Jurassic World Evolution Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Jurassic World Evolution Indir

Jurassic World Evolution 12 Haziran 2018’de piyasaya sürüldü. Frontier Developments tarafından yayınlanan ve geliştirilen bir iş simülasyon oyunudur.

Oyunun hikayesi Xbox, PlayStation ve Microsoft Windows için yayınlanan filme dayanıyor. Dinozor temalı bu oyun, tüm Jurassic Park film hayranları için bir heyecan. Bu oyunda, oyuncular Dinozorun DNA materyalini toplamak için paleontologlara bir keşif merkezi inşa etmek zorundalar. Oyun yeni dinozorların kilidini açar ve hayatlarını ve yeteneklerini yükseltir. Oyuncu, dinozorları yetiştirmek ve DNA’larını birleştirerek genleri korumak için bir laboratuvar kullanır. Oyun dinozorların etrafında dönüyor. Oyuncu ayrıca su kaynakları ekerek ve oluşturarak çevreyi değiştirebilir. Oyuncu ziyaretçilerin güvenliği için engeller inşa etmelidir. Oyunda, kontrolör, otobur veya etobur ise türlerini de dikkate alarak dinozorları beslemek zorundadır.

Jurassic World Evolution Torrent İndir

Jurassic World Evolution torrent deluge – Jurassic zaman çerçevesinin kendi eğlence durağını üretmenizi sağlayacak Elite: Dangerous mühendislerinden bina test sistemi. Isla Nublas adası ve kuşatılmış takımadalar tarafından işgal edilen dinozorları kontrol etme kapasitesine sahip olacaksınız. İlk filmlerde olduğu gibi, yeni tür dinozorlar gösterme, konuklar ve genom bakmak için laboratuvarlar için çeşitli cazibe merkezleri koyma şansına sahip olacaksınız. Sınıf için bir tür ortam size rekreasyon merkezi ile uğraşmak için bir tür işlerden birini ayarlayacaktır. Özellikle, konukların rekreasyon merkezine güvenliğini ele almanız ve onları akla gelebilecek tehditlerden korumanız gerekir. 
Jurassic World Evolution Tufanıoyuncunun cazibe merkezleri ve araştırma ofisleri ile bir Jurassic World dinozor eğlence durağı geliştirmesini sağlayan bir iş rekreasyon eğlencesi. Eğlence alanında vurgulanan temel yapılar ve ofisler, bilim insanlarını dinozorların DNA içeriğini elde etmek için fosil yuva yerlerine gönderen Keşif odağını içeriyor. DNA dizilimi yeni dinozorlar açar ve ölçümlerini, örneğin yaşam beklentisi ve çok yönlülüğü günceller. Yeterli DNA içeriğine sahip olan oyuncular dinozorları yetiştirmek ve büyütmek için Hammond Araştırma Merkezi’ni kullanabilirler. Oyuncular aynı zamanda dinozorların kalitesini artırabilir ve deliklerini doldurmak için günümüz türlerinin DNA’sını bu dinozorların kalitesine koordine ederek bunları geliştirebilirler. Dinozorların DNA’sındaki bu ayarlamalar, dinozorların temel bilgilerini değiştirecek, güçlülük düzeylerinden görünümlerine kadar. Derivasyon, oyuncuların, örneğin ağaç dikme ve su kaynakları yapma gibi doğayı ayarlamasını sağlayan bir bölge cihazı içerir.
Jurassic World Evolution Torrent İndir

Dehşete kapılmış çocukları avlayan kısır rapçiler, sakin Brachiosaurus gezintisi yemyeşil tepeler veya Triceratops gübresinin bir höyüğüne dirsek derinliğine ulaşan bir bilim adamı hatırlansın, “Jurassic Park” kelimeleri oldukça güçlü anıları uyandırabilir. Jurassic World Evolution, dino-park yönetimini ve bu kadar yüzsüz bir çaba ile gelen tüm iyi ve kötü olanları ile bu dernekleri güçlendiriyor. Bazen biraz beceriksiz olabilir, ancak Evrim nihayetinde derin mekanikler kurmak ve ortalama dino meraklıları için erişilebilirliği korumak arasında rahat bir orta yol bulur.

Girişiminiz Jeff Goldblum’un seslendirdiği Dr. Ian Malcolm’un sizi doğrudan oyunun beş ana adasının ilkine bırakmadan önce felaketin kaçınılmazlığı hakkında bir uyarı ile başlıyor. Yeni parkınızı başarılı bir şekilde çalıştırmak için çeşitli dinozor türlerini korumanız ve ödeme yapan müşterileri korumak ve eğlendirmek için tesisler oluşturmanız gerekir. Yeterince iyi yapın ve genişleyen parkınız için, her biri sizi saldırgan hava sistemleri, benzersiz finansal kısıtlamalar veya sınırlı inşaat seçenekleri olsun, yeni bir eğri topuyla ek adaların kilidini açarsınız.

İnşaat ve dinozor yaratmanın temellerini öğrendikten sonra, parkınızın personelini oluşturan üç bölümle tanışacaksınız: bilim, eğlence ve güvenlik. Her bölüm, tamamlandığında size nakit veren ve bu bölümle itibarınızı artıran sözleşmeler sunacaktır. Bu, bölümün hikaye misyonunun yanı sıra araştırma için başka öğelerin ve binaların kilidini açar. Sözleşmeler erken oyunda iyi bir para kaynağı olsa da, garip bir komplikasyonla birlikte gelirler: bir bölüm için sözleşmeleri tamamlamak, diğer ikisiyle olan itibarınızı azaltır. Bu, uzun vadede üstesinden gelmek zor olmasa da, bağlam içinde keyfi hissettiren saçma bir dengeleme eylemi yaratır.

Jurassic World Evolution Torrent İndir

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel i5-2300 / AMD FX-4300
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1 +) / 8.1 / 10 64bit
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 1050 (Eski GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2GB)
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 8 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel i7-4770 / AMD FX-8350
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 12 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1 +) / 8.1 / 10 64bit
 • VİDEO KARTI: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 12 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 3072 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...