IGdm Indir

5/5 - (1 vote)

IGdm Indir

Instagram nihayet web’e doğrudan mesajlar getiriyor. Bugünden başlayarak, platformun küresel kullanıcılarının “küçük bir yüzdesi”, işletmelerine, etkileyicilere ve çok sayıda DM gönderen herkes için yararlı olması gereken Instagram web sitesinden DM’lerine erişebilecek ve aynı zamanda uygulamanın cihazlarda deneyim. Şirket bugünkü sunumun sadece bir test olduğunu ve gelecekte potansiyel olarak geniş kapsamlı bir sunumla ilgili daha fazla ayrıntı geleceğini söyledi.

Doğrudan mesajlaşma deneyimi, esasen tarayıcıda mobil cihazlardakiyle aynı olacaktır. DM ekranından veya bir profil sayfasından yeni gruplar oluşturabilir veya biriyle sohbet başlatabilirsiniz; ayrıca bir mesajı beğenmek, masaüstünden fotoğraf paylaşmak ve sahip olduğunuz okunmamış mesajların toplam sayısını görmek için iki kez hafifçe dokunabilirsiniz. Tarayıcınızda Instagram sitesinin tamamı için bildirimleri etkinleştirirseniz masaüstü DM bildirimleri alabilirsiniz. Instagram, test sırasında bunu “tekrarlamaya devam edeceğini” söylüyor.

Instagram’ın web DM’lerine neden bir iPad uygulaması gibi bir şeyden öncelik verdiğini sorduğunda, bir şirket sözcüsü  The Verge’i  her zamanki gerekçesine geri gönderdi ve web’deki DM’lerin kullanıcılarının “önem verdiğiniz kişilerle iletişimde kalmasına” yardımcı olduğunu söyledi.

Facebook, geçen yıl mesajlaşmaya giderek daha fazla odaklandı. Facebook CEO’su Mark Zuckerberg  anlattı  New York Times  “özel mesajlaşma, grupları ve Hikayeleri” olduğunu geçen bahar “çevrimiçi iletişimin üç hızlı büyüyen alanları.” Instagram Hikayeleri zaten web’de ve bugünkü duyuru ile Instagram, şimdi bazı kullanıcılarının tarayıcıdan grup sohbetlerine ve özel mesajlara erişmesine izin veriyor, bu da Zuckerberg’in kendisinin ve şirketin öncelik vereceği şeylerle uyumlu.

Zuckerberg  geçen yıl  şirketin Facebook, WhatsApp ve Instagram kullanıcılarının, kullandıkları platformdan bağımsız olarak birbirlerine mesaj göndermesine izin vermeyi planladığını söyledi . Şirketin bu başarıyı nasıl çekmeyi planladığını duymadık, ancak tarayıcı yalnızca kullanıcılara konuşmaları hakkında daha fazla esneklik sağlamak için önemli bir rol oynayabilir.

IGdm Indir

Web’de Instagram DM’leri için lobi yaptım, çoğunlukla Instagram aracılığıyla zaman zaman kaynaklara ulaşan bir muhabirim. Günün çoğunda dizüstü bilgisayarımda da yaşıyorum, bu yüzden Instagram DM’lere başka bir masaüstü sohbet uygulaması yaptığım gibi davranmak işlemimi kolaylaştırıyor ve arkadaşlarımla ve kaynaklarla sohbet etmeyi daha hızlı ve daha kolay hale getiriyor.

Instamber, çevrimiçi Instagram Doğrudan mesajı sağlar. 10 dolar eşsiz fiyat ile yepyeni bir hizmettir. Fiyatına ve yeni olanaklarına ek olarak, aşağıdakiler de dahil olmak üzere diğer profesyonel niteliklere sahiptir:

1. Kitlenize anlık mesaj gönderme
2. Takipçilerinizin mesajlarını anında cevaplama
3. Bilgisayarınız ve dizüstü bilgisayarınız aracılığıyla doğrudan mesaj gönderme imkanı
4. Mesajları aşağıdaki gibi farklı gruplara ayırma: Önemli, cevaplı, spam.
5. Eklemek ve yönetmek istediğiniz kadar hesap eklemek
6. Yeni takipçilere reklam ve tebrik mesajı göndermek

ÜST 14 INSTAGRAM DOĞRUDAN MESAJLAR (DM) GEÇİŞLERİ VE İPUÇLARI

1. Mesaj gönder

Sadece şaka 🙂 Ya da belki değil. Metin mesajlarından daha fazlasını gönderebileceğinizi biliyor muydunuz? IG daha fazlasını göndermenizi sağlar.

Sesli mesajlar gönderebilirsiniz (tüm saygın haberciler izin verir, böylece IG onsuz yapamaz). Metin satırının yanındaki mikrofon simgesini bulun, dokunup basılı tutun, konuşun ve bırakın.

2. Ortam

Donuk mesajları eklensin mi? Hayır, telefon galerisinden bir resim gönderin. Mikrofonun yanındaki simgeyi seçin, ardından bir fotoğraf seçin ve göndermek için yukarı oka dokunun. Tek seferde en fazla 10 resim seçebilirsiniz.

Üçüncü olarak, IG’de bir pic / bumerang / superzoom ve diğer ‘Hikayeler’ özelliklerini alın ve sohbetten bir kişiye gönderin. Bu özellik için metin satırının yanındaki mavi kameraya dokunun.

3. Grup sohbeti ve grup video sohbeti

oluşturma En çok 32 katılımcıyla grup sohbetleri oluşturabilirsiniz. İnanılmaz değil mi? Direkt ➜ Yeni Mesaj (üstte kalem ve kağıt simgesi) participants katılımcıları belirleyin ➜Şek.

Görüntülü sohbet: Doğrudan ➜ Yeni Görüntülü Sohbet participants katılımcıları seçin ➜ Başlat.

Artık Direct üzerinden iletişim daha eğlenceli ve kullanışlı hale geliyor, değil mi?

4. Mesajlar gibi

Birinin mesajı size komik geldi mi? Beğendim ki bu kişi bunu öğrensin. Ya da benim gibi ol – artık cevap vermek istemediğin gibi mesajlar gibi.

Beğenmek için mesaja iki kez dokunun. Yanlışlıkla yaptıysanız, bir kez daha görünen kırmızı kalbe dokunun.

5. Gönderiler ve Öyküler Gönder

Diğer Instagrammers yayınlarını 2 tıklamayla gönderebilirsiniz! Belirli bir postayı paylaşmak istediğinizi anladıktan sonra, hemen altındaki kağıt uçağa dokunun, muhatabı seçin ve Gönder’e dokunun.

Aynı şey Hikayeler için de geçerlidir: birini görüntülerken, üstündeki kağıt uçak simgesine dokunun, muhatabı ve Gönder’i seçin.

6. Fotoğrafları ve videoları

kaydedin Evet, onları kaydedebilirsiniz, çok kolay! DM’den bir fotoğraf kaydetmek için, fotoğrafa uzun dokunun ve ardından açılır pencerede Kaydet’e dokunun. Bu kadar.

7. Mesaj gönderdim

Neredeyse unuttum! Güzel bir profil bulduğunuzu ve bunu arkadaşlarınızla paylaşmak istediğinizi varsayalım. Bunu yapabilirsin. Herhangi bir Profile gidin window pencerenin üstündeki üç nokta (çizgiler) Profile Profili Mesaj Olarak Gönder ➜ adresleri seçin ve Gönder.

8. Mesajları silme

Herkes hata yapar, IG ekibi bunu fark etti ve bize hem gönderen hem de alıcı için gönderilen mesajları silmenin bir yolunu verdi. Mesaja uzun dokunun ve ardından Gönder’i tıklayın.

9. Sessiz sohbet

Eğer ne kadar muhteşem olduğunuza dair yüzlerce mesajlarını göndermek için can sıkıcı bir hayrandan bıktıysanız, onu susturun.

Doğrudan bölümünden istenmeyen bir sohbet seçin, uzun dokunun. Açılır pencere görüntülendiğinde, Mesajları Kapat’a dokunun. Artık rahatsız olmayacaksın.

Ya da sohbet açıkken pencerenin üstündeki (i) simgesine tıklayıp Mesajları Kapat’a dokunarak da yapabilirsiniz.

10. Gönderme süresini

görme Açık sohbet penceresinde sola hızlıca kaydırarak görebilirsiniz. Ancak parmağınızı kaldırdığınızda, her şey normale döner.

11. DM bildirimlerini

kapatma Tüm bildirimleri kapatabilir ve zihninizin sakin ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ama tekrarlamayı sevmiyorum, bu yüzden önceki makalemde bunu okuyun –  Kapat: Instagram DM Bildirimi Nasıl Yönetilir

12. Etkinlik durumunu gizle

İnsanların n. İçin IG’de sıkışıp kalmadıklarını görmelerini istemiyorsanız Bugün vids izlerken Etkinlik durumunuzu kapatabilirsiniz. Bunun için profile gidin Ayarlar ➜ Gizlilik ➜ Etkinlik Durumu ➜ kapatın.

13. Görüşme dizisi arama

Eminim Ingramer müşterileri için her gün yüzlerce DM aldıkları için önemli bir ipucu. Yüzlerce kişi arasında bir sohbeti bulmak karmaşık. Bu yüzden ihtiyacınız olanı bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz: Direct’e gidin ve muhtemelen daha önce fark etmediğiniz en üstte arama çubuğunu bulun, kullanıcı adını girin ve sohbeti kolayca bulacaksınız.

14.

Önce kendi kendini yok eden mesajlar gönderin Güvenlik. Gizli şeyler göndermek istiyorsanız (sıcak çıplak selfie’niz gibi), ancak başkalarının bunu görmesini istemiyorsanız, görüntüleme sayısını belirleyebilirsiniz.

Sohbet penceresinden kameranızı açın, bir resim çekin ve alıcı simgesinin altındaki Bir Kez Görüntüle’ye ve Gönder’e dokunun. Bomba işaretini göreceksiniz – yani her şeyi doğru yapıyorsunuz.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...