Hello Neighbor Torrent Indir

5/5 - (2 votes)

Hello Neighbor Torrent Indir

Merhaba Komşu, gizlice hareket etmeniz gereken etkileşimli bir korku filmi. Ürkütücü komşunun evine nüfuz et ve bodrumda hangi korkunç sırların saklandığını öğren. Rakibiniz, hareketlerinizi izleyerek öğrenen gelişmiş bir yapay zekadır. Pencereden eve girmeyi sever misin? Aniden altında bir tuzak varsa şaşırmayın. Ana girişi sık kullanıyor musunuz? Yakında güvenlik kameraları olacak. Kaçmaya çalışmak? Bir komşu, ilerlemenin ve seni yakalamanın en kısa yolunu bulacak.

merhaba komşu torrent

Ücretsiz Hello Neighbor torrent pc indirin. Mobil platformlar için projeler oluşturan Games Studio Dinamik Pikselleri, büyük ölçekli bir çalışmaya devam ediyor ve oyunu diğer platformlar için mevcut olacak PC için hazırlıyor. Bu fikirlerin sonucu, kaynakların kullanıcıların gerçekleştireceği finansmana bağlı olacaktır. Kickstarter platformu yeni bir oyun geliştirmek için fon toplama kampanyası başlattı. Oyun “Merhaba komşu!” Başlamak için yüz bin dolar gerekiyor. Çok fazla değil. Kullanıcılar projenin yaratıcılarından memnun kalacaklar mı?

Merhaba Komşu, bodrumda hangi korkunç sırları sakladığını anlamak için komşunun evine gizlice girme konusunda gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynarsınız. Gerçekten arka bahçe penceresinden tırmanmaktan hoşlanıyor musunuz? Orada bir ayı tuzağı bekle. Ön kapıdan gizlice mi? Yakında orada kameralar olacak. Kaçmaya çalışmak? Komşu bir kısayol bulacak ve seni yakalayacak.
Hello Neighbor  , korku türünde, ana görevinizin komşunuzun mahzenine girmek olduğu bir oyundur. Yani, arsaya göre, ana karakter komşusunun bir çeşit sırrı olduğunu ve onu bodrumunda ustaca gizlediğini düşünüyor. Şimdi amacınız bu mahzene herhangi bir fiyata girmek, çok basit olacağını düşünüyorsanız, çok yanılıyorsunuz. Oyun renkli manzaralar ve konumlarla doludur ve bu gerçek sırları açığa çıkarmanın yolunu mutlaka aydınlatacaktır. Tüm eylemlerinizi düşünün, dikkatli olun, her küçük şeyi fark etmeye çalışın ve ancak o zaman hedefinize ve bir komşunun sırlarına ulaşacaksınız.
merhaba komşu torrent

Sıradan bir karikatür sanat tarzı olan gizli bir oyunun dehşeti olan Hello Neider’de ortak bir banliyö evi bir gerilim ve gizem sahnesine dönüştü. Bu oyunda, komşunuzun evinde küçük bir davetsiz misafir oynarsınız. Ancak komşularınız uyanık ve herhangi bir suçla gitmenize izin vermeyeceksiniz. Öfkenizden kaçmak için kurnazlıklara, kurnazlığa, kurnazlığa ve biraz şansa ihtiyacınız olacak.

Çizgi film ortamı ayarlarının eğlenceli, renkli tonu garip bir korku oyunu ortamı sağlar. Oyun devam ediyor, ancak caddenin karşısındaki evde doğru olmayan şeyleri görmeye başlıyorsunuz. Gizem içine girmek, değerlendirmenizi seçeneklerinizden öğrenen ve onu yakalamak için yeni bir strateji geliştiren uyarlanabilir YG ile birleştirmek anlamına gelecektir. Neyse ki, çeşitli eşyalar ve birbirine geçebilir bir ortamın bir parçası, düşmanlarınızı karıştırmanıza ve dikkatinizi dağıtmanıza yardımcı olabilir. Komşunuzun evini bulun ve bu garipliğin tam olarak ne yaptığını gizlemeye çalışmak için talimatlar ve araçlar bulacaksınız.

merhaba komşu torrent

Özellikler:
– Oyun ilk kişi oyun ile, taktik unsurların varlığı ile, bulmaca tür oluşturulacaktır. Oyunda düşman – AI.
– Küçük bir yerleşim yerinde hareket eder. Karakter orada yaşamak için hareket edecek ve oyundaki ikinci karakter komşusu olacak.
– Sessiz hayatı unut. Farklı insanlar tarafından çevreleneceksiniz, tuhaflıkları ve gizemleri ile ilginç ve çok fazla değil. Yönetmeliklere ve planlara aykırı hareket etmek için onları tanıyacaksınız.
– Komşunuz sırlarını vermek istemiyor ve onları kurtarmak için her şeyi yapacak. Ama durmayacağın için!
– Komşunuz eğitime iyi cevap verecek. O, diğer araştırmaya ve size ek olacak ve örneğinizi alacak. Yaptığınız her şeye ve stratejilerini planlamasına dayanarak dikkat ediyor. Eylemlerinize odaklanır ve savunmasını temel alır. Evine tekrar girmek için yeni bir yol bulmanız gerekecek.
– Oyun alanı birkaç bölümden oluşur ve uygulamanızda kullanabileceğiniz her şey vardır.
– Konumunuzu değiştirebilen komşunuz tarafından karakterize edilir.
– Tüm öğeler görüş alanınızda mevcuttur, fantezi bağlı olarak kullanabilirsiniz, onlara yeni bir kullanım arayın.
– Geliştiriciler hedeflerine ulaştıysa, 2016’nın sonunda Hello Neighbor torrent oyuncularını indirebilecektir.

Nasıl başlamalı:
Paketi açtıktan sonra, oyunun bulunduğu dizine geçin ve dosyayı çalıştırın 
Oyun başlamazsa, aşağıdaki yürütülebilir dosyayı çalıştırmayı deneyin 

Sistem gereksinimleri:
✔ İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10 – yalnızca 64 bit için!
✔ İşlemci: Core i5
✔ RAM: 6 GB RAM
✔ Video: GTX 770
✔ Disk Alanı: 2 GB

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...