HyperCam 3 Indir

HyperCam 3 Indir

1/5 - (76 votes)

HyperCam 3 İndir

HyperCam 3 – Hyperionics LLC ile ortaklaşa geliştirilen ünlü HyperCam 2’nin yeni bir sürümüdür. Ekran eylemlerini yakalamak ve bunları .AVI veya WMV / ASF dosyaları olarak kaydetmek için gelişmiş bir yardımcı programdır. HyperCam, bir film veya oyunu kapmak, Skype aramalarını kaydetmek için kullanılabilir ve ayrıca video sunumları, öğreticiler veya demo klipleri oluşturmak için mükemmel bir araç olarak kabul edilmiştir. Şık, sezgisel ve kullanıcı dostu arayüz, kayıt eylemleri için önceden tanımlanmış kısayol tuşları, yerleşik video düzenleyici, kapsamlı metin notları iş akışı, çoklu ayar komut satırı arayüzü, taşınabilir cihazlara, küçük kurulum boyutuna ve daha fazlasına kurulabilir Uygun fiyattan çok HyperCam 3’ü sahip olunması gereken bir araç yapan şeydir.

HyperCam 3, Solveig Multimedia tarafından geliştirilmiş bir programdır. En çok kullanılan sürüm 3.5.1211.29’dur ve şu anda tüm kurulumların% 98’inden fazlası bu sürümü kullanmaktadır. Programı çeşitli zamanlanmış zamanlarda başlatmak için Windows Görev Zamanlayıcı’ya zamanlanmış bir görev eklenir (zamanlama sürüme bağlı olarak değişir). Yürütülebilir ana program SMM_HyperCam.exe’dir. Yazılım yükleyicisi 70 dosya içerir ve genellikle yaklaşık 13,3 MB’dir (13,949,866 bayt). Toplam kullanıcı sayısı ile karşılaştırıldığında, çoğu bilgisayar işletim sistemi Windows 7 (SP1) ve Windows 10 çalıştırmaktadır. HyperCam 3 kullanıcılarının yaklaşık% 35’i Amerika Birleşik Devletleri’nden gelmekle birlikte, Almanya ve Brezilya’da da popülerdir. – https://www.shouldiremoveit.com/HyperCam-3-13748-program.aspx adresinde daha fazlasını okuyun

HyperCam, düşük maliyetli, akıllı ve kullanımı kolay bir yazılım parçası olan ekran yayınlama ve düzenleme aracıdır. PC’de oynatılan ekran eylemlerini, videoyu ve sesi kaydetmek ve yakalanan dosyaları düzenlemek amaçlanmıştır. Video sunumları, öğreticiler, filmler veya oyunlar oluşturmak, profesyonel amaçlarla veya sadece eğlence için HyperCam ile basit görevlerdir.
HyperCam 3 Indir
HyperCam imleç hareketlerini, menü seçimlerini, açılan pencereleri ve ekranda gördüğünüz diğer her şeyi yakalar. Kaydedilen alanı ekranın etrafında kaydırmanıza izin verir. İsteğe bağlı olarak, kayıtlı filmlere metinle açıklama ekler. Hızlı ve kayıpsız kırpma ve birleştirme çıktı AVI dosyaları, HyperCam Media Editor ile kullanılabilir hale gelir.

Özellikleri

 • Kayıtları .AVI, .WMV, .ASF dosyaları olarak kaydetme
 • Yerleşik Medya Düzenleyici
 • Başlamak, duraklatmak, kaydı durdurmak ve anlık görüntü almak için kısayol tuşları
 • Kolay alan seçimi
 • Kaydırma modu: yakalama alanı imleci takip eder
 • İki ses kanalının kaydedilmesi ve karıştırılması: bir mikrofon ve sistem sesi (internet aramalarının kaydedilmesi için kullanışlıdır)
 • İsteğe bağlı açılır metin kutuları
 • İsteğe bağlı ses kaydı
 • İmleç kaydını devre dışı bırakma yeteneği
 • Bindirme modunda video yakalama yeteneği
 • Çok dilli arayüz
 • USB Stick’ler gibi taşınabilir depolama cihazlarında kullanılabilir (Taşınabilir lisans gereklidir)
SolveigMM HyperCam, Grafik Uygulamaları kategorisinin bir parçası olan Screen Capture alt kategorisinden ücretsiz bir deneme yazılımı uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce, Almanca, İtalyanca, Rusça olarak mevcuttur ve en son 2012-10-30 tarihinde güncellenmiştir. Program WinXP, Win7 x32, Win2000, Windows2000, Windows2003, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise, Windows Vista üzerine kurulabilir. Home Basic x64, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise x64.
SolveigMM HyperCam (sürüm 3.5.1210.30) 15.52 MB dosya boyutuna sahiptir ve web sitemizden indirilebilir. Başlamak için yukarıdaki yeşil İndir düğmesini tıklamanız yeterlidir. Şimdiye kadar program 4751 kez indirildi. İndirme bağlantısının güvenli olduğunu zaten kontrol ettik, ancak kendi güvenliğiniz için, indirilen yazılımı antivirüsünüzle taramanızı öneririz.

Leave a Reply