JPG To PDF Converter Indir

5/5 - (1 vote)

JPG To PDF Converter Indir

JPEG’leri PDF’lere dönüştürmek, bunu yapma zamanı gelene kadar gerçekten düşünmediğiniz günlük işlerden biridir ve sonra işi yapmak için bir araç ararsınız; tercihen ücretsiz ve kullanımı da kolaydır. Ancak bunun sık sık yaptığınız bir görev olduğunu, sık sık ve büyük gruplar halinde yaptığınız bir şey olduğunu varsayalım. Aynı cevap: kolaylık iyidir ve ücretsiz daha iyidir. HiHiSoft’un JPG to PDF dosyası, tüm temelleri kapsayabilen türden bir araçtır. Bu bağımsız ücretsiz yazılım, Acrobat veya başka bir PDF yazılımı gerektirmeden tek tek resimleri veya dosya ve klasörleri PDF’lere dönüştürür. Hızlı dönüştürme için dosyaları içine sürükleyip bırakabilir veya geleneksel şekilde dosya ve klasör ekleyebilirsiniz. Fotoğraf albümleri ve e-kitaplar için birden çok JPEG’i tek sayfalı PDF’lere de dönüştürebilirsiniz. Sadece JPEG’leri de işlemiyor; görüntü türlerini otomatik olarak tanıyan yerleşik bir Görüntü Çözümleyici ile,

JPG to PDF’nin kompakt arayüzüne, açılan kutusu ve büyük Dönüştür düğmesi ile Klasör Ekle, Kaldır ve Ekle etiketli bir dizi büyük simge hakimdir; bunlar temelde kendinden açıklamalıdır, bu da Web tabanlı Yardım dosyasının bağlantısı başarısız olduğu için iyidir. Yine de, programın sitesine ve mevcut belgelere Hakkında dosyası aracılığıyla erişebildik. Bir Ayarlar iletişim kutusu iki seçenek sunar: Çıktı Yolu ve Dönüştürme Modu; ikincisi, her JPEG’yi tek bir PDF’ye veya seçilen tüm JPEG’leri tek bir PDF sayfasına dönüştürmek arasında bir seçimdir.

JPG’den PDF’ye kullanımı pek kolay olamazdı. Görüntü dosyalarını basitçe açılan kutusuna sürükledik. Her dosya bir liste görünümünde dizini ile birlikte belirdi. Oklar, listedeki öğeleri yukarı ve aşağı taşımayı kolaylaştırdı. Hazır olduğumuzda Dönüştür’e bastık. Yeni PDF dosyamız seçili çıktı klasörümüzde göründü. Dosyayı tıkladığımızda, varsayılan PDF görüntüleyicimizde normal olarak açıldı. Tek sayfalık görseller harika bir özelliktir, ancak doğru boyutu elde etmek için biraz pratik gerektirir. JPG to PDF, ister hızlı çalışma ister sık ​​bir ihtiyaç olsun, iş için sadece bir araç gibi görünüyor.

JPG To PDF Converter Indir

JPG To PDF Converter, kullanıcıların görüntü dosyalarını JPG’den PDF’ye hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürmelerine olanak tanıyan, Windows için geliştirilmiş bir yazılım parçasıdır. İsim yalnızca JPG’nin dönüştürülmesinden bahsetse de, diğer birçok dosya türü desteklenir ve çoğu görüntü, üstün kalite için PDF dosya türüne dönüştürülebilir. Benzersiz özelliklerin geniş bir alt kümesiyle JPG To PDF Converter, dönüştürmeleri basit bir görev haline getirir ve hatta hızlı sonuçlar için toplu dosyaları dönüştürebilir.

Görüntüleri kolayca dönüştürün

Kullanıcıların masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarında tuttuğu birçok görüntü JPG dosyaları olsa da, optimum depolama alanı sağlamayan bir dosya türüdür. PDF dosyaları, resimleri kaydetmek ve sıkıştırmak için tasarlanmıştır ve ortalama JPG dosyasından çok daha az yer kaplar, bu nedenle onları dosya türüne dönüştürmenin faydasını görmek kolaydır. JPG To PDF Converter ile işlem basit ve kolaydır ve diğer görüntü dosyası türlerinden daha iyi saklanabilen kaliteli sonuçlar elde etmek için fareye yalnızca birkaç tıklama gerektirir.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...