Human Fall Flat Torrent

Human Fall Flat Torrent Indir

4.4/5 - (14 votes)

Human Fall Flat Torrent Indir

Bu oyun, Litvanya stüdyosu No Brakes Games tarafından geliştirilen ve pc oyunları, PlayStation 4, Nintendo Switch, Android, Xbox One, iOS, Linux, Macintosh işletim için Microsoft Windows gibi birçok farklı platform için Curve Digital tarafından yayınlanmış bir platform video oyunudur. her platformdaki oyuncuların endişe etmesine gerek yok. Temelde Human Fall Flat, oyuncunun oyunda Bob olarak bilinen özelleştirilmiş bir insan olduğu bir fizik platformu ve bulmaca oyunudur. Human Fall Flat oyununun oyuncuları Bob’un çıkıntılara ve diğer nesnelere her iki ellerini kullanarak yakalayarak tırmanması gerekiyor. Beyaz gövdesine renk ekleyerek, onu birçok farklı kostümle giydirerek Bob’u kendi başınıza özelleştirebilirsiniz.

Human Fall Flat Torrent

Ancak deneyimli oyuncular ve yeni başlayanlar bir bilgisayar oyununun tüm avantajlarını takdir edecekler ve bana inanıyorlar. Hangi oyuncu oyuncunun, kahramanın eylemlerini ve herhangi bir nesneyle etkileşimini tamamen kontrol etmeye hazır olmaya başlamak. Dahası, geliştiriciler sekiz orijinal ve heyecan verici seviye sağladılar, her biri – bir dizi farklı bulmaca. Bu arada, oyun aynı zamanda sanal macerayı çeşitlendirecek seviyeler boyunca eklemin bir varyantını sağlar.

Bob, süper yetenekleri olmayan sıradan bir insandır, ancak ona doğru araçları verirseniz, çok şey yapabilir. Ve bunları başka amaçlarla kullanırsanız! .. İnsan Dünyası: Fall Flat, birçok test için uygun olan ayrıntılı fizik ve benzersiz kontrol ile buluşacak. Bob’un serbest düşüş hayalleri gizemler ve engellerle doludur. Deney yapın, engellerin üstesinden gelin ve sonuçları hayran kalacaksınız (ve güleceksiniz). Bu dünya hayali olmasına rağmen, fizik gerçektir. Ne yapacaksın: o gizemli kapıyı aç ya da konuşmacının pencereden ne kadar uzağa gittiğini kontrol et.

İnsan Güz Düz  – Bob adlı küçük, komik ve komik bir karakter bir rüya dünyasına taşınır. İlginç maceraların, uzun yolculukların ve komik durumların ustası. Rüyalar krallığının düzenli bir konuğu, çünkü hiç kimse rahatça yatmayı ve uyumayı sevmiyor. Ancak son zamanlarda Bob’un rüyalar krallığına yaptığı ziyaretler güvensiz hale geldi.

Human Fall Flat Torrent

Human Fall Flat Torrent

Başka bir dünyaya daldığında, ciddi zorluklarla ve zor denemelerle karşı karşıyadır. Dışarı çıkıp tekrar bilince geri dönmek için yeni seviyelerden geçmesi, bulmacaları çözmesi ve kafa karıştırıcı labirentten bir çıkış yolu bulması gerekiyor. Şimdi kahramanın sezgi, zihinsel yetenekler ve yaratıcılık göstermesi gerekiyor ve bu konuda ona sadece siz yardımcı olabilirsiniz. Karakteri kontrol etmeli ve hayal dünyasında onunla seyahat etmeli, yerleri değiştirmeli ve yeni bölgeler keşfetmelisin.

Her seviye karmaşık bir bilmece ve çıkışını bulmak kolay olmayacak gizemli bir labirenttir. Human Fall Flat oyununda, dikkatlice düşünmenizi ve akıllı olmanızı sağlayan keşfedilmemiş ufukları ve unutulmaz sanal maceraları keşfedeceksiniz. Kahramanınızı zafere götürün ve dünyasına dönmesine izin verin.

Human: Fall Flat, Litvanya stüdyosu No Brakes Games tarafından geliştirilen ve Curve Digital tarafından yayınlanan bir platform-bulmaca video oyunudur.İnsan: Fall Flat, oyuncuların Bob olarak adlandırılan oyunda özelleştirilebilir bir insan oynadığı bir fizik bulmaca oyunudur. Bob’un insanüstü yetenekleri olmadığı belirtiliyor; o tamamen insandır. Oyuncular, her iki kolunu kullanarak ve kafasına bakarak nesneleri yakalayıp çıkıntılara tırmanabilirler.Jub’un standart görünümü beysbol şapkası olan özelliksiz, minimalist bir beyaz insan olmasına rağmen, oyuncular onu beğenisine göre özelleştirebilir, vücudu farklı bir renk yelpazesinde ve onu kostümler çeşitli giyinme.Oyun açık uçlu. Her seviye farklı temalı, her biri kendi benzersiz bulmacaları için birden fazla çözüm içeriyor.

Human Fall Flat Torrent

Human Fall Flat Torrent

İnsan İndirme ve Yükleme: Düz Düşüş

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Human: Fall Flat için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Human: Fall Flat indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkartın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core2 Duo E6750 (2 * 2660) | AMD Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 6000+ (2 * 3000)
 • Rastgele erişimli hafıza: 1024 MB
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 x86 ve x64
 • VİDEO KARTI: GeForce GT 740 (2048 MB) | Radeon HD 5770 (1024 MB)
 • Gölgelendirici Modeli: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 500 MB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core2 Quad Q9300 (4 * 2500) | AMD A10-5800K APU (4 * 3800)
 • Rastgele erişimli hafıza: 2048 MB
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 x86 ve x64
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 460 (1024 MB) | Radeon HD 7770 (1024 MB)
 • Gölgelendirici Modeli: 5.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 500 MB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

Leave a Reply