Hunting Unlimited 2011 Indir

Hunting Unlimited 2011 Indir

Hunting Unlimited 2011 Indir

Kimlik doğrulaması yapılmış ortamlarda farklı hayvan türlerini avlayın. 50 eyalette seyahat edin ve farklı türleri keşfedin, kullanılan silahları ve ekipmanları kontrol edin, av hazırlığı için standart ve gelişmiş operasyonlar yapın, vb. Puanınızı takip edin.

Hunting Unlimited 2011  1.0.1000 web sitemizden ücretsiz olarak indirilebilir. HU2011.exe, GPlrLanc.exe, HU2011-WT.exe ve Hunting Unlimited 2011.exe bu programın yükleyicisi için en yaygın dosya adlarıdır. Program Oyunlar olarak kategorize edilir. Bu PC programı, Windows XP / Vista / 7/8/10 ortamı, 32 bit sürümü ile uyumludur. Bu yazılım ilk olarak ValuSoft tarafından tasarlanmıştır. Aşağıdaki sürüm: 1.0, program kullanıcıları tarafından en sık indirilen sürümdür.

Hunting Unlimited, ormanda veya Afrika savanında avcılık yapmak isteyenler için mükemmel bir çözümdür, ancak evden ayrılmadan. Hayvanlar acı çekmez ve riskleri siz üstlenmezsiniz, ama yine de gezegendeki en etkileyici hayvanlardan bazılarının peşinden gitme şansını elde edersiniz.

Hunting Unlimited 2011 İndir

SERBEST İndir  Av  Sınırsız  2011  Taşınabilir  PC  Oyunları  bir olan  simülasyon  oyunu  avcılık  vahşi  çok olacağını üzüntü verici için kaçırmak seniGelen bu oyunda biz edilir oynayan bir benzeri gerçek avcılık hayvan izleme nişan çekim ve diğer av hayvanlarıHayvanlar var bu oyunda oldu değil sadece 1 veya 2                      Bunların olması  nedeniyle  de  Hunting  Unlimited  2011  biz  edebilirsiniz  sunduğu çeşitli  hayvanların  için  avcılıkEğlence  tekrar  av hayvanları  olabilir  savunmak  kendileriniiyi tabii  ile  saldıran  arkasında  bize  haha  serin  değil mi?  için  ayrıca  lütfen  bkz  ekran görüntüsü aşağıda .  

Hunting Unlimited 2011, en yeni grafiklere ve hayvan animasyonlarına sahip yepyeni bir oyundur, bu yüzden neredeyse geldiklerini duyabilirsiniz!
Hunting Unlimited ™ 2011 ile aksiyona katılın! Üç harika meydan okuma modunda 50 büyük eyalette yolunu bul – temiz havada nefes al! Kupa hayvanları sizi bekliyor – onları paketleyecek kadar yetenekli misiniz?
7 popüler kupa hayvan, Whitetail Geyik, Katır Geyiği, Geyik, Büyük Boynuz Koyun ve Kurt izlemek. Boz ayı dikkat edin – onların öğle yemeği olabilirsiniz.
12 silah kullanarak avlanma becerilerinizi test edin – Rusty Shotgun, Semi Auto, ShotGun, Double Barrel Shotgun, Sawed off Shotgun, 2 bileşik yay, 2 spor bileşik yay, 3030 normal tüfek, 3030 paslı tüfek, 3030 keskin nişancı tüfeği ve 45 kalibrelik tüfek .
50 eyalet, birden fazla iklim, dağlar, ovalar, ormanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm bölgelerde avlanmaya başlayın.

Hayvanlar ve Mekanlar

Aslanlar, filler ve görkemli Avrupalı ​​kızıl geyik, Hunting Unlimited’de bulacağınız birçok hayvandan sadece birkaçı. Dünyanın neresinde avlanmayı seçtiğinize bağlı olarak, türler değişir ve her bölgeye uyum sağlar. Hunting Unlimited’ın yerleri arasında Kuzey Amerika’nın Rocky Dağları ve Afrika ovaları gibi yerler bulunmaktadır.

Silahlar

Deneyimi olabildiğince gerçeğe dönüştürmek için Hunting Unlimited, avlanmayı kolaylaştıran düzinelerce silah ve aksesuar getiriyor. Cipler, haritalar, hayvanlar için özel yiyecekler, gözetleme kuleleri … Hayvanların pençelerine düşmeden uyanık kalın ve spor avı yapın. Devlerden biriyle yüz yüze geldiğinizde Hunting Unlimited, av tüfeği ve tüfeklerden arbaletlere ve daha fazlasına kadar onları almanız için 42’den fazla silah sağlar.

Oyuncular, kahverengi ayılar ve pumaların çenelerinden kaçınırken, beyaz kuyruklu geyik, Amerikan elk, geyik ve bighorn’u takip ederek çam ormanı, yuvarlanan kırsal alan, ormanlık orman yazları ve kış dağ ortamlarından geçer. «Gaunlet» modu oyuncuları 50 eyaletin her birinde en büyük kupa oyununu oynamaya zorlarken, «Straight Rail» modu oyunculardan aynı pozisyondan iki kupa hayvanını öldürmelerini ister ve «Sekiz Top» modu oyuncuların tek atışla bir sıra.

Özellikler:
– 7 popüler kupa hayvanlar, Whitetail Geyik, Katır Geyik, Geyik, Büyük Boynuz Koyun ve Kurt izlemek. Boz ayı dikkat edin – onların öğle yemeği olabilir!
– 2 yeni, geniş oyun modunda kupa öldürmeye git – Stand and Stalking.
– Avını hızlı bir şekilde tespit et, sonra en gerçekçi, nihai av eylemi için pozisyon al.
– 12 silah kullanarak avlanma becerilerini test et – Rusty Shotgun, ShotGun, Double Barrel Shotgun, Sawed off Shotgun, 2 bileşik yay, 2 spor bileşik yay, 3030 normal tüfek, 3030 paslı tüfek, 3030 keskin nişancı tüfeği ve 45 kalibrelik tüfek.
– 50 eyalet, birden fazla iklim, dağlar, ovalar, ormanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm bölgelerde avlanmaya başlayın!
– 7 kupa hayvanı, Whitetail Deer, Katır Geyiği, Geyik, Büyük Boynuz Koyun, Kurt ve Kodiak ve Boz Ayılar manzaralarınızı ayarlayın.
– Gerçekçi aydınlatma ve gölgeleme efektleri ile gelişmiş oyun motoru.
– Bir çift namlulu av tüfeği ve bileşik bir yay da dahil olmak üzere 12 silah arasından seçim yapan 30 ayrıntılı bölgeyi avlayın.

minimum sistem gereksinimleri

İşlemci:   2.0 GHz İşlemci
RAM:   1 GB
İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista /   7/8/10
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600, ATI Radeon X13000, Intel GMA X3000 veya daha iyisi
Boş Disk Alanı:   1 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci:   2.0 GHz İşlemci
RAM:   2 GB
İşletim Sistemi:   Windows XP / Vista /   7/8/10
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7600, ATI Radeon X13000, Intel GMA X3000 veya daha iyisi
Boş Disk Alanı:   1 GB

Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply