Just Cause 2 Torrent

Just Cause 2 Torrent Indir

Just Cause 2 Torrent Indir

Just Cause 2, adil neden serisindeki ikinci taksittir. Bu oyun, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Eidos Interactive tarafından yayınlanan açık dünya aksiyon-macera oyunudur. 23 Mart 2010’da farklı platformlarda PlayStation 3, Xbox 360, PC oyunları için Microsoft Windows piyasaya sürüldü. Oyuncu karakteri “Rico Rodriguez” olarak, istihbaratın en büyük sırrını ve ajansın milyonlarca nakit parasını çalmış haydut bir ajan yürütmek zorunda. Rico, bunun arkasındaki kişinin eski komutanı olduğunu ve arkadaşının “Riko’yu Rico’dan daha iyi tanıyan bir adam olan“ Tom Sheldon ”olduğunu bilerek şaşırmıştı.

Sadece Sebep 2 Torrent

Just Cause 2, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan açık bir dünya aksiyon-macera video oyunudur. Oyun 23 Mart 2010 tarihinde Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. Size% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

Bu, oyuncuların Ajansın kayda değer bir ajanı olan Rico Rodriguez’i kontrol ettiği ve oyuncuların araştırması için açık bir dünya olan Panau’nun düşmanca yasama organlarını devirmek için üçüncü bir aksiyon-macera oyunudur. Oyunda üç çeşit görev vardır. Organizasyon misyonları hikayeyi ilerletir ve oyunun temel haçlı seferi; hizip görevleri, oyuncuların oyunun üç hizipine yardım etmelerini sağlar ve oyuncuları hükümet üslerine nüfuz etmeyi ve hiziplere serbest bırakmayı taahhüt eden istihkâm görevleri. Haçlı seferi görevlerinde ilerlemek için bir oyuncunun oyunda sunulan bir hareket çerçevesi olan kargaşa odaklarını kazanması gerekir. Oyuncular, görevleri bitirmek ve atanmış hükümet mallarını silmek için kafa karışıklığı odakları kazanırlar. Just Cause 2 Son Derece Sıkıştırılmış PC Oyunu Bedava İndir.

Just Cause 2, oyuncuların Ajansın kritik bir uzmanı olan Rico Rodriguez’i kontrol ettiği ve oyuncuların keşfetmesi için açık bir dünya olan Panau ada totaliterlikçiliğini ortadan kaldırmak için üçüncü şahıs aksiyon macera oyunudur. Oyunda üç çeşit görev vardır. Dernek görevleri hikayeyi yönlendirir ve oyunun rehberlik mücadelesidir; hizip misyonları oyunculara oyunun üç hizipine yardım etme görevini verir ve oyuncuları hükümet üslerine saldırmak ve hizipler için serbest bırakmak için üstlenen görevler.

Sadece Sebep 2 Torrent

Oyunda oyuncular, Panau’nun ada diktatörlüğünü devirmek için Ajans’ın önemli bir operatörü olan Rico Rodriguez’i kontrol ediyor: oyuncuların keşfetmesi için açık bir dünya. Oyunda üç tür görev vardır. Ajans görevleri hikayeyi ilerletir ve oyunun ana kampanyasıdır; hizip misyonları, oyuncuların oyunun üç hizipine yardımcı olma görevini üstlenir ve güçlü görevler, devlet tabanlarına sızmak ve hizipler için onları özgürleştirmek için oyunculara görev yapar. Kampanya görevleri boyunca ilerlemek için bir oyuncu oyuna dahil olan bir ilerleme sistemi olan kaos puanları kazanmalıdır. Oyuncular görevleri tamamlamak ve belirlenmiş hükümet mallarını yok etmek için kaos puanı kazanırlar. Kaos puanı arttıkça hizipler nüfuz eder ve hükümet çökmeye başlar. Tipik görevlere ek olarak,

Oyunun açık dünyası, oyuncular görevlerde bulunmadıklarında keşfetmeleri için ücretsizdir. Panau yaklaşık 1.000 kilometrekarelik bir alan olarak tanımlanır. Çöller, dağlar ve ormanlar ve üç yüzden fazla yerleşim dahil olmak üzere çeşitli manzaralar vardır. Yerleşimler, tahrip edilebilecek devlet mülklerini ve nakit depoları ve silah, araç ve zırh parçaları gibi kilitlenebilir eşyaları içerir. Tüm koleksiyonları bulmak ve tüm hükümet mülklerini yok etmek, oyuncuların bir yerleşim özgürlüğü ve kaos puanı kazanmasına yardımcı olacaktır. Oyuncular kaos yarattıklarında veya kısıtlı alanlara girdiklerinde düşman hükümet militanları tarafından fark edilen ısı üretir; oyuncu onları atlattığında ısı düşer. Harita, misyon yerleri, yerleşimler, askeri karakollar, yarış zorlukları ve oyuncunun gelişimi. Ara noktalar PDA’da ayarlanabilir.

Sadece Sebep 2 Torrent

Gereksinimler

Minimum Gereksinimler

İşletim Sistemi: Microsoft Windows Vista (Windows XP desteklenmez)
İşlemci: SSE3 ile çift çekirdekli CPU (3 GHz’de Athlon 64 X2 4200 / Pentium D)
Bellek: 2GB sistem belleği
Sabit Disk: 10 GB boş alan
Grafik: Kart uyumlu DX10 ve 256 MB bellek ile
(nVidia GeForce 8800 serisi / ATI Radeon HD 2600 Pro)
Ses: DirectX 10 ile% 100 uyumlu
DirectX®: Microsoft DirectX 10

Önerilen Gereksinimler

İşletim Sistemi: Microsoft Windows Vista SP1 veya Windows 7
İşlemci: Intel Core® 2 Duo 2.6 – GHz veya AMD Phenom X3 – 2.4GHz veya eşdeğeri
Bellek: 3 GB sistem belleği
Sabit Disk: 10 GB boş alan
Grafik: DX10 ve 512 MB bellek
(nVidia GeForce GTS 250 serisi / ATI Radeon HD 5750 serisi)
Ses: % 100 DirectX 10 ve Dolby Digital 5.1 ile uyumlu
DirectX®: Microsoft DirectX 10.1

Leave a Reply