Hitman Contracts Indir

Hitman Contracts Indir

Hitman Contracts Indir

Hassasiyet, cesur cesaret, infaz zarafeti. Sinema bize bir şey öğrettiyse, bunlar başarılı işe alınan suikastçının ayırt edici özellikleridir. Ne yazık ki, bunlar Hitman’da eksik olan tam şeyler: Sözleşmeler, daha çok sıradanlık, tekrarlama ve üzücü hırs eksikliği ile tanımlanıyor.

Gerçekten, vaat ettiğimiz cesur yeni yön yerine, sahip olduğumuz şey, önceki oyunlardan yenilenmiş görevlerin, bariz dolgu maddesinin ve diziyi en iyi hatırlayan sadece birkaç seviyenin karışımı. Stealth dinamikleri hala esas olarak bilinçsiz erkekleri soymaya ve kıyafetlerini çalmaya dayanıyor, Al hala gülünç unutkan ve karakterler ve sönük arsa.

Bu son noktada, Sözleşmeler özellikle suçludur. Oyunun büyük kısmı kahramanımız, soğukkanlı 47, bilincin içine ve dışına geçerken bir dizi flashback aracılığıyla anlatılıyor. O zamanlar akıllı görünmüş olabilir, ancak sonuç, Hitman: Kayıp Seviyeler’e daha çok benzeyen kırık, tutarsız bir yapıdır ve yeterince sert görüyorsanız her zaman bir tür ‘ideal yol’). Ve kullanabileceğiniz çeşitli öldürme teknikleri hem çok sayıda hem de bazen komiktir.

Ancak birçok yönden Hitman’ın gizli markası, Goldeneye’den beri neredeyse hiç gelişmemiş bir markadır. Şifreyi çalın, birkaç cesedi saklayın, bir denizaltına bomba atın – yüzlerce kez yaptığımız her şey.

Hitman Sözleşmeleri İndir

Entrika İle Öldürmek

Tüm bunları söyleyerek, oyun önceki oyunların cazibesinin çoğunu korur. Gizli dinamik hala rekabetten hoş bir şekilde farklıdır, bir başkasının kimliğini giyerek gün ışığında geçit töreni yaparken topların çarpışmasıyla ilgilidir. Bunun yarattığı gerilim, gölgelerde dolaşmaktan çok farklıdır ve sonunda birisine tetiği çektiğinizde daha akıllı bir eşek gibi hissetmenizi sağlar.

Ayrıca sizin için çok büyük bir özgürlük de mevcut ve kıyafet değiştirme fikri bile zayıflamaya başlıyor olsa da, genellikle herhangi bir şekilde bir görevi başarabilirsiniz. Daha da kötüsü, aslında gizli olmak zorunda değilsiniz. Sadece insanları biçme seviyelerinin çoğundan geçebilirsiniz ve tek ceza skor ekranınızda ‘Kitle Katili’ derecesi (‘Profesyonel’ veya nihai ‘Sessiz Suikastçı’ yerine) olacaktır. Bununla kurtulabilmeniz gerçeği, zorluk seviyesinin fare ve klavye kontrolünü karşılamak için artırılmadığı özensiz PC dönüşümünün belirtisidir (ayrıca bok fiziği, tehlikeli animasyonlar ve garip envanter sistemine bakın). Elbette, bunu gizli bir şekilde yapmak ve güzel bir puan almak daha eğlencelidir,

Hayır, gerçekten …

Al’a gelince, bu utanç verici. Tüm gizli oyunlar gerçeği biraz yumuşatmakla birlikte, Hitman gülünç şekilde sınırlanıyor. Öldürücü bir öfke yapabilir, sonra kıyafetleri değiştirebilir ve bir süre alçakta durabilirsiniz ve dünyanın tüm sakinleri işlerine geri döner ve kanlı cesetlerin dağlarından geçerken giderler.

Açıkçası Hitman: Sözleşmeler Splinter Cell değil. Burada hala eğlence var, ancak hayal kırıklığı ve tekrarlama ile temperlenmiş ve sadece insanları sık sık ve alaşımsız zevk ve onları bu oyunu tamamen felaketten koruyan bir dolapta çıplak bırakmak olabilir.

Tüm oyun sessiz öldürme ve suikast üzerine kuruludur. Hitman Contracts 2004 PC oyunu hakkında en iyi şey, silah teknolojilerinin piyasaya sürülmesidir. Başka bir oyuna şimdiye kadar sunulan en iyi oyun. Cephaneli büyük bir silah kitabı ve herhangi bir görev için herhangi bir silah seçebilirsiniz. Sessiz suikast kişisel bir kılık değiştirmeyi arzu eder ve hitman herhangi bir kişinin kılık değiştirmesini kucaklar. Hitman’ın elde ettiği birçok farklı yetenek var ve en iyisi hikaye. Oyun devam ettikten sonra, bu Ajan 47’nin eğitimini ve önceki anlatısını bilgilendirecek kısa hikaye klipleri olacak. Hitman Sözleşmelerinin görselleri ve grafikleri son derece şaşırtıcı ve oyunda yapılan çekim tarzı taze ve kayda değer. Oyunun gürültü efektleri aslında markanın etrafında ve bu oyunla tüm koordinasyonda önemli bir rol oynuyor. Broker 47 intikam anlatımı üzerine bu göreve başlar. Ancak, sonunda ideal bir sona sahip olur. Oyunun sonu şaşırtıcı ve sürprizlerle dolu.

Hitman Sözleşmeleri PC Oyun Özellikleri

Hitman Sözleşmelerinin Ücretsiz İndirmesinin başlıca Nitelikleri, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleme yeteneğine sahip olacaksınız.

  • Görüntüler ve görsel efektlerin hepsi şaşırtıcı
  • Ekran kontrolü harika
  • Oyun sessiz modda daha iyi
  • Sunulan silahların hepsi son derece farklı ve olağanüstü
  • Öldürme Yöntemleri Çoğunlukla sessiz silahlardan oluşur

Leave a Reply