I, Gladiator Indir

5/5 - (1 vote)
Ben, Gladyatör 2015, PC için Yeni Çıkarılan Dövüş oyunu, oyun, her görevde yaklaşık 33 Görev içeriyor, her görev Gladyatörün yeni silah ve yeni deneyime izin veriyor, oyuncu çeşitli dövüşleri parlatabilir ve oyundaki en iyi hamleleri yapabilir, oyun ile tasarlandı. en iyi görseller ve düşük boyutta, oyuncunun bu özgürlük için savaştığı bir sopaya dayanıyor, yap ya da öl ve oyunda oyuncunun tow player modu ile multipalyer olarak oynayabileceği çeşitli eğlenceli şeyler var ve çok daha fazlası Yaklaşık 100’DEN FAZLA TARİHİ DOĞRU SİLAH var, oyunda bel ve diğerleri gibi öldürülmesi gereken çeşitli hayvanlar olacak, oyun temel olarak 300 Film ve diğer Gladyatör filmlerinden alınmış ve oyun bilgisayar ortamında oynanmıştır. dünya, bazı aksiyon oyunları ve filmler yayınlayacağız.

 I Gladiator  , 7 Nisan 2015 tarihinde piyasaya sürülen PC’de Ücretsiz bir aksiyon RPG oyunudur, I Gladiator bir Aksiyon, Macera ve Bağımsız video oyunudur. Steel Monkeys tarafından geliştirilen ve Next Dimension Game Adventures Ltd. tarafından yayınlanan bu oyun ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Geçmişin destansı Gladyatör filmlerine ve oyunlarına dayanarak  , Gladyatör  size gerçek gladyatör dövüşü hissini yaşatıyor . Onları yumruklayın, tekmeleyin, vurun, sersemletin, delin, parçalayın, yakın, yok edin!

Romalılar ve tanrıları tarafından alkışlanacak en iyi gladyatör olun! Düşmanlarınızı anında öldürmek için tuzakları tetikleyin ve ustaca kombinasyonlar yaparak kalabalığın iyiliğini kazanın.

Diğer Arama anahtar sözcüğü
Bu oyunu da bulabilirsiniz. Ben Gladyatör PC Oyunu Bedava İndir, I Gladyatör pc için tam sürümünü ücretsiz indir, I Gladyatör Ücretsiz tam sürümü indir, I Gladyatör Doğrudan indirme bağlantısı anahtar kelimeleri.

Geçmişin destansı Gladyatör filmleri ve oyunlarından uyarlanan I, Gladiator size gerçek gladyatör dövüşü hissini yaşatıyor. Kılıçlar, topuzlar, mızraklar, farklı dövüş stilleri, güç saldırıları ve usta kombinasyonları, size aynı anda saldıran birden fazla düşman, sadece öldürmeyi bekleyen aç aslanlar, kaçınılması gereken sinsi tuzaklar ve avantajınıza bu oyun hepsini aldı! Onları yumruklayın, tekmeleyin, vurun, sersemletin, delin, parçalayın, yakın, yok edin! Tavsiyeme kulak ver, gladyatör. Galip gelmek için güçlü olmanın yanı sıra kurnaz olmanız, her seviye için bir strateji geliştirmeniz, arena ortamını kendi yararınıza kullanmanız, düşmanın zayıflıklarını fark etmeniz ve kullanmanız ve son olarak da o şımarık Romalı kalabalığı kazanmanız gerekir!

Arena şampiyonu Rufus’un hikayesinin tadını çıkaracaksınız. Rufus, savaşan iki Roma tanrısı arasında oynanan kan oyununda bir piyon olarak yapılmıştır. Rufus’un kendi kaderinin kontrolünü ele geçirmesi ve intikam alması için, en alttan başlamalı ve farklı yerlerde giderek zorlaşan bir dizi turnuvada savaşması gerekiyor. Asla pes etme ve gururunu geri kazan!

I Gladiator ücretsiz indir pc oyunu  2015, yeni çıkan PC dövüş oyunu, oyun yaklaşık 33 görev içeriyor, her görev dövüşçüye yeni bir silah ve oyuncunun çeşitli dövüşlere neden olabileceği ve en iyi hamlelere sahip olduğu yeni bir deneyim sunuyor Oyun, en iyi resimlerle ve birkaçıyla tasarlandı Boyut, oyuncunun bu özgürlük için savaştığı veya ölmesi veya ölmesi bir vuruşa bağlıdır ve oyunda oyuncunun oynayabileceği birçok eğlenceli şey vardır. Çekilmiş bir oyuncuyla çarpan ve tarihsel olarak doğru 100’den fazla silah içeren çarpan, sırtları ve oyunda öldürülmesi gereken diğerleri gibi birçok hayvan evcil hayvanı olacak, oyun esas olarak 300 filmden ve diğer Gladyatör filmlerinden alınmıştır ve oyun Dünya çapında bilgisayarda oynanan bazı aksiyon oyunları ve filmleri yayınlayacağız.
Geçmişin Gladyatör destansı filmlerine ve oyunlarına dayanan Gladyatör, size gerçek Gladyatör dövüşü hissini yaşatıyor.

I Gladiator download for pc   Free, destansı gladyatör aksiyon filmlerinden ve “kılıçlar ve sandaletler” türünden esinlenen bir 3D aksiyon oyununda yumruk atıp patlatırken üçüncü bir kişinin tam görüntüsünde gladyatör olarak oynamanıza izin verir. Oyunda, kombinasyonları gruplandırmanıza, farklı yönlere hızlı vuruşlarla kesmenize ve tekme atmanıza olanak tanıyan sezgisel hareket kontrollerini kullanarak iki dakika içinde olabildiğince çok düşmanı öldürmelisiniz. Arenadaki tuzaklardan kaçınmanız ve uyarlamanız gereken kendi dövüş tarzlarıyla aynı anda birkaç düşmanla savaşın. Cephaneliğinizi yükseltmek ve kendinizi daha ölümcül kılmak için yeni silahlar ve kalkanlar bulun veya kiralayın.

I Gladiator download for pc    Free, harekete geçirilmiş dinamik bir film müziği ile Latince yazılmış, yinelenmeyen bir hikaye sunar. Kılıçlar, topuzlar, mızraklar, farklı dövüş stilleri, elektrikli saldırılar ve ana gruplar, size aynı anda saldıran saldırgan düşmanlar, öldürmeyi bekleyen aç aslanlar, onlardan kaçınmak ve onları lehinize çevirmek için kötü niyetli tuzaklar: Bu oyunda hepsi var! Vurun, tekmeleyin, vurun, şaşırtın, ovalayın, ayırın, yakın, yok edin! Hem onun hem de tanrıları için en iyi dövüşçü olun!

In  ben Gladyatör indir pc  , benim tavsiyem, savaşçı … kazanmak için Anlayın, sen kurnaz ve güçlü, her seviye için bir strateji geliştirmek sizin yararınıza arena ortamını kullanmak ve gözlemlemek ve düşmanın zayıf yönlerini istismar olmak zorunda ve olacaktır nihayet, ama en önemlisi, bu şımarık Romalı kalabalığı yenin! Arenanın kahramanı Rufus’un hikayesinin tadını çıkarabilirsiniz. Rufus, savaşan iki Roma tanrısı arasında oynanan bir kan oyununda bir piyon olarak tasarlandı. Rufus’un kaderini ve intikamını kontrol etmesi için, en alttan başlamalı ve farklı yerlerde giderek zorlaşan bir dizi turnuvaya girmesi gerekiyor. Asla pes etme ve gururunu geri alma!

I Gladiator   game download, 7 Nisan 2015 tarihinde piyasaya sürülen ücretsiz bir bilgisayar rol yapma oyunudur, I Gladiator bir aksiyon, macera ve indie video oyunudur. Bu oyun Steel Monkeys tarafından geliştirilmiş ve Next Dimension Game Adventures Ltd. tarafından yayınlanmıştır. Bu siteyi arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Geçmişin destansı Gladyatör filmleri ve oyunlarından uyarlanan Gladiator Me, size gerçek Gladyatör dövüşü hissini yaşatıyor. Vurun, vurun, vurun, şaşırtın, ovalayın, ayırın, yakın, yok edin! Onu ve tanrılarını aynı şekilde cesaretlendiren en iyi dövüşçü olun! Düşmanlarınızı anında öldürmek için tuzaklar çalıştırın ve ustaca kombolar uygulayarak kalabalığın iyiliğini kazanın

Gladyatör pc indirme   Özellikleri

 • Çok katmanlı PLATFORM ve lider tabloları
 • Buhar çıkışı için özel olarak yeniden dengelenmiş 80 özel paketlenmiş seviye
 • Kilidi açmak için 100’den fazla hassas silah ve kalkan
 • 20 saatlik adrenalin oyunu: her biri benzersiz bir dövüş stiline sahip aynı anda farklı düşmanlar. Gerçekten dağınık bir kare!
 • Gerçek bir tarihsel his için Latince’de profesyonelce ifade edilen grafikler ve MISTIC STORYLINE gibi inanılmaz çizgi romanlar.
 • GAMEPAD, fare veya klavye kontrolleri
 • Harika etkileşimli ortam
 • Kazanmak veya kaybetmek için şenlik ateşlerini, tuzakları ve diğer öğeleri kullanın
 • Black Hungry VICIOUS gününüzü mahvetmek için!
 • Özel vuruşlarda ustalaşırsan düşmanlarını ortaya çıkar!
 • Ek gelir için kanlı Roma kalabalığına girin

Sistem gereksinimleri:

minimum:

 • İşletim sistemi: Windows® XP / 7/8
 • İşlemci: Intel P4 3.0GHz veya benzeri AMD
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce 6800 Ultra veya ATi Radeon X1800 XT veya daha iyisi
 • DirectX: sürüm 9.0c
 • Ses kartı: DirectX 9.0c desteği

İndirme talimatları:

I. Gladyatör-HI2U
1. bir dağ
2. Oyunu yükleyin
3. Çatlağı kopyalayın
4. Oynayın!

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...