iBackupBot Indir

iBackupBot Indir

Yedeklemenizin bir yedeği olduğu için çok dikkatli olamazsınız. iBackupBot  , dosyalarınızı ve telefonunuzu genel olarak yedeklemek için kullanabileceğiniz için iTunes içindir.

Bu uygulama, yeni bir iPhone veya iPad’e sahipken kullanışlıdır, çünkü metin mesajları, kişi favorileri, notlar, arama geçmişi gibi önceki tüm ayarlarınızı ona aktarabilirsiniz. sesli posta, widget’lar, fotoğraflar ve daha fazlası. Kaç tane yedeklemek istediğinizi kontrol etmenin yanı sıra iTunes yedeklenmiş dosyaları da değiştirebilirsiniz.

Dosyalarınızı yönetmek için masaüstü klavyenizi ve monitörde tam ekranı kullanabilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda iPhone’unuzdaki gizli ayarları değiştirmenize, mobil cihazınız için birden fazla yedekleme yapmanıza, dosyaları doğrudan bilgisayara aktarmanıza, e-posta adreslerini kaldırmanıza, bir arama geçmişi kaydını kaldırmanıza, bir klasöre aktarmanıza ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanır.

Veri Severler için Harika Bir Araç

iBackupBot, kullanıcıların uygulamalarının, belgelerinin ve diğer dosyalarının her zaman güncel kopyalarına sahip olmasını sağlayan özel bir araçtır. Bu, özellikle büyük projeler üzerinde çalışan kişiler için yararlıdır, çünkü bilgisayarları herhangi bir nedenle çökerse dosyalarının güvenli ve emniyetli olacağından emin olabilirler.

Yedekleme Zamanı

İBackupBot’u kurmak ve kurmak biraz zaman alsa da, bu yapıldıktan sonra program oldukça sezgisel olarak çalışır. Arka planda sürekli olarak çalışır, böylece bilgiler düzenli aralıklarla yedeklenir. Ne yazık ki, bu aynı zamanda bir cihaz bağlandığında da olur, bu da işleri bir süre yavaşlattığı için bazen biraz sinir bozucu olabilir.

Verileri Arama

Veri, uygulama ve diğer dosya türlerinin her zaman yedeklendiğinden emin olmak isteyen kişiler, iBackupBot’a bir göz atmalarını sağlamalıdır. Yazılımın kullanımı çok kolay olsa da, yedeklenen verilerin tam olarak nerede depolandığını keşfetmek biraz zaman alabilir ve sorun olabilir.

İPhone veya iPod Touch cihazlarının içeriğini kopyalayın ve geri yükleyin. İTunes verilerine erişin ve otomatik yedekleme oluşturma parametrelerini ayarlayın. Veri kaybı, hata vb. Durumlarda yakalamak ve yeniden oluşturmak için dosyaları ve yapılandırma öğelerini seçin. Birkaç yedeklemeden birini manuel olarak seçin.

Windows  5.6.1 için iBackupBot, yazılım kitaplığımızdan ücretsiz olarak indirilebilir. Mevcut en son kurulum paketinin dosya boyutu 13,8 MB’dir. Windows için IBackupBot, Sistem Yardımcı Programlarında, daha doğrusu Cihaz Yardımcılarında bulunur. Yerleşik antivirüs programımız bu indirmeyi kontrol etti ve% 100 güvenli olarak derecelendirdi. Aşağıdaki sürüm: 3.1, program kullanıcıları tarafından en sık indirilen sürümdür. Bu yazılım, VOWSoft, Ltd.’nin fikri mülkiyetidir.

İPhone veya iPod touch’ınızı bilgisayarınıza bağladığınızda veya iTunes’da iPhone veya iPod Touch’a sağ tıkladığınızda ve Yedekle’yi seçtiğinizde, iPhone veya iPod touch’ınızdaki belirli dosyalar ve ayarlar otomatik olarak bilgisayarınıza yedeklenir. Gerekirse bu bilgileri geri yükleyebilirsiniz (örneğin yeni bir iPhone alırsanız ve önceki ayarlarınızı ona aktarmak istiyorsanız).

Yedeklenen bilgiler arasında metin mesajları, notlar, arama geçmişi, sık kullanılan kişiler, ses ayarları, pencere öğesi ayarları ve daha fazlası bulunur.
Ek olarak, iPhone’unuzdaki Film Rulosu’ndaki veya iPod touch’ınızdaki Kayıtlı Fotoğraflar’daki fotoğraflar da yedeklenir.
iTunes için iBackupBot, iTunes yedekleme dosyalarına göz atma, görüntüleme, dışa aktarma ve değiştirme yeteneği sağlar. Yerleşik plist Düzenleyici, Hex Düzenleyici, Metin Düzenleyici, veritabanı görüntüleyici, resim görüntüleyici, SMS mesajı görüntüleyici, not görüntüleyici, adres defteri görüntüleyici ve ortam tarayıcı ile iTunes’un iPhone / iPod Touch’tan yedeklediği herhangi bir dosyayı görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. senin bilgisayarın.

SMS mesajlarını, notları ve adres defterini metin dosyasına veya Excel dosyasına aktarabilir. Ayrıca size yedekleme dosyalarını düzenleme ve bunları iPhone / iPod Touch’ınıza geri yükleme yeteneği sağlar, böylece daha önce yapamayacağınız birçok şeyi yapabilirsiniz, e, g operatör adını özelleştirin, oyun veri dosyasını değiştirin ve daha fazlasını yapın, hayır jailbreak gerekli!

  • Arkadaşlarınızla paylaşmak için veya yalnızca arşiv için SMS mesajlarını, Kişileri, Notları görüntülemek ve dışa aktarmak istiyorsanız.
  • İPhone’unuzu kaybettiyseniz, SMS mesajlarınızı, Kişilerinizi, Notlarınızı vb. Görüntülemek ve dışa aktarmak için iTunes Yedekleme Yöneticisine ihtiyacınız vardır.
  • Bir iPhone veya iPod Touch için farklı zamanlarda birden çok yedeklemeyi sürdürmek istiyorsanız, hangisini iPhone veya iPod Touch’a serbestçe geri yüklemeyi seçin.
  • İPhone veya iPod Touch cihazınıza yeni bir görünüm kazandırmak için iPhone operatör adını, zaman dizisini, yuva türünü özelleştirmek veya oyun verileri dosyasını değiştirmek istiyorsanız.
  • Medya içeriklerine göz atmak ve dışa aktarmak istiyorsanız, Kamera Rulosu, Sesli Not, Sesli Posta ve diğerlerini içerir.

İTunes için iBackupBot’a ihtiyacınız var, iPhone / iPod Touch sahibi için sahip olunması gereken bir araç!

Leave a Reply