JDownloader Indir

5/5 - (1 vote)
JDownloader, indirmeyi olması gerektiği kadar kolay ve hızlı yapan büyük bir geliştiriciler topluluğuna sahip ücretsiz, açık kaynaklı bir indirme yönetim aracıdır. Kullanıcılar indirmeleri başlatabilir, durdurabilir veya duraklatabilir, bant genişliği sınırlamalarını ayarlayabilir, arşivleri otomatik ayıklayabilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Her gün değerli zamanınızdan tasarruf edebileceğiniz, genişletilmesi kolay bir çerçeve!

Ünlü Megaupload veya Hotfile gibi birçok doğrudan indirme hizmeti bir süre önce kayboldu ve web tarayıcılarının doğrudan indirmeleri yönetmek için giderek daha iyi sistemler içerdiği gerçeğine rağmen, bu programların İnternet’ten dosya indirme sürecini yöneteceği anlamına gelmez.   artık kullanışlı değil. En popüler olanlar arasında, bu doğanın en kullanışlı, rahat ve kullanıcı dostu programlarından biri olan JDownloader’ı ele geçirebiliriz  .

Sürüm 1’den bu yana, ikincisi, büyük bir kullanıcı topluluğu tarafından sürdürülen açık kaynaklı bir program olması nedeniyle, tüm kullanıcılar için favori programlar haline geldi  . Tam olarak bu durum, kullanıcı tabanının talep ettiği birçok fonksiyonun uygulanmasına yol açarak, İnternet’e dosya indirme söz konusu olduğunda ihtiyaçlarımızdan herhangi birini karşıladı.

Bu program  hemen hemen her web barındırma hizmeti ile uyumludur.  Başka bir deyişle, Mega veya Rapidshare bağlantılarının yanı sıra Dropbox veya Google Drive ile de kullanabilirsiniz. Üstün hizmetlerden endişe etmeyin, çünkü bu hizmetlerin herhangi birinde kayıtlı bir kullanıcıysanız, herhangi bir sınırlama olmadan indirmek için giriş yapabilirsiniz.

JDownloader İndir

Dosya barındırma hizmetlerinden dosya indirmek, özellikle sınırlamalar ve yavaş indirme hızları nedeniyle zaman alıcı bir işlem olabilir. JDownloader  , Mediafire 4Shared ve diğerleri  gibi  dosya barındırma hizmetlerinden hızlı ve verimli bir şekilde dosya indirmenizi   sağlayan bir  indirme yöneticisi yazılımıdır . AppWork GmbH  tarafından masaüstü için geliştirilen  bu kullanışlı yazılımın sunduğu ton özellikleri, engeli atlamanıza ve sorunsuz ve yönetimi kolay bir şekilde daha hızlı indirmelerin keyfini çıkarmanıza olanak tanır. 

Özelliklerle dolu indirme aracı

JDownloader, bunları sırayla, art arda veya hatta eşzamanlı olarak indirmenize izin verecek çok uzun indirme listeleri oluşturma olanağı sağladığından çok fazla zaman kazanmanızı sağlar. Sen yeteneğiniz vardır  istediğiniz zaman indirme duraklatma ve devam ettirme. Bunun da ötesinde, günlük indirme sınırınıza ulaştığınızda artık bekleme süresi gerektirmez

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...