hitman 2 torrent

Hitman 2 Torrent

Hitman 2 Torrent

Hitman 2, IO Interactive tarafından geliştirilen ve Warner Bros.In Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için etkileşimli saptırma tarafından geliştirilen bir gizleme oyunu olabilir. tetikleyici oyun serisinin yedinci girişi ve 2016 oyun tetikleyicisinin devamı. spor, on üç Gregoryen takvim ayında ücretsizdi ve tipik olarak olumlu eleştirilerle karşılandı.

Hitman Silent Assassin  , ajans tarafından bir suikast oyunudur. Bu oyunda ajans için çalışan ajan 47 olarak. Ajans, sessizce yapmanız gereken ülkenin popüler kişiliklerine suikast yapmak için görevler veriyor. Bu oyunun görevlerinde, görevinizi tamamlamak ve bir sonraki seviyeye doğru ilerlemek için bir veya daha fazla kişiye suikast yapmak için hedefler verilir. Oyunda oynadıktan sonra bileceğiniz çok daha fazla şey var.

hitman 2 torrent

 HITMAN 2’de dünyayı dolaşın ve  hedeflerinizi egzotik sandbox konumlarında takip edin. Güneş sırılsıklam sokaklardan karanlık ve tehlikeli  yağmur ormanlarına kadar hiçbir yerde dünyanın en yaratıcı suikastçısı Ajan 47’den hiçbir yerde güvenli değildir. Nihai casus gerilim  hikayesini deneyimlemeye hazırlanın  ; Senin görevin zor Gölge İstemcisini ortadan kaldırmak ve milislerini çözmek, ancak 47 hedefinin gerçek kimliğini ve geçmişi hakkındaki gerçeği öğrendiğinde, tıpkı savaş alanı gibi,   bir aksiyon oyunları hitman oyun serisi hikaye moduna dayanıyor.

• Geliştirici: IO Interactive
• Yayıncı: Square Enix Feral Interactive
• Tür: Gizli
• Çıkış Tarihi: 11 Mart 2018
• Modlar: Tek Oyunculu

Hitman 2 Oynanışı:

Hitman 2 oynanışı 2016’nın öncüsüne benziyor, Uluslararası Sözleşme Ajansı (ICA) için çalışan bir sözleşme suikastçısı olan Ajan 47, yüksek profilli hedefleri ortadan kaldırmak için dünyanın çeşitli yerlerine seyahat ediyor. spor altı görev seçeneği sunuyor, o bölge birimi altı farklı yerde ayarlanmış. oyundaki görevlerden biri Miami’deki bir yarış pistinde kendini gösterebilir, 47 kişi şoförler ve okul moğol babası arasında bir suikast düzenlese de, Santa Roman tanrısı, Kolombiya’nın kurgusal alanında yer alan bir diğeri liderleri aramaktadır. mahalle güveni. Sporun karşı taraftaki dört misyonu 23 Ekim 2018’de ilan edildi. Konum alanı birimi, kurgusal bir VT banliyö bölgesi olan Hawke’s Bay, Mumbai ve ayrıca Kuzey Atlantik’teki gizemli Sgàil adacık.

hitman 2 torrent

 2018 modelinin Hitman 2’sinin adında 2 numara olmasına rağmen,  oyun serinin ikinci kısmı değil. Önümüzde dikkat, gizli aksiyon oyunlarının isimsiz serisinin yedinci oyunu. Varlığının yıllar boyunca, bu dizi değişti, daha da kötüsü ve daha iyisi için. Franchise’ın bu temsilcisi ile, geliştiriciler deney yapmamaya, sadece iyi çalışan mekaniği ideale mükemmelleştirmeye karar verdiler. Özel incelik konusu henüz tamamlanmamıştır. Hitman 2 etkinlikleri «Mystery Client» araması ile başlar. Görevi yerine getirme sürecinde, tanınmış Ajan 47 kendisi ve geçmiş hayatı hakkındaki gerçeği ortaya koymaktadır.

Uploaded, Share-Online, Googledrive ve torrent gibi Elamigos sunucularının resmi sürümüne sahip olduğunuz bu sayfayı kullanarak Hitman 2 Gold Edition’ı şimdi daha kolay indirin, şimdi indirin ve son sürüme kadar güncellenmiş oyunu edinin.
Kare Enix ile olan anlaşmasından ayrıldıktan sonra, IO Interactive, eylemin ve gizliliğin veto destanının yedinci taksiti olan WB Games Hitman 2 ile birlikte sunuyor. Video oyunu, Ajan 47 casuslarının hikayesini takip edecek ve kullanıcının hedefe ulaşmak için çeşitli araçlardan, silahlardan, kostümlerden ve farklı tekniklerden faydalanması gereken yerleri keşfetmek için çok ayrıntılı açık senaryoların ve yeni ortamlarla dolu olmasını garanti edecek. öldür onu.

hitman 2 torrent

Oyun, ortak ajansı bilinçsiz hale getirmeyecek sarsıntılı araçlar tanıtıyor ve oyuncuyu şüphe uyandırmadan çatlak tüfekler gibi büyük silahları gizlemesine ve taşımasına izin veren davayı yeniden sunuyor. Oyunun duyurusu, hitman 2 ön siparişini verenlerle birlikte sunulan, çok yönlü bir modda çatlak vuruşu Assassin deşarjının ortasındaydı. Bu mod, oyun serbest bırakıldıktan sonra Hitman 2’nin tüm kopyalarıyla birlikte paketlenmiştir. bu modda, oyuncular kare ölçü bir toplama sınırı arasında bir tüfek kullanan hedefleri ortadan kaldırmakla görevlendirildi. Ajan 47’ye ek olarak, oyuncular her biri farklı mühimmat çeşitlerine erişimi olan Şövalye ve Taş olarak oynayacaklar.

Hitman 2 Sürümü:

Oyun, 7 Haziran 2018’de manyetik akı birimi Oyunları tarafından canlı bir akış boyunca ilan edildi. Hitman 2, 13 Kasım 2018’de piyasaya sürüldü, ancak oyunun altın baskısını veya koleksiyoncu baskısını ön sipariş verenler oyuna dört gün erken erişti: dokuz Kasım’da. öncüsü gibi değil, silahşör iki epizodik değildir.
Oyun, serbest bırakıldıktan sonra 2 ücretli genişletme yaparak konumlar, görevler, çatlak atış haritaları, kıyafetler ve silahlar ekliyor. Altın baskı ev sahipleri | ev sahipleri} her büyümeyi ücretsiz olarak alırken, gümüş baskı sahipleri ücretsiz olarak yalnızca birincil genişleme elde eder.

hitman 2 torrent

Hitman 2 Sistem Gereksinimleri ( Önerilen )

 • İşletim Sistemi:  Windows 10 64-bit
 • İşlemci:  Intel Core i7-4790 3.6GHz veya AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz
 • RAM:  16 GB Sistem Belleği
 • GPU RAM:  8 GB Video Belleği
 • Grafik işlemcisi:  Nvidia GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega 56 8GB
 • DX:  DirectX 11
 • HDD:  60GB Mevcut Sabit Disk Alanı

Hitman 2 Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 64-bit
 • İşlemci:  Intel Core i5-2500K 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 940 3.0 GHz
 • RAM:  8 GB Sistem Belleği
 • GPU RAM:  2GB Video Belleği
 • Grafik işlemcisi:  GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870
 • DX:  DirectX 11
 • HDD:  60GB Mevcut Sabit Disk Alanı

Leave a Reply