anaokulu aktivitesi! Daha Büyük ve Daha İyi Bir Anaokulu!

 • 9 yeni hikaye görevi!
 • 15’ten fazla yeni ortam!
 • 50 tahsil Monstermon Kartı!
 • 30 kilitlenebilir kıyafet!

Anaokulu Nasıl İndirilir ve Kurulur 2

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Kindergarten 2 indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Kindergarten.2.v1.23.zip dosyasına ayıkla” ya tıklayın (Bunu yapmak için buraya girebileceğiniz WinRAR’a sahip olmalısınız  ).
 4. Kindergarten 2 klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Anaokulu 2 Bedava İndir

Kindergarten 2 Free Download’u doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo 2.1 ghz veya dengi
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : 2nd Generation Intel Core HD Graphics (2000/3000), 512MB
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Depolama:  300 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  Any

Leave a Reply