Hobbit 1 Indir

Hobbit 1 Indir

Hobbit 1 Indir

Olayların PC versiyonu senaryoya oldukça sadık kalıyor ve sonuç büyüleyici bir şekilde oynanabilen bir 3D aksiyon-macera. Kitaptan gelen en iyi anlar orada, titrek troller, Gollum’un yüzüğünü çalmak ve elbette Smaug’a son saldırı gibi. O zaman içerik söz konusu olduğunda uğraşmak için çok fazla değil. Ancak, Hobbit küçük insanların her sevgilisine hitap etmeyecek …

Çünkü çok sterilize edilmiş, neredeyse dezenfektan kokusunu alabiliyorsunuz. Harry Potter Ve Felsefe Taşı çizgisinde zararsız oyun ve bir tehditkar olmayan karikatür tarzı anımsatan ile  Zelda  GameCubesi, Hobbit öncesi gençler dürüstçe hedefleniyor.

Bilbo, düşmüş uzuvlar, fışkıran kanlar ve acı acıları yerine bir düşmanı öldürdüğünde, köpüklü bir kristal duşuyla ödüllendirilirsiniz.

Daha fazla cesaret kristali “Bilbo toplar, o kadar güçlenir. Düşman içkileri kristalleri barındıran tek yerler değildir. Hobbit’in esasen doğrusal seviyelerinin her birindeki hemen hemen her köşe, çatlak ve kubbe deliği bir mücevheri gizler; Dahası, kristallerin çınlayan sesi, oynamayı bıraktıktan saatler sonra başınızın etrafında yankılanıyor.

Doğrusallığa rağmen, hala birkaç mini görev, sır ve bulmacaya yer var. Her görevi tamamlamak (lütfen oğlumu bulun! Vs) ve her sırrı bulmak her zaman gerekli değildir, ancak uzun vadede yardımcı olma şansı vardır. Bulmacalar, elmaları taşlarla ağaçlardan vurmaktan, tumblers’ı doğru zamanda durdurmak zorunda olduğunuz garip bir refleks testi oynayarak bir sandığın kilidini açmaya kadar her şey olabilir. Oh, ve korkaklar, bu Ring’i takıp kaçabileceğiniz bir Tolkien oyunu olduğunu bilmekten mutluluk duyacaklar … Ve platformlar? Bizimle platformlar hakkında konuşma; Hobbit, çökmekte olan kaya uçurumlarında  , bir araya getirilen tüm Harry Potter ve Zelda oyunlarından daha güvenilmez tonozlar içeriyor  .

Yani, sevimli ve can sıkıcı olabilir, ancak yağlı parmak izlerini bilgisayarınızın her tarafına sürmek için kaşıntı yapan küçükleriniz varsa, Hobbit hala bir atışa değer. Tamam, EA’nın daha topikal Yüzüklerin Efendisi oyununun cazibesine ve kanına sahip olmayabilir, ama en azından kimseye kabus vermeyecek. Aslında, kafanızda dolaşan kanlı kristallerle hiç uyuyamazsanız şanslı olacaksınız.

Orta Dünya’nın efsanevi dünyasında yer alan Hobbit, oyuncunun Bilbo Baggins rolünü üstlendiği bir aksiyon macera oyunudur. Oyuncu, Bilbo’yu Hobbiton’daki huzurlu Hobbit deliğinden karanlık ve üzücü Mirkwood ormanına ve son olarak da ejderha Smaug’un bulunduğu Yalnız Dağ’a kontrol edecek. Sihirbaz Gandalf tarafından cüce Thorin ve sağlam ve sağlam kohortları ile birlikte gönderilen Bilbo, eşya, bilgi edinecek ve Hobbit durumunda, elflerle yüz yüze geldiğinde görevi tamamlamasına yardımcı olacak cesaret , troller, orklar, örümcekler, kurtlar ve daha fazlası.

Hobbit  ,  JRR Tolkien’in yazdığı ve aynı zamanda “Orada ve Tekrar” adını alan edebi esere dayanan eğlenceli bir macera oyunudur . Bu oyun Orta Dünya’nın efsanevi dünyasında gerçekleşir ve oyuncu Bilbo Baggins rolünü üstlenerek  cücelerle yaptığı maceralarda karşılaşacağı tüm tehlikelerle yüzleşmesine yardımcı olur.

Hobbit 1 Indir

Doğrudan Bağlantı ve Torrent Kırık Hobbit Ücretsiz İndir PC Oyunu. Hobbit bir 3D aksiyon-macera platform oyunudur. Doğrudan Bağlantı ve Torrent Kırık Hobbit Ücretsiz İndir PC Oyunu. Hobbit bir 3D aksiyon-macera platform oyunudur. Anasayfa »Aksiyon-Oyunlar» Macera-Oyunlar »Oyunlar» T-Oyunlar »Ücretsiz İndir Hobbit (2003) Tam PC Oyunu Ücretsiz İndir Hobbit (2003) Tam PC Oyunu Bilbo baggins, küçük, huzurlu bir kasaba olan Hobbiton’da bir Hobbit yaşıyor shire içinde. Hobbit PC indirme oyunu çocuklar ve yetişkinler için bir macera oyunu. Yüksek oranda sıkıştırılmış oyun torrent doğrudan indirme bağlantısı aracılığıyla indirebilirsiniz. Hobbit, 24 Ekim 2003 tarihinde GameBoy Advance, Windows, GameCube, PS2, Xbox için piyasaya sürülen tek oyunculu bir video oyunudur.

Electronic Arts, JRR Tolkien’in ünlü üçlemesinin sinematik versiyonlarıyla Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü’nün serbest bırakılmasıyla özel ilişkilerini sürdürüyor. Peter Jackson’ın üçüncü filmine dayanan bu muharebe oyununda, oyuncular kahramanlar Aragorn, Gimli veya Legolas olarak üçüncü şahıs bakış açısıyla orklar ve diğer yaratıkların lejyonlarıyla savaşacaklar. Aksiyon odaklı selefi ile aynı yapıyı takip eden oyuncular, aynı anda birden fazla düşmanla savaşmak için kılıç, balta, hançer ve yay kullanacaklar. Öne çıkan yerel mekanlar arasında Minas Tirith, Doom Dağı ve daha fazlası yer alır. Artık karakterler zıplayabiliyor ve tırmanabiliyor, böylece çevreleriyle daha fazla etkileşime girebiliyorlar. Film bestecisi Howard Shore ‘ Orijinal kadro ses oyunculuğunu sağladığı için destansı skor savaşları noktalıyor. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü ayrıca oyunun aksiyon sahnelerine selam olarak kullanılan bir dizi film klibine sahiptir.

Yüzüklerin Efendisi’nin temel hikayesi çoğu kişi tarafından iyi bilinir ve Kralın Dönüşü, Helm’s Deep’teki savaştan başlayarak ve nihayetinde Kıyamet Çatlakları’nda bir kavgaya dönüşen masalın son bölümünü takip eder. Oyunda her biri belirli karakterler kullanılarak ilk kez oynanan 14 görev bulunuyor. Oyun yenildikten sonra, görevler üç kilitlenebilir karakter de dahil olmak üzere filmdeki yeni karakterler kullanılarak tekrar oynatılabilir.

Bu oyunu oynamak için sadece bir neden seçmek zorunda olsaydım, oyunun sunumu olmalı. Orijinal oyun, The Two Towers, Peter Jackson filmlerinden gerçek görüntülerin, görevler başlarken sihirli bir şekilde oyun içi modellere geçeceği ilginç bir tekniğe öncülük etti. Tahtlar sezon 7 İzle oyunu . Kralın Dönüşü de bu tekniği kullanır, ancak geliştiriciler açıkça ustalaşmıştır. Film ve oyun modelleri arasındaki geçişler daha yumuşak, düzenlenmiş film çekimlerinin seçimi daha iyi ve görev öncesi sinemalar çok daha heyecan verici olacak şekilde tasarlandı. Görev öncesi filmler her oynadığınızda izlemek için biraz uzun olsa da, ilk kez size eylemin gelmesi için umut veren harika bir iş çıkarıyorlar.

Harekete geçtikten sonra sunum etkilemeye devam eder. ‘Filmi Oynat!’ pazarlama türleri tarafından yıllar içinde dövüldü, King of Return, Peter Jackson’ın delicesine karmaşık savaş dizilerinden birine girmiş gibi hissettirmek için inanılmaz bir iş çıkarıyor. Bunun nedeni kısmen oyunun iyi uygulanmış kamera sistemidir. Seçilen açılar neredeyse her zaman iyi seçilmiştir ve aksiyon hakkında iyi bir fikir edinmenize ve oyuncuların karakterlerini savaşta görmelerine ve kontrol etmelerine izin verin. Tabii ki mükemmel değil. Arada sırada karakteriniz ekranın dışına veya manzaranın arkasına geçtiğinde kamera takip edemeyecek ve bazı kötü kamera konumlarına sahip bir görev (‘Pelennor Sahaları Savaşı’) var.

Bu daldırma hissinin en büyük nedeni, misyon oyun alanlarının ve görevlerin kendilerinin ne kadar iyi inşa edildiğidir. Oyun kesinlikle oyuncuyu bir noktadan diğerine burun tarafından yönlendirir, ancak seviyelerin düzeni oyuncuya bu tür bir oyun için normalden çok daha fazla özgürlük verir. Görev yapımı ayrıca ‘A noktasından B noktasına taşın ve aradaki her şeyi öldür’ tarzından bu türdeki önceki oyunların tarzına doğru ilerledi. Kralın Dönüşündeki Görevler, çeşitli yeni zorluklar sunan hızlı motor içi kesme ekranları ve karakter seslendirmeleri tarafından sürekli olarak kesiliyor.

Sadece bir örnekte, Helm’s Deep görevinin savunması oyuncunun Gandalf olarak oynamasına neden oldu. İlk birkaç dakika sadece orkları dövüyor, ancak orklar köprünün üzerinden küçük bir kapıya çarptığında hızla değişiyor. Bir duvarın üzerinden üç baleye kadar savaşmanız ve onları orklara ateşlemek ve kuleyi kurtarmak için ‘etkileşim’ kontrolünü kullanmanız gerekecek. Bir sonraki görevde Sam, Frodo’yu kurtarmak için savaşan iki ork kavgasından kaçınmaya çalışan Cirith Ungol Kulesi’nden gizlice girerken oyuncuya sahip.

Açıkçası, PC versiyonunun konsol üzerinde sahip olduğu tek şey, grafiklerinin güzelliğidir. PC versiyonu sadece 1600×1200’a kadar çözünürlüklerde görüntülenmekle kalmaz, aynı zamanda konsol versiyonlarından daha yüksek detay modelleri kullanır. Daha da iyisi, üst düzey bir sistemde, en yüksek çözünürlüklerde bile fazla grafik kekemeliği yoktu. 1600×1200’de oynarken büyük patlamalar sırasında biraz yapışma gördüm, ama oyun kesinlikle oynanabilirdi. Çözünürlüğü 1024×768’e düşürdüğümde oyun, görülebilecek çökme hatasıyla mükemmel bir şekilde çalıştı.

Kesik görüntüler sırasında film çekimlerinin video oynatılmasıyla ilgili küçük bir sorun da vardı. Oyunda kullanılan video sıkıştırma yöntemi, özellikle sahne karanlık olduğunda açıkça fark edilebilir bazı yapay nesneler bırakıyor. PC monitöründeki video da biraz bulanık görünüyor – özellikle oyun içi grafiklerin keskinliği ile karşılaştırıldığında. Muhtemelen konsolda bir sorun değil, ama burada çok dikkat çekiyor.

Ses ve müzik ise yıldızdır. Muhtemelen diyalog ve puanın büyük kısmının filmlerden çekildiği düşünülmelidir, ancak orijinal aktörler de oyun için yeni seslendirme çalışmaları yaptı ve kalite gerçekten gösteriyor. Aslında, orijinal aktörlere sahip olmanın önemi, Viggo Mortensen (Aragorn) için benzer bir sesin kullanıldığı bir veya iki kez duyulabilir; sonuç oldukça zayıftı.

Tabii ki, iyi bir kontrol şeması olmadan, dünyadaki en iyi grafikler, sunumlar ve müzik önemli değil ve burası gerçekten gergindim. Konsoldan PC’ye bir bağlantı noktası bozulacaksa, burası genellikle yerdir. Bir joypad’den klavye ve fare kontrol şemasına geçmek küçük bir girişim değildir ve birçok şirket rahatsız bile etmez. Neyse ki, oyun gerçekten klavye ve fare kullanılarak oynanabilir (ekrandaki öğretici metin bile bu kontrol şemasını kullandığınızı varsayar), ancak bu gerçekten oynamak için ideal bir yol değildir. Bu kontrol yöntemini kullanarak, fare düğmelerine işaretiniz ve orta parmaklarınızla çok fazla basacaksınız ve bir süre sonra mayın zarar görmeye başladı.

Elbette en iyi kontrol yöntemi hala bir joypad. Bir Logitech Wingman kullandım ve oyun hemen tanıdı ve hatta varsayılan bir konfigürasyon verdi. Doğru, varsayılan yapılandırma o kadar iyi değildi ve düğmeleri yeniden eşlemem gerekti, ancak oyunda kolayca yapılandırılabilirdi ve kullandıktan sonra, bir klavyeye geri dönemeyeceğimi fark ettim. Bir tuhaf aksaklık: Oyun bir motor içi kesim ekranından geri dönerken, joypad’i düzgün bir şekilde yeniden yönlendirmedi ve kontrol çubuğu merkezine izin verene kadar karakterim yanlış yönde koşuyordu. Yine de, bunu sadece bir seviyede gördüm (yine Pelennor Fields) – farklı ekipman kullanan diğer oyuncular hiç görmeyebilir.

Kodi, PSP, N64, DS Özel Gölgelendiricilerdeki denetimleri ayarlamak için bir xbox360 denetleyicisine veya klavyeye ihtiyacınız olacaktır ve aşırı ısınmayı önlemek için oyunlar 960 x 720 olarak ayarlanmıştır. Rom indir ile retropie görüntüsü  . Youtube, Twitch ve Shoutcast eklentisi yüklü. 3 GB boş alan artık.

Sonunda, Kralın Dönüşü hala temel dövüş oyununuz. Daha düşük seviyelerde, düğme ezme ile kazanılabilir, ancak genişletilmiş birleşik sistemin, çift espressoda bir gelincik el-göz refleksi olmadan benim gibi oyuncular için bile kullanımı oldukça kolaydır. Mevcut çeşitli karakterler, çeşitli kombinasyonlar ve özel güçlerle biraz farklı oynuyor. Örneğin, hobiler, koşmak için çok zaman harcayan oldukça zayıf savaşçılardır ve Aragorn, çok güzel hareketlerle özlü bir kılıç ustasıdır. Farklılıklar çok büyük değil, ancak farklı karakterlerle tekrar tekrar seviyeleri ilginç bir deneyim haline getirmek için yeterli  . Bu tekrar değeri önemlidir, çünkü 14 seviyede oyun oldukça kısadır.

Saçımı çekmemi sağlayan tek şey, konsol versiyonlarındaki en iyi şeylerden biri: bir arkadaşınızla işbirliği içinde oyun oynama yeteneği. Oh, kooperatif modu oyunda (ve harika), ancak PC sürümünde İnternet veya LAN desteği yok – aynı monitörün etrafında iki kişi kalabalık olmalı. Bu biçim bir PC’de çok eğlenceli değil ve bu oyunun PS2 sürümünde İnternet oynamak var, ancak PC bana kararın ardındaki düşüncenin ne olduğunu merak etmiyor – yani, bu İnternet çok oyunculu gibi değil bir şey popüler ya da bir şey değil mi?

Peki,   Kralın Dönüşünün dört farklı versiyonu ile karşılaşırsanız , hangi versiyona sahip olmalısınız? Sanırım aradığın şey bu. Konsol sahibi olmayan bir PC aksiyon oyuncusuysanız veya en iyi grafikleri ve harika tek oyunculu aksiyonu arıyorsanız, PC sürümü tam size göre. Kooperatif sizin için önemliyse, bir konsol sürümüyle devam etmek daha iyi olabilir. Hangi sürümü seçerseniz seçin, King of Return ile gerçekten yanlış gidemezsiniz.

The Mortal Instruments, Komple Koleksiyon: Kemiklerin Şehri; Küllerden şehir; Camdan şehir; Düşmüş Melekler Şehri; Kayıp ruhların şehri; Cennetteki Ateş Şehri Hipnoz hakkında sağlam bir bilgi gerektirebilir, kullanıcıların uygulamadan önce bu bölümlerden ayrılmaları veya konuyla ilgili temel bir anlayışa sahip olmaları önerilir. DMCA ve Telif Hakkı: Kitap sunucularımızda barındırılmamaktadır, dosyayı kaldırmak için lütfen kaynak url ile iletişim kurun. Ölümlü  enstrümanlar  kemikler şehri indir. Kitap ve diğerleri ile ödüllendirildi.

Hobbit Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın; UploadHaven’a yönlendirilmeniz gerekir.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi renkli ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme işleminin başlamasına izin verin ve bitmesini bekleyin.
  3. Hobbit bitti indirme sonra, sağ (size alabilirsiniz WinRAR, olması gerekir Bunu yapmak için .zip dosyasını tıklayın ve “The.Hobbit.2003.zip için Özü” üzerine tıklayın  burada ).
  4. Hobbit klasörünün içini çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve eksik dll hataları alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden kurulmuştur, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve directx, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları yüklediğinizden emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için bir ‘OYUN NASIL ÇALIŞIR !!. Txt’ dosyasını arayın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız olursa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  Win Xp 32
  • İşlemci:  Intel Pentium 4 1.5GHz / AMD Athlon XP 1500+
  • Bellek:  128 MB RAM
  • Ekran  Kartı : AMD Radeon 7000 64mb veya NVIDIA GeForce 2 MX 64MB
  • Depolama:  1500 MB kullanılabilir alan
Tags:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply