James Bond 007 Blood Stone Indir

5/5 - (1 vote)

James Bond 007 Blood Stone Indir

James Bond 007: Blood Stone, Bizarre Creations tarafından geliştirilen ve Activision tarafından Microsoft Windows, Nintendo DS, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için yayınlanan üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. James Bond serisindeki 24. oyun ve James Bond 007’den bu yana ilk oyun: Orijinal bir hikayesi olan her şey ya da hiçbir şey. Blood Stone, Daniel Craig, Judi Dench ve Joss Stone’un seslerini ve benzerliklerini içeriyor. 007: Blood Stone, 18 Şubat 2011’de kapanmadan önce Bizarre Creations tarafından geliştirilen son oyundu.

James Bond 007 Blood Stone, Bizarre Creations tarafından geliştirildi   ve Activision başlığı altında  yayınlandı . Bu oyun serbest bırakıldı  2 nd  Kasım 2010 . Bu 24 olduğunu inci  James Bond serisinin taksit. Tom Clancy Endwar’ı da indirebilirsiniz  .

James Bond 007 Kan Taşı İndir

In  James Bond 007 Blood Stone  hikaye Quantum of Solace olaylardan sonra birkaç yıl içinde kurulmuştur ve Atina G-20 zirvesinde bir intihar saldırısı planlayan uluslararası terörist Greco ile başlar. Oyuncular oyunda başarılı olmak için çeşitli stratejiler yapmak zorundadır. Savaş sırasında kullanılabilecek çok çeşitli silahlara sahipsiniz. James Bond 007 Blood Stone müthiş görsellere sahip ve bu oyuna dahil olan parçalar ünlü şarkıcılar tarafından söyleniyor. Aynı anda 16 oyuncuya kadar oynayabileceği çok oyunculu mod da desteklenir. Ayrıca Aranan Silahların Kaderini de indirebilirsiniz  .

Blood Stone, el ele savaş bileşenlerine sahip üçüncü bireysel bir atıcıdır. James Bond düzenlemesindeki 24. oyundur ve James Bond 007’den beri ana oyundur: Eşsiz bir hikayeye sahip olmak için her şey ya da hiçbir şey. Blood Stone, oyuncuların çarpışmalardan sonra çıkmalara odaklanmalarına izin veren bir merkez nokta çerçevesini vurgular. Kiralanan askerlere karşı casusları çukuracak 16 oyuncudan oluşan çok oyunculu bir mod var. Grup ölüm maçı ve diğer standart oyun modlarına yakın, oyuncuların farklı gizli ajan temalı hedeflerine saldırmak veya onları korumak için grup olarak doldurmaları gereken devasa hedef tabanlı dövüşler var. Oyuncu, oyun süresi boyunca birkaç araç türünü denetler.

James Bond 007: Blood Stone Nasıl İndirilir?

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. James Bond 007 kez: Blood Stone bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “James.Bond.007.Blood.Stone.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ) .
  4. James bond 007: Blood Stone klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Win Xp 32
  • İşlemci:  Intel Core 2 Duo E4300 1.8GHz / AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 4000+
  • Bellek:  1 GB RAM
  • Ekran  Kartı : AMD Radeon X1650 SE veya NVIDIA GeForce 7600 GT 256MB
  • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...