Hollow Knight Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Hollow Knight Indir

HOLLOW KNIGHT: Hollow Knight, kasvetli bir şövalye olarak yeraltı dünyasına ineceğiniz ve yerden gelen tehdidi yok edeceğiniz iki boyutlu bir macera platformudur. Kendinizi karanlığa bırakın ve dolambaçlı mağaraları ve antik kentleri keşfedin, ürkütücü yaratıklara karşı savaşın ve yanınızda performans gösterecek güvenilir müttefikler bulun. Gizlenen kötülükle başa çıkın ve terk edilmiş krallığın eski sırlarını açın.

İçi Boş Şövalye Torrent İndir

Unutulmuş bir Krallığın Derinliklerine Cesur
Ölen Dirtmouth kasabasının altında eski, yıkık bir krallık uyur. Birçoğu yüzeyin altına çizilir, zenginlik, zafer veya eski sırlara cevap arar.
Hollow Knight, birbirine bağlı geniş bir dünyada klasik tarzda bir 2D aksiyon macerasıdır. Bükümlü mağaraları, antik kentleri ve ölümcül atıkları keşfedin; lekeli yaratıklarla savaş ve tuhaf böceklerle arkadaş ol; krallığın kalbindeki eski gizemleri çözer.

Tüm modern kaplamalarla klasik yan kaydırma hareketi.
Sıkı ayarlanmış 2D kontroller. Dodge, dash ve en ölümcül düşmanları bile yolumuzu kesti.
Unutulmuş otoyolların, büyümüş vahşi doğaların ve yıkık şehirlerin birbirine bağlı geniş bir dünyasını keşfedin.
Kendi yolunu çiz! Hallownest dünyası geniş ve açıktır. Hangi yolları seçeceğinizi, hangi düşmanlarla karşılaşacağınızı seçin ve kendi yolunuzu bulun.

Güçlü yeni beceriler ve yeteneklerle geliş! Büyü, güç ve hız kazanın. Eterik kanatlarda yeni zirvelere sıçra. Yanıp sönen bir flaşta ileri doğru ilerleyin. Ateşli Ruh ile düşmanları patlat!
Charms takmak! Tuhaf yeni güçler ve yetenekler sunan eski kalıntılar. Favorilerinizi seçin ve yolculuğunuzu eşsiz yapın!
Geleneksel 2D kare kare animasyon ile muazzam bir sevimli ve ürpertici karakter kadrosu.
130’dan fazla düşman! 30 destansı patron! Vahşi canavarlarla yüzleş ve krallıktaki görevinde antik şövalyeleri yen. Her bükülmüş düşmanı takip et ve onları Hunter Günlüğüne ekle!
Dream Nail ile zihinlere dalın. Karşılaştığınız karakterlere ve karşılaştığınız düşmanlara karşı bütün bir tarafı ortaya çıkarın.
Abartılı paralaks ile güzel boyalı manzaralar, yan yana bir dünyaya benzersiz bir derinlik hissi verir.
Kapsamlı haritalama araçlarıyla yolculuğunuzu planlayın. Hollow Knight’ın birçok bükümlü manzarasını daha iyi anlamak için pusulalar, tüyler, haritalar ve iğneler satın alın.
Christopher Larkin tarafından bestelenen, oyuncunun yolculuğunda akılda kalıcı, samimi bir puan eşlik ediyor. Skor harap olmuş bir medeniyetin ihtişamını ve üzüntüsünü yansıtıyor.
Çelik Şövalye Modunun kilidini açmak için İçi Boş Şövalye’yi tamamla!

İçi Boş Şövalye Torrent İndir

Evocative Hand-Crafted World
Hollow Knight dünyası, her biri geleneksel bir 2D tarzda elle canlandırılan tuhaf ve dehşet verici yaratıklarla yaşayan mağaraları canlı, karamsar detaylarda hayata geçirilir.
Keşfedeceğiniz her yeni alan, yeni yaratıklar ve karakterlerle dolu, benzersiz ve garip. Manzaraları alın ve dayak yolundan gizlenmiş yeni harikaları ortaya çıkarın.
Klasik oyun, sevimli ama ürkütücü karakterler, destansı macera ve güzel, gotik dünyalardan hoşlanıyorsanız, Hollow Knight sizi bekliyor!

Bedava indir Hollow Knight torrent. Bilgisayar oyunu Hollow Knight oluşturuldu ve Avustralya oyun stüdyosuna sunuldu. Ana karakter Dertomaut adlı ölmekte olan küçük bir kasabaya aktarılacak. Şaşırtıcı bir şekilde ve kahramanın altındaki, mezarlıkların, harabelerin çevrelediği, korkutucu hale gelen manzaradan nasıl anlaşılacağı belli değil. Her köşe, beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalan sürprizler sunar, bir çıkış yolu bulur ve bu ana karaktere ek olarak eski sırrını ortaya çıkarmak için de gereklidir. Kişisel korku ve tehlikeler her fırsatta – karşılaşacağı şey budur. Bu durumdan bir çıkış yolu bulamasa bile kahramanın olası ölümü. Karakterinizin başında ekipmanı olmayacak,

Bu projenin oyun hikayesi, Roguelike projesinin tarzı ile ilgili bazı benzerliklere sahip, ancak yaşayan gibi görünen ve profesyoneller tarafından yapılan harika bir manzaraya sahip. Tüm animasyon bilgisayar oyun yazarlarına elle oluşturuldu. Maceralarınız sırasında kahraman gizemli insanla tanışacak, hoş değil. Torrent Hollow Knight ile indirmek isteyenler, tüm projelerin kullanıcılara ücretsiz olarak sunulduğu oyun portalımızın hizmetlerini kullanarak bir bilgisayar oyununun yayınlanmasından hemen sonra yapmayı öneriyoruz.

İçi Boş Şövalye Torrent İndir

minimum sistem gereksinimleri

 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E5200
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • VİDEO KARTI: GeForce 9800GTX (1GB)
 • PİKSEL SHADER: 4.0
 • VERTEX SHADER: 4.0
 • ÜCRETSİZ DİSK ALANI: 9 GB
 • ÖZEL VİDEO RAM: 1 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: Intel Core i5
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • VİDEO KARTI: GeForce GTX 560
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...