Katana Zero Indir

Katana Zero Indir

Katana Zero Indir

Katana ZERO şık bir neo-noir, son derece hareketli ve anında ölüm mücadelesine sahip bir aksiyon platform oyunudur. İşleyin  güzel de geçmişini aydınlatmak için zaman  acımasız  akrobatik ekran. durum gerektirse de muhalefetin üstesinden gel. Silah ateşini düşmanlara geri savur, yaklaşan saldırıları atlat ve düşmanları ve ortamları tuzaklar ve patlayıcılarla manipüle et. Hayatta kalan hiç kimse bırakmayın.

El Yapımı Diziler: Her seviye, sayısız tamamlama yöntemi için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.  Düşmanınızı uygun gördüğünüzde ortadan kaldırmak için kendiliğinden yaklaşımlar kullanarak düşmanları yaratıcı bir şekilde yenin  Alışılmadık  Hikaye Anlatma: Katana SIFIR Ücretsiz İndir PC  Oyunu  Repack-Games.com . Oynanışa dokunan, beklenmedik bir sonuca bükülen ve katlanan sinematik diziler aracılığıyla anlatılan esrarengiz bir hikaye.

Katana ZERO şık bir neo-noir, son derece hareketli ve anında ölüm mücadelesine sahip bir aksiyon platform oyunudur. Güzel, acımasız akrobatik bir ekranda geçmişinizi çözmek için zamanı kısın, fırlatın ve değiştirin. İstisnai Mücadele: Durum ne kadar gerekli olursa olsun karşıtlığınızı aşın. Silah ateşini düşmanlara geri savur, yaklaşan saldırıları atlat ve düşmanları ve ortamları tuzaklar ve patlayıcılarla manipüle et. Hayatta kalan hiç kimse bırakmayın.

Katana Zero Indir

El Yapımı Diziler: Her seviye, sayısız tamamlama yöntemi için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Düşmanınızı uygun gördüğünüzde ortadan kaldırmak için kendiliğinden yaklaşımlar kullanarak düşmanları yaratıcı bir şekilde yenin. Alışılmadık Hikaye Anlatımı: Oyuna dokunan, beklenmedik bir sonuca katlanan ve katlanan sinematik diziler aracılığıyla anlatılan esrarengiz bir hikaye.

Katana ZERO  şık bir neo-noir, son derece hareketli ve anında ölüm mücadelesine sahip bir aksiyon platform oyunudur. Güzel, acımasız akrobatik bir ekranda geçmişinizi çözmek için zamanı kısın, fırlatın ve değiştirin. Durum ne kadar gerekli olursa olsun muhalefetin üstesinden gel. Silah ateşini düşmanlara geri savur, yaklaşan saldırıları atlat ve düşmanları ve ortamları tuzaklar ve patlayıcılarla manipüle et. Hayatta kalan hiç kimse bırakmayın. Her seviye, sayısız tamamlama yöntemi için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Düşmanınızı uygun gördüğünüzde ortadan kaldırmak için kendiliğinden yaklaşımlar kullanarak düşmanları yaratıcı bir şekilde yenin. Oynanışa dokunan, beklenmedik bir sonuca bükülen ve katlanan sinematik diziler aracılığıyla anlatılan esrarengiz bir hikaye.

Katana ZERO Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. Katana SIFIR bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Katana.ZERO.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Katana ZERO klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, Redist veya _CommonRedist klasörünü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve bu klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. 

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
 • İşlemci:  Intel Pentium E2180 (2 * 2000) veya eşdeğeri
 • Bellek:  1 GB RAM
 • Ekran  Kartı : GeForce 7600 GT (256 MB)
 • DirectX:  Sürüm 10
 • Depolama:  200 MB kullanılabilir alan

Leave a Reply