Just Cause 1 Indir

Just Cause 1 Indir

Just Cause 1 Indir

Just Cause, anekdot tropik bir adada gerçekleşen açık dünya deneyim oyunudur. Çok sayıda son teknoloji oyun özgünlük için çaba gösterir, ancak Just Cause mantıklı oyun pencereden dışarı fırlatır.

Kahraman şu anda Rico Rodgriguez adını verdi. Bu, üçüncü bireysel bir atış eşleşmesidir, ancak hareketin büyük bir kısmı, araçların çevresinde veya içinde farkedilir hale getirir. Oyuncu bir paraşütü herhangi bir sürüş veya uçan araca, ikinci bir pervane Riko’yla havaya kilitleyebilir.

Araçların tamamı şu anda alınmaktadır. Çok sayıda araç ılımlı. Araçlardaki kontroller ayrıca elverişsizdir. Just Cause, oyuncunun uçak ve helikopter almasını sağlar. Bu araçlar otomobillerden çok daha kullanışlıdır. Manzara dağlarda dolaşıyor, bu yüzden uçmak her durumda sürüşten daha mantıklı.

Bu oyunun düşmanları son derece akıllı değil. Deneyimli oyuncular, onlardan birçoğunu birkaç dakika içinde çıkarabilirler. Oyun, oyuncuya seçim yapabileceği çok sayıda silah ve patlayıcı verir. Bu oyunun en zor parçaları çekim yapabilen benzersiz uçan araçların kullanılmasını gerektirir.

Just Cause 1 İndir

Birkaç ateşli silah menzilinin kısıtlı olduğu gerçeği ışığında sağduyulu değildir. Oyuncu paraşüt kullanırken ateş edebilir. Bu, oyuncuya belirli hedeflerden kurtulmak için anlamsız olan dikkate değer bir yükseklik avantajı sağlar. Just Cause, ortalama çeşitlilikten daha iyi bir ölçüme sahiptir

. Oyun beklenenden çok daha uzun süren olağanüstü takip gruplarına sahip. Oyun birkaç şehir bölgesi oluşturuyor; bunlar çok büyük ya da çok cesur değil. Bu oyun çoğunlukla geniş ulaşan vahşi doğa ve güzel sahillerden oluşuyor

. Bu noktadan noktaya derin bölgeler uzun sokak uzunlukları ile ilişkilidir. Bölgelerin çoğunluğu şu anda düşmanların karıştığı alanları tehdit ediyor. Birkaç boş alan sakin ve sakin hissediyor.

Just Cause’un tek oyuncu modu uzun değil, ancak oyuncunun bitmesi için çok sayıda yan hedef var. Şu anda her bir yan hedefi bitirmek 40 saatten fazla sürüyor. Çok sayıda oyuncu bu yan hedeflerde büyük miktarda maddenin yeniden kullanıldığını düşünebilir. Şimdiye kadar isteğe bağlı oyun zamanının çoğu, haritaların çevresindeki farklı bölgeleri yakalamaya gidiyor. Oyuncu, her yerde bulunan birkaç bunalmış uçan aracı alarak bu prosedürü kolaylaştırabilir. Just Cause, yapılan herhangi bir noktada en kalın açık dünya oyunu değil, ancak aşırı etkinlik sinema filmi deneyimi arayan oyuncular, Just Cause’a basılan madde ölçüsünden heyecan duymalı.

Oyun 2006 yılında yazılım ve uygulama seçimimize eklendiğinden, 231.602 indirmeye ulaşmayı başardı ve geçen hafta 212 indirme gerçekleştirdi.

Only Cause 1 PC Game’in en önemli karakteri Rico Rodriguez adında bir adam. Gizli bir ajansın temsilcisi kim. Bu oyunun anlatımı, büronun memurlarını, oyuncuyu San Esperito adlı adaya göndermeye karar verdi. Bu adada, oldukça zararlı kimyasal ve atomik silahlar getiren bazı bireyler var. Şimdi bu oyuncunun sorumluluğu bu silahları ve bu silahları kullanmaya çalışan ve onları tamamlayan kişileri bulmak.

İndirme hakkında Just Cause, PC oyunları bölümündeki çoğu oyundan daha fazla boş yer kaplamayan ağır bir oyun değil. Romanya, Hindistan ve Pakistan’da çok popüler bir oyun.

Oyunun şu anki sürümü Demo ve 25.08.2006 tarihinde güncellendi. Bu yazılım, işletim sistemi Windows 2000 ve önceki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce, İspanyolca gibi farklı dillerde edinebilirsiniz.

Just Cause Özellikleri

 • Açık dünya aktivite deneyimi oyunu
 • Tahliye organizasyonu operatörü
 • Tehlikeli atom ve karışım silahları
 • Atomik silahları bul ve tamamla
 • Oyuncu ve düşman arasında savaş
 • Yüz sorunları
 • Silahların kullanımı
 • Çok sayıda araç sürün

sistem gereksinimleri

 • Windows 7 64 Bit’te test edildi
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: 2.8 GHz Intel Pentium 4 veya üstü.
 • Rastgele erişimli hafıza: 1 GB
 • Kurulum Boyutu: 4,2 GB
 • Sabit Disk Alanı: 5 GB

Just Cause Nasıl İndirilir

1. “Oyunu İndir” düğmesine tıklayın.
2. “Just Cause” Yükleyicisini indirin (Sürdürülebilir İndirmeleri Destekler).
3. Yükleyiciyi açın, İleri’ye tıklayın ve Yüklenecek dizini seçin.
4. Belirttiğiniz dizinde Tam Sürüm oyununu indirin.
5. Oyunu açın ve Çalmanın Keyfini Çıkarın.

Leave a Reply