Hunting Unlimited 2010 Indir

5/5 - (1 vote)

Hunting Unlimited 2010 Indir

Bir avcı rolünü üstlenin ve avınızı takip edin, öldürün ve toplayın. Dünyanın gerçek ormanları ve ormanlarından sonra modellenen çeşitli yerleri keşfedin. Geyik, hindi, aslan, boz ayı ve geyiklerin peşinden gidin. Dürbün, dürbün ve yemlerin yanı sıra farklı tüfekler kullanın.

Hunting Unlimited 2010  2.2.0.90’ı yazılım kütüphanemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz  . Hunting Unlimited 2010, Windows XP / Vista / 7/8/10 ortamı, 32 bit sürümü ile uyumludur. Bu indirme, antivirüsümüz tarafından kontrol edildi ve temiz olarak derecelendirildi.

Araç takma adlarından bazıları “Hunting Unlimited 2010 Full” şeklindedir. Yazılım Games’e aittir. Genellikle, bu programın yükleyicisi şu dosya adlarına sahiptir: hu2010.exe, data.exe, GPlrLanc.exe, hu2010-WT.exe ve hu3.exe vb. Hunting Unlimited 2010 kullanıcıları arasında en popüler sürümler 2.2 ve 1.0’dır. Bu yazılım orijinal olarak SCS Software tarafından oluşturulmuştur.

Hiç Hunting Unlimited 2010 oynadın mı? Cevabınız hayır ise, o zaman kesinlikle zorlu modda oynamanın ve macera avcılığının keyfini çıkaracaksınız. Hunting Unlimited, tehlikeli hayvanlar ve soğuk ormanlar olmadan avı kesmek ve itmek isteyenler için mükemmel bir sanal av temposudur. Bu oyunda, ormanda ve hatta Afrika savanasında, ancak evinizden hiç çıkmadan avlanacaksınız.

Hunting Unlimited 2010 Indir

Risk almıyorsunuz ve hayvanlar acı çekmiyor ama yine de gezegendeki en çekici canavarların peşine düşme fırsatınız olacak, bu da sistem ekranınızda. Avlanmayı seçtiğiniz yere bağlı olarak, türler değişir ve her alana mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Gerçek av deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlamak için oyun, haritalar, cipler vb. Gibi avlanmayı kolaylaştıran düzinelerce aksesuar ve silah sunar.

Genel olarak, Hunting Unlimited 2010, benzersiz bir temanın yanı sıra ilginç oyunlardan biridir. Bu tema, grafiklerden yoksun olmasına rağmen çeşitli seçenekleriyle birçok oyuncuyu şaşırttı.

Hunting Unlimited  ,   soğuk ormanlar ve tehlikeli hayvanlar olmadan, avın kesilip atılmasını isteyenler için sanal bir av simülasyonudur .

Hunting Unlimited, ormanda veya Afrika savanalarında avlanmaktan zevk almak isteyenler için, ancak evden çıkmadan mükemmel bir çözümdür. Hayvanlar acı çekmez ve riskleri siz üstlenmezsiniz, ancak yine de, bilgisayar ekranınızda gezegendeki en etkileyici canavarların bazılarının peşine düşme şansınız olur.

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...