How To Survive Indir

5/5 - (1 vote)

How To Survive Indir

How to Survive  , ‘Oyunlar’ kategorisine ve ‘Arcade’ alt kategorisine ait olan ve 505 Games Srl tarafından yayınlanan tam sürüm bir Windows oyunudur  .

How to Survive, herhangi bir klasik video oyunu hayranı için bir zevktir.

How To Survive, sağlam bir zombi rol yapma oyunundan daha fazlasıdır, aynı zamanda yılın en iyi oyunlarından biridir. Diablo-esque hack and slash ve dual-stick shooter aksiyonunun karışımıyla, 505 Games’in en yeni Xbox Live Arcade oyunu gerçek bir sürpriz. Derin bir işçiliği sistemi ve yardım edemeyeceğiniz ama keşfetmek isteyeceğiniz bir dünya var. How To Survive, zombi RPG’leri hakkındaki kitabı yeniden yazıyor!

Büyüyen zombi hayatta kalma türüne giren son zamanlarda piyasaya sürülen birkaç oyun olsa da, How to Survive, kalabalık arasındaki yerini kazanmak için yeterince farklı yapmayı başarıyor. Oyunun temel insan ihtiyaçlarını üretme ve bunlarla başa çıkma konusundaki güçlü vurgusu, kendisini diğer oyunlardan ayırmaya yardımcı olur. Ek olarak, hikaye kampanyası, sadeliğine rağmen birkaç olay örgüsünü içermeyi başaran bir hikaye içeriyor. How to Survive’ın parladığı bir alan, oyunun tuhaf mizah markasıdır ve oyunun iyi ses oyunculuğu ile birlikte yardımcı olur. Sonuç olarak, Ölümsüz veya hayatta kalma simülatörlerinin tüm hayranlarına How to Survive önerilir. Karmaşık işçiliği veya yukarıdan aşağıya oyun oynamayı sevenler de buna bir göz atmalıdır.

Grafik ve ses tasarımı açısından How to Survive iyi görünüyor ve daha da iyi ses veriyor. Aydınlatma, yalnızca kaynağa değil, gölgeler geçen güneş ışığı ile hareket ederken günün saatine göre gerçek zamanlı gölgeler verir. Ada güzelce işlenmiş ve animasyonlar akıcı ve zombi ölümleri hoş bir şekilde kanlı, vücut parçalarının parçaları zemini dolduracak ve yüzeyin şekline bağlı olarak yuvarlanacak

Sistem gereksinimleri:

En az:

  • İşletim sistemi: Windows XP
  • CPU: Intel Core 2 Duo veya daha iyisi
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Sabit sürücü: 7 GB kullanılabilir alan
  • Grafik donanımı: Ati 5700 serisi / NVIDIA GeForce GT240 veya eşdeğeri
  • :  Geniş bant İnternet bağlantısı

Nasıl oynanır:

  1. Ayıkla
  2. Kurulumu başlat
  3. cmd görünecek, bitene kadar bekleyin
  4. Zevk almak
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...