HiSuite Indir

5/5 - (1 vote)

HiSuite Indir

HiSuite  by Huawei  Android Aygıt Yöneticisi  , verilerinizi, uygulamalarınızı, yedeklemeleri ve güncellemeleri yalnızca birkaç basit adımda kolayca yönetmek için bir masaüstü kontrol merkezi sağlar. Huawei HiSuite  Android Cihaz Yöneticisi, kişilerinizi, mesajlarınızı, resimlerinizi, videolarınızı, uygulamalarınızı ve daha fazlasını Windows bilgisayarınızdan kolayca yönetmenize olanak tanır. HiSuite for Desktop  harika bir uygulama! ve kullanıcıların Huawei telefonlarını Windows PC’ye bağlamasına olanak tanır!

Hi Suite  , kısıtlama olmaksızın cep telefonu araçlarından Windows PC 10, 8, 7, XP (32-bit veya 64-bit) işletim sistemi / platformu için Ücretsiz Yazılım olarak lisanslanmıştır. Şimdi göz atın!

Huawei çok sayıda harika mobil cihaz çıkardı, bu nedenle pek çok kullanıcının Apple ve Samsung gibi daha köklü bir şekilde geçiş yapmaya başlaması hiç de şaşırtıcı değil. Huawei, yeni mobil cihazlarının yanı sıra, kullanıcının deneyimini çok daha iyi hale getirmeye hizmet eden çevre birimleri de piyasaya sürüyor ve gündemlerinde araç ve yazılımları göz ardı etmediler. Örneğin,  Huawei HiSuite  ,  Huawei cihazına sahip herkesin, kullanıcıların Huawei cihazlarını çok daha iyi yönetmelerine ve özelleştirmelerine  yardımcı olduğu için PC’lerinde olmasını takdir edecekleri  şık ve küçük bir  araçtır . Özellikler ve performans açısından iyi gidiyor mu?

HiSuite Indir

Kurulum ve Arayüz

Mobil cihazlar söz konusu olduğunda pek çok insan kolaylık sağlamak için çok fazla hisse senedi koyar ve beraberindeki yazılımlar da farklı olmamalıdır. Neyse ki, hem kurulum hem de arayüz açısından Huawei HiSuite’e hiçbir hata yatırılamaz. Standart seçeneklerden başka ek adımlar atılması gerekmediği için yazılımı kurmak  kolay bir  iştir. Kullanıcıların kurulumun bitmesi için gülünç derecede uzun süre beklemesi gerekmeyecek. 

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...