Hitman Absolution Torrentle indir

Hitman Absolution Torrentle Indir

Hitman Absolution

Hitman: Absolution  , Hitman serisinin  IO Interactive tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan beşinci unvanıdır  . Oyun 20 Kasım 2012’de PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows için piyasaya sürüldü. [1] Tüm DLC’leri içeren elit sürüm, 15 Mayıs 2014 tarihinde Feral Interactive tarafından Mac OS X için piyasaya sürüldü. Ayrıca Xbox One’da geriye dönük uyumluluk özelliklerine sahipti.

Hitman: Absolution  , klasik Hitman  oyun mekaniğini yeni mekaniklerle birleştirerek IO Interactive’in tescilli Glacier 2 oyun motorunda çalışıyor  . [2]

Oyunun hikayesi, dizinin kahramanı olan Ajan 47’nin gizemli yaşamına da değiniyor.

Hitman Absolution Torrentle indir

In  Hitman: Absolution,  oyuncu bir üçüncü şahıs perspektifinden, seviyeler bir dizi içinde, belirlenen amaçlara tamamladıktan etrafında oyun merkezlerinden Sunan Ajan 47. rolünü üstlenir. Hedefler, seviyenin sonuna ulaşmaktan belirli kişileri öldürmeye kadar değişebilir.

Öncüllerinden farklı olarak  Absolution  , lineer oynanışı takip ediyor. Önceki başlıkların büyük, sandbox tipi görevleri artık tek bir giriş veya çıkış yoluyla birbirine bağlanan bölümler adı verilen birkaç mini göreve bölünmüş doğrusal düzeylerle değiştirildi.

Bununla birlikte, lineer seviye tasarıma rağmen, oyuncular eylem odaklı yaklaşımı tercih ederse ateşli silahlar ve yakın dövüş silahları kullanarak her seviyeyi nasıl bir dereceye kadar tamamlayacaklarını seçebilir veya düşmanlardan tamamen kaçınabilir ve sadece belirlenen hedeflere saldırırsa gizli odaklı yaklaşımı kullanarak. Ajan 47 ayrıca oyuncunun düşmanları daha kolay izlemesini sağlayan ‘İçgüdü’ yeteneğine sahiptir. Bireyleri öldürmenin ya da dikkatinizi dağıtmanın çevresel yolları da vardır; Oyuncular, kahve fırlatmak için zehir kullanabilir, disko topu düşmek ve kırmak için anahtarları çekebilir, bir benzin istasyonunda büyük bir patlamaya neden olabilir, iskele düşmesine, yangınlara neden olmak veya havai fişek atmak için bir anahtar çekebilir. Oyuncular hikaye boyunca ilerlemek için bölümleri tamamlar. Oyuncu bir konak, kütüphane, striptiz kulübü, silah dükkanı,

Önceki  Hitman  başlıkları gibi  Absolution  da bir görevi tamamlamak için kılık değiştirmeye güveniyor. Bununla birlikte, kılık belirleme sistemi önceki oyunlardan tamamen değiştirildi, çünkü 47’dekine benzer kıyafetler giyen insanlar orta mesafeden bile kılık değiştirmesini daha hızlı görebiliyorlar, diğerleri ise göremiyor. Oyuncular, çevreye uyum sağlamak ve rasgele hareket etmek için içgüdü yeteneğini kullanabilir, böylece kılık değiştirerek algılama şansını ortadan kaldırabilir.

Hitman Absolution Torrentle indir

Oyun ayrıca , oyuncuların diğer oyuncuların tamamlaması için kendi görevlerini oluşturabilecekleri Hitman serisi ‘Sözleşme Modu’na çevrimiçi bir seçenek sunuyor  . Oyuncular oyunun hikaye görevlerinden bir alan seçer ve hangi NPC’lerin ortadan kaldırılması gerektiğine, her hedefi ortadan kaldırmak için hangi silahın kullanılmasına, hangi kılık değiştirmeye, vücudun gizlenip gizlenmemesine ve oyuncuya izin verilip verilmediğine karar verir. düşmanlar tarafından tespit edilmek. Ancak, Sözleşmeler Modu sunucuları o zamandan beri potansiyel olarak sonsuza dek kapatılmıştır.

Yeni özellikler

 • Kayıtların yerini kontrol noktaları alır.
 • Büyük, müstakil, açık uçlu görevlerin yerini, her biri tek bir kapıdan bağlanan bir dizi doğrusal mini görev aldı. Hiçbir mini görev birden fazla çıkış noktası içermez ve oyuncuların içeri girdiği gibi ayrılmalarına izin vermez.
 • Görevler sırasında sinematik diziler var, bu nedenle gazete özelliği kaldırıldı.
 • 47, Kırmızı Ölü Kefaret  veya  Öldürücü Hücre: Konvansiyon  ve  Kara Liste’deki Ölü Göz tamircisine benzer şekilde, İçgüdü pahasına birden fazla düşmanı hızlı bir şekilde öldürmek için stratejik çekimleri ağır çekimde yavaşça yerleştirmenizi sağlar  .
 • Absolution  daha önce oyuncuların çevrimiçi olarak kaydedilip paylaşılabilecek özel yapım bir meydan okumaya katılmak ve herhangi bir seviyeden en fazla üç hedef seçmesine izin veren bir “Sözleşme Modu” nu tanıttı. Sevdikleri herhangi bir silahı getirebildiler ve seviye içinde herhangi bir silah kullandılar, ancak meydan okumayı kurtarabilmeleri için kurdukları sözleşmeyi tamamlayabilmeleri gerekiyordu. [3]
  • Hikaye Modu sırasında toplanan silahlar ve örtüler Sözleşme Modu’nda ücretsiz olarak kullanıldı, ancak oyuncu ayrıca sözleşmelerden para kazanarak da satın aldı.
 • 47 çoğu üçüncü şahıs atıcıya benzer köşelerde siper alabilir ve göz atabilir. Ayrıca düşük örtülerden hedefler de alabilir.
 • Absolution  , önceki oyunlardan farklı olarak, silahı ateşlemeden önce nişan alması gerektiği için üçüncü şahıs atıcıların daha tipik olan gelişmiş bir ateşli silah nişan sistemine sahiptir. Birinci şahıs görünümü de kaldırılır.
 • Nefes tutma kabiliyeti tanıtılır, bu da 47’yi el ele dövüşte daha güçlü hale getirir.

Hitman Absolution Torrentle indir

 • 47 artık ağır silahları veya uzun tüfekleri gizleyerek ICA kasalarını ve silah evrak çantalarını çıkarabilir.
 • 47 artık sakinleştirici gerekliliğini ortadan kaldırarak kendi elleriyle hedefleri arkadan bastırıp öldürebilir.
 • 47 artık olağanüstü elini, dövüş eğitimini, diğer NPC’lere karşı oyun sırasında avantajlı bir şekilde, hızlı zaman etkinliği şeklinde kullanabilir.
 • Tüm yakın dövüş silahları, öndeki veya arkadaki kullanımdan bağımsız olarak tek bir vuruşta öldürür.
 • Göğüs, şişe ve bong gibi bazı yakın dövüş silahları kullanıldıktan sonra kırılacaktır.
 • Çift kaynak kullanımı büyük ölçüde genişletilmiştir; Şimdi 47 sadece farklı olarak, (ikisi toplanır varsa) orta misyon tersi bir ve yardımcısı taşıyan daha küçük ateşli silahların ikisini taşıyan geçebilirsiniz  Kan Para: Hitman  oyuncu görevden önce bir ya da iki Silverballers taşıyan arasında bir seçim yapmak zorunda nerede başladı. Ayrıca, 47 çift kanatlı tabanca olduğunda, tabancalar her seferinde aynı anda değil, aynı anda değil, daha az sıklıkta yeniden yükleme ve daha iyi verimlilik sağlar.
 • Dairesel envanter sistemi kaldırıldı ve yerine getirildiğinde oyunu duraklatmayan D-pad benzeri bir sistem (veya PC’de ve klavye ve fare kullanılıyorsa basit bir dikey sistem) ile değiştirildi. Ayrıca Silverballers çifti, başka bir tür tabanca (artı bulunursa çift kaynak için aynı olanı), bir keskin nişancı tüfeği, hafif makineli tüfek gibi başka bir büyük silahla (başka bir silah varsa da çift korumalı olabilir) sınırlıdır. bir saldırı tüfeği veya bir av tüfeği, bir garrote silah (genellikle fiber tel), başka bir yakın muharebe silahı ve Uzaktan Patlayıcı.
 • 47 artık bazı seviyelerde zehir ve yatıştırıcı bulabilir. Artık en başından itibaren mevcut değiller veya yükseltmeler yoluyla edinilemiyorlar.
 • Fırlatma mekanizması, 47 bıçak ve eksen gibi kanatlı silahlar fırlattığında, kilitleme sistemi ile geliştirilmiştir. Bir nesneyi atarken, oyun artık nişan almayı kolaylaştırmak için yörüngesini gösteriyor.
 • Fiber Tel veya gargara silahı, önceki oyunlarda olduğu gibi saldırıyı gerçekleştirmeden önce teli germek yerine sadece belirli bir düğmeye basılarak kullanılmaktadır. 47 Şimdi hedefleri fiber tel ile boğduktan hemen sonra sürükleyin.
 • 47 artık ateşli silahları düşüremez veya atamaz. Frisk aramaları, metal dedektör çubukları ve tam boyutlu metal dedektörleri tamamen kaldırıldı.
 • Artık susturucuları çıkarabilir veya istediğiniz zaman takabilirsiniz. Susturulmuş silahlar daha az hasar verir, ancak düşmanları sessizce öldürmek için faydalıdır.
 • 47 şimdi çıkıntılara asılabilir ve hareket edebilir ve ayrıca NPC’leri onun üstünden veya pencerelerden alabilir ve kenara çekebilir, böylece onları öldürebilir.
 • 47 artık Vücut Kaplarında iki cesedi saklayabilir ve aynı zamanda kendilerini içinde saklayabilir. Ayrıca, dolaplar artık içindeki gövdeleri gizlemek için kullanılabilir.
 • 47, havalandırma delikleri arasında gezinebilir ve çevreyi düşmanlara karşı tararken fark edilmeden seyahat etmesini sağlar.
 • 47 aynı kıyafetleri giyen NPC’ler onu kılık değiştirerek tanıyacağından artık tamamen kılık değiştirerek güvenli bir şekilde dolaşamıyor. Bunu önlemek için 47, içgüdü yarıçaplarındayken onları kandırmak veya mesafesini korumak için Instinct’i kullanabilir.
 • 47 artık güvenli bir yerde saklanmak için çevresi ile etkileşime girebilir, örneğin bir polis gibi gizlenmiş gibi yemek yiyormuş gibi bir kutu çörekle ayakta durmak, bir menüyü okuyormuş gibi görünen bir yemek standının yanında ayakta kalmak veya gizlenmiş tahta bir haç üzerine asmak gibi korkuluk olarak.
 • 47 artık dikkatiniz dağılması için arabaya vurarak veya vurarak araba alarmlarını tetikleyebilir. Daha önce, bu sadece arabaları vurarak mümkünydi. Ayrıca, arabalar artık patlayıcı.
 • Madalyonu dikkat dağıtıcı ana araç olarak kullanmak yerine, artık şişe, tuğla, yakın dövüş silahı kullanabilir veya hatta dikkat dağıtıcı şeyler için telsizi etkinleştirebilir.
 • 47 koruma görevlileri tarafından izinsiz giriş veya başka bir şüpheli etkinlik gerçekleştirirse, NPC’lerin geri kalanı eski oyunlarda olduğu gibi hemen uyarılmayacaktır. Bunun yerine, ondan ayrılması (izinsiz giriş yapması) veya silah zoruyla tutulması istenecek ve diğer insanları uyarmadan önce onları öldürerek veya nakavt ederek durumu kontrol etmek için bir anı olacaktır. 47 kendisine yaklaşan muhafızı ele geçirecek, silahsızlandırıp insan kalkanı olarak alacağı sahte teslimiyet de olabilir. Bir insan kalkanı tutarken, 47 artık silahları yeniden yükleyemez.
 • Oyunda artık gizli öldürme, cesetleri gizleme ve kafadan vurma gibi eylemler için puan veren ve tespit edilme ve hedef olmayanları öldürme gibi ihlaller için puanlar düşüren bir puan sistemi var. Hedef olmayan hedefleri bastırmak da puan düşecektir, ancak eğer vücut gizlenmişse, kaybedilen puanlar geri yüklenecektir. Her bölüm, bir puandaki toplam puanı belirleyen ayrı puanlara sahiptir. Puanlama skora bağlı olarak verilir.
 • Görevlerin nihai puanını da etkileyen Zorluklar yoluyla yapılan her seviye için kilidini açmak için birden fazla hedef / başarı vardır. Hedefler, kanıt toplamaktan belirli bir kılık kullanarak sızmaya kadar değişir. Bunların çoğu, bir oyunun ortadan kaldırılması ya da bir oyun sırasında kaç kişinin gizlediği ile ilgilidir. Hedefler o kadar çeşitlidir ki, hepsini tek bir seansta elde etmek imkansızdır ve bazıları doğrudan birbirine karşıdır (Suit Only ve Chameleon gibi, ikincisi tüm kılıkları toplar), oyuncuyu seviyeleri tekrar oynatmaya ve farklı denemeye teşvik eder taktikleri.
 • 47 tam ölçekli bir uyarıyı tetiklerse, seviyenin korumaları yedekleme için çağrıda bulunabilir.
 • Kalabalıklar şiddete tepki gösteren ve gardiyanları uyaran büyük ölçüde geliştirildi.
 • Sivil NPC’ler, eğer bir nöbetçi veya polis memuru ya da militer olarak gizlenmişse, bazen silah atışlarını, patlamaları ve cesetleri 47’ye rapor edecektir.

Hitman Absolution Torrentle indir

Arsa

Not: Absolution’un genel planı   ayrı bir yol izlese de, suikast yöntemleri ve karakter etkileşimleri gibi birçok unsur oyuncunun kararlarına tabidir. Oyun, sanal alan oyununa dayalı birden fazla kararın yanı sıra hedeflere çeşitli etkinlikler ve yöntemler sunar. Bu hikaye özeti, oyuncunun genellikle ilk kez oynarken karşılaşacağı oyunun ana arsa ipliğine odaklanır.

Kişisel Sözleşme

Hitman: Damnation olaylarının ardından  Ajan 47’nin işleyicisi Diana Burnwood, açıklama yapmadan, müteakip karışıklığı kullanmadan önce kamuya kimliğini ortaya çıkararak ve fonlarını ve veritabanlarını sabote ederek işverenine, Uluslararası Sözleşme Ajansı’na (ICA) ihanet etti. Reformasyon ICA’sından sonra 47, yeni idarecisi, ICA içinde üst düzey bir yetkili olan Benjamin Travis tarafından Diana’yı ihaneti yüzünden ortadan kaldırmak ve önemli bir Ajans varlığı almakla görevlendirildi; Illinois, Chicago’daki malikanesinden Victoria adında genç bir kız.

47 bir dondurma kamyonu şoförünün örtüsü altında konağına geldi ve içeri girdi, sonunda Diana duş alırken yüzleşti. Ateş etmeden önce 47’yi fark etti ve durup dinlemesini istedi, ama 47 onu vurdu. Ancak, yere çöktüğünde ve 47 hayatını sona erdirmek için son çekimi yapmaya gittiğinde, ölen arkadaşını durdurup teselli ederek ICA’ya neden ihanet ettiğini sordu. Diana, 47’ye Victoria’nın, tıpkı Otto Wolfgang Ort-Meyer tarafından klonlanan Ajan 47 gibi ICA için insanın üzerinde bir suikastçı olmak üzere genetik olarak tasarlandığını keşfettiğini söyledi. Victoria’nın 47 ile aynı kadere sahip olduğunu görmek istemeyen ICA’ya ihanet etti ve onunla kaçtı. Diana’nın son talebi olarak 47, Victoria’yı korumayı kabul etti. Onu konaktan uzaklaştırdı ve Travis’le olan bağlantısını kesti,

Kaçış ve Kaçış

Rahibe Mary adında bir Rahibe’nin yardımıyla 47, Victoria’yı Rosewood Yetimhanesine sakladı ve yetimhanesi hariç tüm saklanmalarının ICA tarafından bilindiğine inanıyordu. Bunu takiben, ICA ve Victoria’dan sonra, Birdie’nin 47 Çin Mahallesi’nde onun için bir suç patronuna suikast düzenlediklerini sağlamayı kabul ettiği herkes hakkında bilgi için eski bir ICA operatörü Birdie ile temasa geçti. 47 “Çin Mahallesi Kralı” olarak bilinen öldürdü, ancak Birdie, 47’lerin Silverballers  tabancalarını bilgi sağlama bedeli olarak istedi  . Barkod dövmesini kafasından kestikten ve Silverballers’a verdikten sonra  Birdie’ye 47, Birdie tarafından Terminus Oteli’nin en üst katında kalan ve onu tanıdıktan sonra Victoria’yı ele geçirmeye çalışan ev savunma sistemi şirketi Dexter Industries’in başkanı Blake Dexter adlı bir adam hakkında bilgilendirildi. bir şekilde. 47 otele gizlice girip çatı katındaki Dexter ve sekreteri Layla Stockton arasındaki bir görüşmeden Dexter’ın Victoria’yı kaçırmayı ve onu en yüksek teklif sahibine satmayı planladığını söyledi. 47 Dexter’la uğraşmadan önce Dexter’ın koruması Sanchez’i boğmaya çalıştı, ancak Sanchez’in insan gücünün üzerindeki saldırısı hayatta kalmasına izin verdi ve Dexter’ın odasının kapısına fırlatarak 47’yi devirdi. 47’yi ‘efsanevi Hitman “olarak gören Dexter, bir otel hizmetçisini öldürdü, 47’yi çerçeveledi ve çatı katını ateşe verdikten sonra onu ölüme terk etti. Kaçtı ve yakında otel Chicago Polisi tarafından kuşatıldı. 47 bir tren istasyonuna gelmeden önce terk edilmiş bir kütüphane ve apartman dairesinde polislerden ve helikopterlerden kaçınarak otelden kaçmayı başardı. Chicago Polisi tarafından avlanan bölge, hemen bir trenle kaçtı.

Gülağacı Katliamı

Polisten kaçtıktan sonra Birdie, striptiz kulübü sahibi Dominic Osmond’dan Dexter’ın Chicago’daki muhbiri hakkında 47’yi bilgilendirdi ve Dexter’ı Victoria hakkında bilgilendiren adam olduğuna inanıyordu. Dom öldürüldükten sonra 47, Dom’un ofisinde bantlanmış bir telefon görüşmesi dinledi ve Dexter’ın Victoria’nın yerini keşfetmek için Birdie’yi bulmak için Edward Wade adlı bir paralı asker tarafından yönetilen haydutları işe aldığını öğrendi. Birdie hemen yardım için 47’yi aradı. 47, Wade’in Birdie’yi arayan haydutlarını öldürmeden önce terk edilmiş bir bina ve mağazadan geçerek Chinatown’a gitti. Ancak, terkedilmiş bir otobüs olan Birdie’nin saklanma yerine ulaştığında 47, Birdie’nin çoktan yakalandığını keşfetti. Birdie’nin Victoria’nın Wade’e olan yerini açığa vurup hayatının korunabilmesi için ona ihanet ettiğini bilmeden hemen yetimhaneye gitti.

47 Rahip kılığına girmiş, Wade ve adamları saldırırken yetimhaneye varmayı başardı. Victoria’yı yanına aldı ve asansöre bodrumda saklanmak için gitti, ancak güç Wade’in adamları tarafından kesildi, 47’i sigorta bulmaya ve gücü geri kazanmaya zorladı. Ancak, bodrum katına çıkmadan önce Wade, Victoria’yı ele geçirdi. Rahibe Mary onu kurtarmaya çalıştı, ancak Dexter’ın oğlu Lenny, Wade onunla alay ettiğinde istemeden onu öldürdü. İçeri girdikten sonra 47, Wade’i ölümcül şekilde yaraladı, ancak Victoria kaçırıldı ve Lenny tarafından rehin alındı. 47 yaşında Wade’de bulunan bir kibrit kutusundan Dexter’ı nerede bulacağınızı öğrenmek, Dexter’ın PMC’leri ve ödemesi altındaki bozuk kasaba şerifi Clive Skurky nedeniyle yönettiği Güney Dakota, Hope kasabasına gitti.

Bu sırada Birdie Dexter ile tanıştı ve ona 47’de Dom’un cinayetinden bahsetti ve Dexter’dan şimdi muhbir olarak kullanılmasını istedi. Ancak Dexter reddetti ve Birdie’nin ICA’nın Victoria’nın peşinde olduğunu bildirmesinden sonra gitmesine izin verdi. Dexter’ın reddetmesi ve davranışı ile öfkelenen Birdie, hem 47’yi hem de Dexter’ı kandırmaya karar verdi ve 47  Silverballers’ı  bir silah dükkanına ve Travis’e 47’nin yerini belirten bir mesaj gönderdi. 47’nin konumu onaylandığında Travis, 47’den sonra adamlarını göndermeye karar verdi.

Umut’a varış

Hope’a vardıktan sonra 47, Lenny’nin yerini bir barmenden öğrendi, Birdie tarafından çağrılmadan önce Silverballers’ın  yeri hakkında bilgi verdi  . Silverballer’larını aldıktan sonra  47, Lenny Dexter’ı bastırmadan ve Victoria’nın konumu hakkında sorgulamadan önce Victoria’yı Dexter’dan kaçırmayı ve rakip bir silah şirketine satmayı planlayan Lenny’nin çetesini “Hope Cougars” ı çıkardı. Lenny, Dexter’ın onu Dexter’ın fabrikasında kavga eden Sanchez ile terk etmesini emrettiğini açıkladı

Bu arada, Blake Dexter, bilim adamlarından biri olan Warren Warren’a, Victoria’nın genetik olarak tasarlanmış bir birey olduğu ve yukarıdaki insan yeteneklerinin kolyesinde sadece bir İzotop tarafından aktive edildiği konusunda bilgilendirildi. Kısa bir süre sonra Dexter, oğlu Lenny’nin kaçırılması hakkında bilgi aldı. Buna öfkelenen Dexter, asistanı Layla’ya Skurky’den Lenny ve Travis’in asistanı Jade Nguyen’i Victoria için fidye kurmasını istemesini emretti.

47 kişi Dexter Industries merkezine geldi. Şirketin laboratuvarına sızdı, Victoria’yı inceleyen bilim adamlarını öldürdü ve kimliğini ve kökenini açıklamak için onun üzerindeki araştırma verilerini yok etti. Sanchez’i bir yeraltı kafesi savaşında öldürmeden önce 47, Sanchez’in Victoria’yı Hope’un Şerif’in adliye binasında terk ettiğini öğrendi.

Azizlerin Saldırısı 

47 Daha sonra bir otelde toparlandı ancak otele Travis tarafından gönderilen seçkin bir kadın katili olan “Azizler” liderliğindeki bir ICA grev ekibi saldırdı. 47   Liderleri Lasandra Dixon da dahil olmak üzere The Saints’i yok etti ve şimdi öldürülen Saints’e çağrısını yaptıktan sonra bunu Travis’e tanıttı. Bu başarısızlıktan öfkeli olan Travis, 47 kişiyi öldürmek ve Victoria’yı bulmak için büyük bir ICA ajan grubuyla Hope’a gitti.

47 Victoria’yı Umut Adliyesi hapishanelerinde bulmayı başardı ancak Şerif Skurky tarafından bastırıldı. Dexter, oğlunun nerede olduğunu bilmek isteyen 47’ye işkence yaptı, ancak Travis’in Victoria’yı 10 milyon dolar karşılığında geri istediğini öğrendikten sonra ayrıldı. 47 ICA’nın şehri ele geçirmesi gibi Umut sokaklarına kaçmayı başardı. 47 Skurky’yi 47 tarafından yaralanan şerifin kovaladı, Dexter’ın Chicago’daki Blackwater Park’a gittiğini söyledi. Skurky öldüğünde 47, şimdi ICA tarafından neredeyse tamamen yok edilen ve yakılan Umut kasabasını terk etti ve Chicago’ya gitti.

Chicago’ya dön

Chicago’da Dexter ve Travis, Victoria için 10 milyon dolarlık bir değişim girişiminde bulundu, ancak Travis anlaşmanın bir kısmını reddettiğinde anlaşma ekşime döndü, ancak Dexter, Travis’in önünde Victoria olarak gizlenmiş bir kadını öldürdükten sonra onu eline alarak zorladı. Victoria’nın öldürülebileceğinden korkan para, Ancak Dexter Victoria’yı Travis’e teslim etmedi.

Blackwater Park’a sızdıktan sonra 47, Dexter’a varışıyla ilgili uyarı vererek asansöre bir gözetim kamerası vurdu. Dexter panikledikçe Layla, herhangi bir erkeği durdurmak için gerekenlere sahip olduğu için Victoria ile birlikte ayrılması gerektiğine dair güvence verdi.

Ancak 47, Layla’yı öldürdü ve Dexter’ın panik odasına girdikten sonra Layla’nın telefonunu dinledi ve Dexter’ın bir helikopterden kaçmaya çalıştığını öğrendi. 47 sonunda Dexter ile yüzleşti ve öldürdü, ikincisi 47 kişinin ölümünü sağlamak için oteli havaya uçurmaya karar verdikten sonra. Dexter’ın ölmekte olan sözleriyle, oğluna ve parasına bir özür sundu, bıkkın bir Victoria’yı 47 ile ayrılmadan önce vücuduna 10 milyon dolar atmaya yönlendirdi.

günahların bağışlanması

Birkaç ay sonra Travis ve asistanı Jade Nguyen, Travis’in Diana’nın ölmeyeceğinden şüphelenmesi nedeniyle Diana’nın mezarını bulmak için bir ICA ekibiyle İngiltere’deki bir mezarlığa geldi. 47 oraya geldi ve Diana’nın kendisine verdiği mektubu anlattı. Mektupta Diana, Victoria’nın ICA üst düzeylerinin bilgisi ve onayı olmadan Travis’in finansmanı tarafından yaratıldığını ve Travis’i ortadan kaldırmaya görevlendirildiğini açıkladı. Jade ve Travis’in seçkin korumalarını ortadan kaldıran Praetorians, 47, onu bir patlamada yaraladıktan sonra Travis ile karşılaştı. Travis Victoria’nın ICA için potansiyelini boşa harcamak için 47 yaşındayken, 47’ye Diana’yı gerçekten öldürüp öldürmediğini sordu, 47’ye Travis’i tabancayla vurup hayatını bitirmeden önce “Asla bilemeyeceksin” diye karşılık verdi.

Aslında Diana hayatta kalmıştı ve Victoria, 47 yaşında onları kolyesini nehre atmaya karar vererek, böylece bir katilin hayatını yaşamayı reddeden konağında onun yanındaydı.

Bu, yalnızca 47 kişinin ölümcül olmayacak bir atışla Diana’ya çarptığını biliyordu. Diana 47’ye bir mesaj gönderdi, onu ICA’ya geri aradı ve yardımından dolayı teşekkür etti. Bu arada, Terminus Otel yangından bu yana 47’yi izleyen Chicago PD’den Dedektif Cosmo Faulkner, Birdie kendisine bir fiyat teklif etmeyi teklif edene kadar 47’nin kimliğini keşfetmekte sorun yaşıyordu.

Görevler

Hitman: Absolution  20 görevden oluşuyor. Epilog hariç hepsi Chicago’da ve kurgusal Umut kasabası Güney Dakota’da gerçekleşiyor.

Hitman Absolution Torrentle indir

prolog

 • Kişisel Sözleşme

Chicago

 • Çin Mahallesi Kralı
 • Terminus
 • Hayatın için koş
 • Avcı ve Avlanan
 • Gül ağacı

Hope, Güney Dakota

 • Umut hoş geldiniz
 • Birdie’nin Hediyesi
 • Tıraş Lenny
 • Yolun sonu
 • Dexter Endüstrileri
 • Ölüm Fabrikası
 • Dövüş Gecesi
 • Azizlerin Saldırısı
 • Skurky Yasası
 • Balyoz Operasyonu

Chicago

 • Türünün tek örneği
 • Karasu Parkı
 • geri sayım

son söz

 • günahların bağışlanması

Hedefler

prolog

 • Diana Burnwood

Chicago

 • Çin Mahallesi Kralı
 • Dominic Osmond
 • Bill Dole
 • Larry Clay
 • Frank Owens
 • Edward Wade

Hope, Güney Dakota

 • Umut Cougars
  • Tyler Colvin
  • Landon Metcalf
  • Gavin LeBlond
  • Mason McCready
  • Luke Wheeley
 • Lenny Dexter (isteğe bağlı)
 • Marcus Green
 • Raymond Valentine
 • Warren Ashford
 • Sanchez
 • Azizler
  • Jennifer Anne Paxton
  • Heather McCarthy
  • Agnija Radoncic
  • Dijana Radoncic
  • Louisa Cain
  • Jaqueline Moorhead
  • Lasandra Dixon
 • Clive Skurky

Chicago

 • Layla Stockton
 • Blake Dexter

son söz

 • Yeşim Nguyen
 • Praetoryalılar
  • Jack Aegis
  • John Hoplon
  • Carey Scutum
 • Benjamin Travis

VIP’ler

 • Victoria (Gülağacı ve Geri Sayım)
 • Büyük Ateş Topları Barmen
 • Lenny Dexter (Sadece Tıraş Lenny)

Öğeler

Kategori için, bkz. Hitman: Absolution silahları .

Ateşli silahlar

 • Ajans ARZ 160
 • Ajans Dinamikleri GBM
 • Ajans HX UMP
 • Ajans AVCILIK P22G
 • Ajans Kazo TRG
 • Ajans SPS 12
 • AH 74U
 • Koç 24-7
 • Koç Şarj Koçu
 • Bartoli Custom
 • Bronson M1928
 • Dexter’ın Ultramax’ı
 • HX AP-15
 • HX UMP
 • Ilyon R700
 • Avcılık P22G
 • Kazo TRG
 • Krugermeier 2-2
 • Layla’s AVCILIK P22G
 • M590 12ga
 • Mustang Snub
 • Pembe Koç Ram Şarj
 • Polis M590 12ga
 • SA .44 Otomatik
 • Silverballers
 • Skurky’nin Mustang Snub’ı
 • SPS 12
 • Steiner-Bisley Zenith
 • STG 58
 • STG 58 Elite
 • İsviçreli 3000
 • İsviçre Derringer
 • Absolver
 • Travis’in İsviçreli 3000
 • Ultramax
 • Yıpranmış M590 12ga
 • Aşınmış Z&M Model 60
 • Z&M Model 60
 • TMP Tren

Yakın dövüş silahları

 • Ajans Tanto Bıçağı
 • balta
 • Beysbol sopası
 • Savaş baltası
 • Bill Spike
 • Bong
 • Kitap
 • Şişe
 • Tuğla
 • C4 Tuğla
 • satır
 • Kahve kupası
 • Levye
 • Köpeğin Kemik
 • Kukla Kol
 • Fiber kablo
 • Fileto Bıçağı
 • Ateş Baltası
 • Yangın söndürücü
 • Fire Poker
 • Katlanır bıçak
 • Benzin bidonu
 • tokmak
 • Cam Shiv
 • Golf klübü
 • Çekiç
 • Hula Kız
 • Demir
 • Katana
 • Mutfak bıçağı
 • Topuz
 • Ölçüm bandı
 • Metal boru
 • Sabah Yıldızı
 • dalgıç
 • Polis Baton
 • Güç kablosu
 • Radyo
 • Makas
 • Tornavida
 • Balyoz
 • Heykel büstü
 • Şırınga
 • savaş baltası
 • Oyuncak Robot
 • Vazo
 • Harikaydı
 • İngiliz anahtarı

Patlayıcılar

 • Uzaktan Patlayıcı
 • C4 Tuğla
 • Yakınlık Madeni

Diğer

 • Birdie’nin Dosyası
 • Ateş Yapıştır
 • Fugu Balıkları
 • Bardak
 • keycard
 • Çakmak gazı
 • Film makarası
 • Yakınlık Dedektörü
 • Fare zehiri
 • Uyku hapları
 • Oyuncak
 • U’wa Kabilesi Zehiri

gelişme

Hitman  imtiyazına devam etme planları  ilk olarak 2007’de duyurulmuş olsa da, [4]  Mayıs 2009’a kadar Eidos’un oyunun geliştirildiğini doğrulaması değildi. [5]  2009 için oyunun bazı komplo detayları söylendi, oyunun hikayesinin Ajan 47’yi kendini yeniden inşa etmesi gereken düşük bir noktaya götüreceğini belirtti. [6]

20 Nisan 2011 tarihinde Square Enix, Hitman: Absolution  in Europe markasını  sunarak , beşinci Hitman  oyununun adı olacağını tahmin eden lider siteler  . [7]

10 Mayıs 2011 tarihinde, Hitman Absolution adlı oyunu onaylayan bir fragman yayınlandı  . Kısa, 27 saniyelik fragman, Ajan 47’ye Silverballer tabancasının etrafına dolanmış bir susturucu ve çıngıraklı yılan taktığını gösterdi. Oyunun “tanıdık ve diğer Hitman Oyunlarından önemli ölçüde farklı bir deneyim” olacağı bildirildi. [8]

Keith Carradine ana kötü adam Blake Dexter’ı oynamak için kiralandı. Marsha Thomason, 47’nin geleneksel seslendirme sanatçısı David Bateson’un yerine Diana Burnwood’u seslendirecek, ancak daha sonra seslendirmeye geri döneceği doğrulandı 47. Jesper Kyd, film müziğini bestelemek için geri dönmeyecek.

10 Mayıs 2012’de Barcode Society [1] ‘ de bir blog, Hitman: Absolution’ın  20 Kasım 2012 olarak  yayınlanma tarihini resmen açıkladı ve  PS3 ve Xbox 360 için bağımsız bir Gamestop ön sipariş bonusu olan Hitman: Sniper Challenge’ı tanıttı  .

30 Mayıs 2012’de IOI, ICA tarafından onu öldürmek için gönderilen özel bir suikast ekibi olan The Saints’e karşı Ajan 47’yi gösteren, Attack of The Saints adlı E3 2012 fragmanını yayınladı  . Fragman, Tore Blystad’ı bir E3 röportajında ​​sorun için özür dilemeye teşvik eden rahibeleri cinsel bir şekilde tasvir etme eleştirisi aldı. [9]

28 Ağustos 2012’de IO, Absolution’da 47 seslendirmesi planlanmayan David Bateson’un  franchise’a geri döneceğini açıkladı. [10]

Resepsiyon

Hitman Absolution  olumlu karşılandı. IGN 9 yaptı, “İyi idam” sloganı ile. GameRankings PS3’te% 84.83, Xbox 360’da% 79.29 ve PC’de% 76.13 verdi. Metacritic, PS3’te 83 ve Xbox 360 ve PC’de 79’du, “Neredeyse Grindhouse filmi estetiği ile mükemmel bir oyun” yorumunu yaptı. IMDb oyunu 10 üzerinden 8,8 verdi. Gamespot oyunu 7,5 verdi. Giantbomb oyunu 8.5 verdi. Resmi Playstation dergisi ve Resmi Xbox dergisi oyuna sırasıyla 10 üzerinden 9 ve 10 üzerinden 10 verdi. Gamemaster oyunu 90%, Daily mail oyunu 4/5 verdi ve Edge oyunu 7/10 verdi. Bununla birlikte, oyun, PC oyununun oyunu% 66 verdiği ve “fena bir gizli oyun, ancak şimdiye kadar Hitman’ı harika yapan neredeyse her şeye ihanet eden” diyerek eleştiri aldı.

önemsiz şeyler

 • Absolution  , franchise’da neredeyse tamamen kıta Birleşik Devletlerinde gerçekleşen tek oyundur, sadece epilog farklı bir ülkede, yani İngiltere’de gerçekleşmektedir.
 • Abonelik  , yılın kırk yedinci haftası olan 20 Kasım 2012’de serbest bırakıldı (kahramanın referansı, Ajan 47)
 • Oyun yapım sırasında birkaç kez değiştirildi, geliştiriciler oyun için oynanabilir Edward Wade gibi çeşitli fikirler etrafında oynadı, 47’nin kravatını fiber tel yerine kullandı ve oyuncuların bir roketatar kullanmasına izin verdi. Oyunun geliştirme aşamaları hakkında daha fazla bilgi (şu anda) Apple’a özel uygulama  Hitman: Absolution Full Disclosure’da bulunabilir . Uygulamaların içeriğini de burada bulabilirsiniz.
 • HD Enhanced Collection’ın girişinde, Square Enix logosu, WB Games’in gelişmiş bağlantı noktasını yayınladığı gibi Warner Bros.Interactive Entertainment logosu ile değiştirildi.
 • Bu daha sonra bir yama içinde WB Games logosu ile değiştirildi.

Leave a Reply