IObit Uninstaller Indir

5/5 - (1 vote)

IObit Uninstaller Indir

Programları kaldırmak için ücretsiz uygulama

IObit Uninstaller bir olan  özgür  yazılım  kaldırır  onların yukarı programlarını temizler  kalanlar  sorunsuz. Cihazlardaki kullanılabilir alan miktarı önemlidir ve cihazların işlevselliğini belirler. Üzerinde kullanılabilir  , WindowsMac ve  Android  işletim sistemleri, yani çift çekirdekli tamamen  kaldırır  istenmeyen  yazılımları, bundleware,  kötü amaçlı yazılım ,  ve  reklam tabanlı eklentileri  kullanım arayüzüne kolayca ulaşılabilecek.

Artıları

Yararlı kuruluş:  Kaldırıcı, yüklü uygulamalarınızı birkaç katmana ayırır: Son yüklenen, Büyük programlar, Nadiren kullanılan ve Windows Güncelleştirmeleri. Bunlar genellikle çoğu kullanıcının uygulamaları kaldırmayı haklı çıkarmak için izleyeceği ana ölçütlerdir.

Toplu kaldırma:  Geleneksel Windows kontrol panelinde göze çarpmayan bir şekilde birden fazla uygulama için kaldırma işlemlerini sıralayabilirsiniz. Otomatik bir yordam olmasa da eşzamanlı bir kaldırıcı olmasa da, Batch Uninstaller listelenen şekilde çalışır ve IOBit Uninstaller 3’ün en kullanışlı özelliklerinden biridir.

EKSİLERİ

Gerçek zamanlı değil:  IOBit Uninstaller şu anda çalışıyorsa ve yeni bir program yüklüyorsanız, Programlar listesi yenilenmez. Bu, en güncel uygulama listesi için programı yeniden başlatmanızı gerektirir.

NİHAİ KARAR:

IOBit Uninstaller 3, varsayılan Windows kaldırıcıya üstünlük katan bazı yararlı araçlara sahip hafif bir kaldırıcıdır. Toplu kaldırma ve kalan kaldırma araçları muhtemelen uygulamanın en büyük avantajıdır, ancak genel olarak bu programı, yüksek miktarda uygulama ve program yüklü olanlar için en yararlı bulduk. Bilgisayarınızın zayıflama ihtiyacı varsa veya Windows makinenizde biraz tazelik yapmayı planlıyorsanız bu uygulamayı öneririz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...