Inside Indir

5/5 - (1 vote)

Inside Indir

INSIDE PC Game’in bu versiyonunda oyuncu, 2.5D yan kaydırma tarzında ölümden kaçınan genç bir çocuğu kontrol edecek. Bu kırmızı gömlekli çocuk çılgınca koşuyor ve bazı maskeli adamlar onu fenerlerle kovalıyor. Çocuk bu gardiyanlardan kaçmalı, yoksa gardiyanlı köpekler onu parçalayacaktır. Bu, renkleri kullanarak çevrenin farklı nesnelerini vurgulayacağınız tek renkli bir platform oyunudur. Kırmızı gömlekli çocuk, engelleri aşmak için yürüyecek, koşacak ve tırmanacak. Daha sonraki aşamalarda çocuk, farklı bulmacaları çözebilmesi için cesetleri kontrol edebilecek. Ayrıca Limbo’yu da indirebilirsiniz.

Avlanmış ve yalnız bir çocuk kendini karanlık bir projenin merkezine çeker. Selefi LIMBO’ya çok benziyor  , ancak x10, sanat, atmosfer ve sünme faktörü gibi her şeyi açarak kendini farklı kılıyor . Bu, herhangi bir spoiler olmadan gerçekten oynamanız gereken bir oyundur, çünkü tüm küçük sürprizler, işler Alacakaranlık Bölgesine daha da derinleştiğinde ve başınızı ya da kuyruklarınızı yapmaya çalışırken etrafta söndüğünüzde sona eriyor. heck gerçekten devam ediyor.

Başarı avcıları için, koşarken yakalamadığınız herhangi biri, kontrol noktaları çok sayıda olduğu ve başarı konumlarına çok yakın olduğu için kolayca alınabilir, ancak bunları kendi başınıza bulmaya çalışmak kendi başına eğlencelidir. Ses tasarımı o kadar şaşırtıcı ki, belirli bir noktada onu uçuracaksınız. Kelimenin tam anlamıyla. Sanat ve animasyon aynı zamanda korkunç, rahatsız edici ve eğlenceli. Çocuklar ya da yürekli olanlar için değil.

Inside İndir

Belirtildiği gibi, INSIDE LIMBO hayranları için şiddetle tavsiye edilir, ancak bulmaca / platform oluşturma LIMBO’ya kıyasla daha az sıklıkta ve daha kolaydır. Ve ses tasarımcısı, bu müziği geliştirmek için gerçek bir insan kafatası kullandı.

Karanlığın ve Şaşkın Dünyanın Karanlıkta Gezinin

Inside, isimsiz bir çocuğu kırmızıyla kontrol ettiğiniz bir oyundur. Kırmızı, abartılı bir şeydir: oyundaki grafikler, siyah duvarlar ve iyi kontrast içeren, ancak çok az başka bir şey içeren ağır gri ve beyaz ortamlarla zevkli bir şekilde kapatılmıştır. Buna rağmen, Inside kelimelerle değil, dünya ile bir hikaye anlatır. El feneri ile büyük ve korkutucu adamlardan kaçmaya başlıyorsunuz ve oradan …

Hiçbir Şey Dinlenmenize İzin Vermez

Çocuk olarak karşılaşacağınız birçok düşman, sakinleştirici dart veya ağlar gibi ilerlemenizi durdurmak için ölümcül olmayan yöntemler kullanıyor olsa da, ilerledikçe kendileri tarafından zorlandığını göreceksiniz. Inside bir 2D platform oyunu ve ilerlemek için platform mekaniğinin her bir parçasını anlamanız gerekiyor. Zaman geçtikçe, su altında yüzerek ve bir çeşit tekne ile keşfedeceksiniz ve daha sonra oyun oynama şeklinizi tamamen değiştirecek daha yabancı bir araçta ustalaşmanız gerekecek. Bunun arasında birçok soru soracaksınız: Muhafızlar neden zombi benzeri genel popülasyondan çok daha aktif ve hareketli görünüyor? Neden mısır tarlasının altına gömülmüş bir araştırma laboratuvarı var? Bütün bunlar nasıl oldu?

Hatırlanacak Bir Macera

Tüm bunlardan sonra, bazı çene bırakan gözlüklerle ödüllendirileceksiniz, ancak kesin cevaplar vermeyeceksiniz. Sadece kılavuz olarak gerçekleşen olaylarla oyunda gerçekte neler olup bittiğine karar vermelisiniz. Bu kulağa çekici geliyorsa, Inside’de oynayın.

Avlanmış ve yalnız bir çocuk kendini karanlık bir projenin merkezine çeker. INSIDE, hayatta kalmaya ve ölümden kaçınmaya çalışırken çevresel bulmacaları çözmede gelişen tek renkli bir manzarada genç bir çocuktan oluşan bir oyundur. Oyun, ormandaki bir kayadan aşağı kayan isimsiz kırmızı gömlekli bir çocukla başlar. Ormana yaklaşırken ya ormanı inceleyen ya da onu öldürmek isteyen orman muhafızlarıyla karşılaşır. Bölgeyi gezerken, genç erkek arkadaş, bulmacaları çözmek için bir zihin kontrol cihazı kullanıyor ve sonunda onu boğan siren benzeri bir sualtı yaratıklarına rastlıyor. INSIDE, konseptinin çok ilginç bir oyunudur ve kesinlikle denemeye değer.

Inside Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
 3. İÇERİ bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “INSIDE.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. INSIDE klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7/8/10 (64-bit OS gerekir)
 • İşlemci:  Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.4 GHz, AMD FX 8120 @ 3.1 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GT 630 / 650m, AMD Radeon HD6570 ya da dengi
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  3 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  % 100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...