House Flipper Torrent Indir

House Flipper Torrent Indir

Ev Flipper! Empyrean tarafından geliştirilen ve Playway SA tarafından PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One, Macintosh işletim sistemleri, Linux gibi çoklu platformlar için yayınlanan ve 17 Mayıs 2018’de piyasaya sürülen bir simülasyon video oyunu. yakışıklı karlar yaratmak. Fayans, boya, temizlik, yıkım evleri gibi oyuncular için ilginç görevler belirlenir. Evinizi kişiselleştirebilir, görevlerde evi düzeltebilir, evi satın alabilir veya satabilirsiniz. Yorumlar oldukça iyi, karışık, oyuncular evleri düzeltmekten hoşlanıyor, tatmin edici olduğunu düşünüyorlar. Oyuncular da yorum yaptı, başlangıçta evleri çevirmek eğlenceli ama bu eğlence oyuna giderek giderek artıyor. 

House Flipper Torrent İndir

Ev Flipper  bir ev inşaat-yıkım simülatörü. Değerli bir şey inşa etmek için, daha önce yaratılmış olanları yok etmek bazen gereklidir. House Flipper oyununda bunu yapacaksınız. Parçalanan bir ev satın alın, birkaç duvarı yıkarak yeniden geliştirin ve daha sonra çok para için satın alabileceğiniz modern konutlar oluşturun. Bir balyoz alın ve evi kişisel olarak tuğlalara ayırın. Bu oyun stresi hafifletmeye yardımcı olur ve sonra tasarım tarafında kendinizi kanıtlar ve gerçekten harika bir ev yaratır.

Kendinizi bir işadamı olarak kanıtlama fırsatı var. Tüm olası seçenekleri düşünün, fiyat ve gider oranını, kâr olasılığını ve hacmini değerlendirin. Bir evi tamir etmek zahmetli ama yaratıcı bir iştir ve burada ilham almadan kimse yapamaz. Doğru yönde çaba göstermeye çalışın, çünkü bunun için bir takım araçlar ve yeteneklerinizi pompalama yeteneği var. Fare ve hamamböceği hızlandırın, şimdi yaşam için yeni bir yer aramaları gerekiyor.

House Flipper Torrent İndir

İç mekanların yaratılmasına, tasarım çözümlerine çok dikkat edilir. Dikkat çekebilecek binlerce küçük detay, binaya kişilik kazandırır. Risk almak istemiyorsanız, çok iyi bir ev satın alabilir ve sadece kozmetik değişiklikler yapabilirsiniz.

İşte Steam’de belirgin bir şekilde uzmanlaşmış simülatör oyunlarının sıkıntısı yok, ancak hiçbiri bana House Flipper oyununun vaadi gibi konuşmadı  . Bu nedenle, odaları düzgün bir şekilde temizlemeniz, onarmanız, boyamanız ve döşemeniz için birinci karakter sim. Bu, gelir elde etmeden önce müşterilerin alışveriş yapmak ve kişisel evlerini çevirmek için yeterli para anlamına gelir. Bu öncül muhtemelen birçoğunuza sıkıcı geliyor! Hayır saçmalık, bir tür bir ev yenilemek için önemli tekrarlayan sorumluluklar yerine monoton fare tıklama bir sürü olmasıdır. Ama benim için bu her zaman böyle korkunç bir mesele değil. Bu tür ilginç olmayan zevkler yatıştırıcı ve tatmin edici olabilir.

House Flipper, nesneleri almanıza ve döndürmenize izin verir, ancak bunları odaklamak veya bir bölücüye yaslamak için gerçek bir yöntem içermez. Bu, bir tuvaleti bırakmak gibi şeylerin çok rahatsız edici olabileceğini ima ediyor! Tankınız bölücünüzle aynı hizaya gelene kadar uyuşmaz devrim kontrollerini karıştırmanız gerekeceğinden ve size uymayacak mesajını bırakmayı bırakın. Ofisinize paspas koymak gibi farklı konular için mi? Başka bir anormal zemin kaplama öfkesine başlamaya çalışmak için kredi vermeniz gerekebilir.

House Flipper Torrent İndir

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i3 3,20GHz / AMD Phenom II X4 955 3,2 GHz
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 560 / AMD R7-260X
 • Gölgelendirici Modeli: 5.0
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1024 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 1600
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX 580
 • Gölgelendirici Modeli: 5.1
 • SES KARTI: Evet
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 4 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 4096 MB

[email protected] Administrator
Selam! Benim adım Fahad Ali ve ben Profesyonel Blog Yazarı ve Yazarım. Çoğunlukla Teknoloji, Denemeler, Hikayeler ve Gadget\\\'lar Üzerine Yazıyorum Çünkü Yeni Şeyler Keşfetmeyi Seviyorum. Umarım Yazılarımı beğenmişsinizdir. Teşekkürler

Leave a Reply