IObit Malware Fighter Indir

IObit Malware Fighter Indir

5/5 - (1 vote)

IObit Malware Fighter Indir

Malware Fighter Free  from IObit,  en derin enfeksiyonları ve kullanıcıların en endişeli çevrimiçi tehditlerini algılayan ve ortadan kaldıran ve  bilgisayarınızı  gerçek zamanlı olarak kötü niyetli davranışlardan koruyan gelişmiş bir kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım temizleme programıdır  . IObit’in benzersiz “Çift Çekirdekli” kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru ile casus yazılımlar, reklam yazılımları, truva atları, keylogger’lar, botlar, solucanlar ve korsanlar gibi en karmaşık ve en derin kötü amaçlı yazılımları hızlı ve verimli bir şekilde tespit edebilir! Gelişmiş tarayıcı koruma modülü ile  IObit Malware Fighter  , kötü amaçlı pop-up’ları engelleyerek, ana sayfa hırsızlığını azaltarak ve kötü amaçlı araç çubuklarını / eklentilerini kaldırarak size tam bir çevrimiçi gezinme ve gizlilik koruması sağlayacaktır  .

Bilgisayar korsanlarının şüpheli erişimini önlemek için önemli dosyalarınızı veya klasörlerinizi ayrı tutun. Kötü niyetli saldırıları önlemek için önyükleme sırasında diskin güvenliğini sağlayın.  Güvenli bilgisayar için gerçek zamanlı olarak daha fazla kötü amaçlı yazılım bulaşmasını tespit edin ve durdurun . Tarayıcının, saldırganların Bitcoin gibi kripto para birimleri madenciliğine gizlice yardım etmek için kullanılmasını önleyin.

Uygulama, dünya lideri Bitdefender antivirüs motorunu, IObit Anti-malware motorunu ve Anti-ransomware Engine’i kullanır. Bu araçlarla IObit Malware Fighter, en karmaşık casus yazılımları ve kötü amaçlı yazılımları çok hızlı ve verimli bir şekilde tespit edebilir.IObit Malware Fighter IndirinIObit’in Malware Fighter, basit ama hoş bir arayüze sahip, iyi tasarlanmış güçlü bir anti-malware aracıdır. Ana pencere dört temel seçenekten oluşur: Tara, Koru, Güncelle ve İşlem Merkezi. Uygulamanın diğer ayarları ve özellikleri çoğunlukla gizlidir ve sağdaki ayarlar panelinde bulunur. Açma / kapama düğmeleri olarak görüntülenen tarama ayarları ve seçenekleriyle pencerenin geri kalanı net ve temizdir.Yeni Güvenli Kutu ve geliştirilmiş Fidye Yazılımından Koruma Motoru, bilgisayarınızı en son fidye yazılımı saldırılarından iki kez korur. Ayrıca, bilgisayarınızı GoldenEye / Petya saldırıları gibi MBR’yi hedef alan kötü niyetli saldırılara karşı korumak için MBR Koruması eklenmiştir. Dikkate değer bir diğer özellik, tüm önemli mesajları görüntülemek ve yönetmek için 1 tıklamayla çözüm sunan Bildirim Merkezi’dir.IObit’in Malware Fighter’ı test sırasında, tarayıcıda önbelleğe alınan olağan geçici dosyaları tespit ettiğinde hiçbir yanlış pozitif iddiasında bulunmadı. Tarama hızları, sürücü boyutu ve dosya yapısı göz önüne alındığında iyi. Dikkat çeken bir dezavantajı, uygulamanın Advanced SystemCare ve Smart Defrag’ın yokluğunu ‘problemler’ olarak sınıflandırmasıdır. Bu kendi başına çok kötü olmaz, ancak bu uyarıları temizleme seçeneği yoktur ve bunları ‘düzeltmek’ üzerine IObit’in diğer uygulamalarının otomatik olarak indirilmesi ve yüklenmesi gerçekleşti. IObit’in utanmazca kendini duyurmasına rağmen, kullanımı kolay, hafif bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısına ihtiyacınız varsa, Malware Fighter iyi bir seçimdir.

Gerçek Zamanlı Tehdit Engelleme

Güçlü kötü amaçlı yazılım savaşçımız sizi virüs, fidye yazılımı, casus yazılım, Truva atı, reklam yazılımı ve solucan gibi PC tehditlerine karşı korur. Ransom.Stop, Malware.Coronavirus, Trojan.Nanocore ve hatta koronavirüs temalı reltaed malware gibi en yeni kötü amaçlı yazılımlar bile, senden uzak tutulacak. Ve virüs çeşitlerini ve daha fazla tehdidi akıllıca algılamak için Yeni Gelişmiş Buluşsal Yöntemler eklendi. Ayrıca,% 100 genişletilmiş yepyeni kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru, bilgisayar sisteminizin hızlı ve kapsamlı bir taramasını almanıza ve çok çekirdekli koruma sağlamak için Bitdefender motoru ve IObit Anti-fidye yazılımı motoruyla işbirliği yapmanıza yardımcı olur.

Gizlilik koruması

Özel dosyalarınız da IObit Malware Fighter 7’nin kasa kutusunda güvenli bir şekilde kilitlenebilir. Sadece bir şifre belirleyin ve önemli verilerinizi içine girin, sizden başka hiç kimsenin erişim izni yoktur. Ayrıca, bu kötü amaçlı yazılım savaşçısının veri korumasındaki fidye yazılımı önleme motoru, gizliliğiniz için ikinci bir koruma sağlar. Tüm dosyalarınızı herhangi bir fidye yazılımından akıllıca engeller.

Güçlü Tarayıcı Koruması

Tarayıcı güvenliği, hem iş hem de eğlence için günlük gezinmenizi garanti eder. Her yönden tarayıcı koruması, kimlik avı web sitelerinden uzak durmanıza, ana sayfanızın herhangi bir kötü amaçlı kullanım için değiştirilmesini önlemenize, sizi pek çok can sıkıcı reklamdan uzak tutmanıza ve bu izleme çerezlerini otomatik olarak temizlemenize yardımcı olur. Ek olarak, yeni eklenen E-posta Koruması, tarayıcıda bir e-postayı açtığınızda web e-postalarınızı spam, kimlik avı dolandırıcılığı ve diğer e-posta kaynaklı tehditlere karşı koruyacaktır.

Çoklu Platform Güvenlik Muhafızları

Gelişmiş güvenlik görevlilerimiz size birden fazla koruma sağlar. Başlangıç ​​koruması, güvenli bir başlatmayı hızlandırır. İşlem koruması, RAM’de çalışan herhangi bir kötü amaçlı işlemi durdurur. Kamera koruması, yetkisiz erişim için bu bilinmeyen programları engeller. Bilgisayarınız, kapsamlı güvenlik korumaları ile adım adım korunur.

Fidye Yazılımına Karşı Çifte Koruma

Geçen yıl küresel WannaCry, Petya / GoldenEye saldırılarından bu yana milyonlarca kullanıcı hala sistemlerine, dosyalarına ve hatta büyük miktarda paraya erişimini kaybetmekten endişe ediyor. Artık IObit Anti-ransomware Engine, sisteminize erişmeye çalışan imzasız belgeleri ve programları engelleyerek sizi koruma altında tutacak ve SafeBox, önemli dosyalarınızın fidye yazılımı tarafından saldırıya uğramamasını garanti edecek.

Daha İyi ve Daha Kapsamlı Kötü Amaçlı Yazılım Koruması

Her gün milyonlarca yeni kötü amaçlı yazılım ortaya çıksa ve bunlar geniş ve hızlı bir şekilde yayılsa da, yazılım bilgisayarınızı güvende tutabilir  ve hiçbir zaman veri kaybına veya kimlik hırsızlığına maruz kalmazsınız. % 160 daha büyük veritabanı ve ileri teknoloji ile 2.000.000’den fazla kötü amaçlı yazılımı hassas bir şekilde algılayabilir ve Win PC’nize zarar vermeden önce kaldırabilir.

Anti-cryptocurrency Madenciliği ile Daha Güvenli Gezinme

Bilgisayar korsanları, üzerine bir kripto para madenciliği kodu eklemiş olabileceğinden, yavaş bir PC’ye yüksek CPU kullanımı neden olabilir. Daha iyi garanti altına almak için, Çevrimiçi güvenliğiniz, Kötü Amaçlı Yazılım Savaşçısındaki Sörf Koruması ve Reklamları Kaldırma, Chrome  ve  Firefox’unuzu  yavaş PC’nizi ve farkında olmadan madenciler için dijital para birimlerini yeniden üretmekten koruyacak .

Gerçek Zamanlı Koruma ile Daha Güvenli Bilgisayar

IObit Malware Fighter tarafından sağlanan gerçek zamanlı koruma – En son 2020, güvenliği garanti etmek için şüpheli faaliyetler için sistemleri izler. Bilgisayarınızı hedefleyen kötü amaçlı nesneler veya işlemler gibi tehditler kaldırılır veya durdurulur ve güvenli başlatma için önyükleme sırasında kötü niyetli saldırılar engellenir.

Leave a Reply