Heavy Rain Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Heavy Rain Indir

Heavy Rain oyun PC  – anında kült statüsü kazandı, uzun yıllar interaktif sinema kelimelerinden bahsederken insanların akıllarına gelen ilk oyun haline geliyor. Eleştirmenler en yüksek puanları ve vaatlerle ilgili tanıtım malzemelerini gözden kaçırmadı. Reklamda yazdıkları kontrol edebileceğiniz bir film. Her biri ölebilecek dört oynanabilir karakter ve daha sonra oyun onsuz devam edecek! Tarihin seyri sadece eylemlerinize bağlıdır. Sevdiklerinizi kurtarmak için ne yapmaya hazırsınız? Birçok şey için oyuncular karar verdi ve oyun hakkında coşkuyla cevap verdi.

Şiddetli Yağmur Torrent İndir

En iyi sürüm PC’de yayınlandı . Grafikler geliştirildi, 4K çözünürlük eklendi, kontrol sadece QTE’lerin değil, klavye ve fare için de uyarlandı, aynı zamanda sayıları giriş cihazının seçimine bağlı: gamepad üzerinde altı hareketin olduğu dört tane genellikle klavyeden yeterli olur.

Şiddetli Yağmur, oyuncunun onunla çalışmasına, hikayeye daldığına ve ayrıntılara odaklanmadan ileriye taşımak isteyeceğine güveniyor. Filmin yönetmeni böyle bir tutuma güvenebilir, ancak oyun hala farklı bir sanat türü: burada insanlar kendi başlarına rotalar inşa etmeye, her küçük şeyi yakından araştırmaya ve kasıtlı olarak saçmalıklara durumlar getirmeye alışkınlar – ödül uğruna, sonra zevk için.

Sony Computer Entertainment tarafından yayınlanan ve Quantic Dream tarafından geliştirilen bir Aksiyon-Macera ve drama video oyunudur. PC Oyunları için PlayStation 4, PlayStation 3 ve Microsoft Windows için yayınlanan tek oyunculu bir video oyunudur. Bu oyun, sömürülen insanlarını boğmak için uzatılmış yağış zamanlarını kullanan sıralı bir katil olan Origami Katil’in bulmacasıyla ilişkili dört kahramanı vurgular. Oyuncu, denetleyicideki hareketlerle tanımlanan ekranda gösterilen aktiviteleri gerçekleştirerek ve şimdi ve tekrar tekrar hızlı zaman olaylarının ilerlemesini oynayarak oyuna bağlanır. Oyuncunun oyun sırasındaki seçimleri ve faaliyetleri hesabı etkiler; birincil karakterler katledilebilir ve bazı etkinlikler seçmeli sahneleri ve sonları tetikleyebilir. Bunlara ek olarak, oyuncunun oyun sırasında herhangi bir zamanda değiştirebileceği zor seviyeler dahildir. Parça seçme ekranı sahneleri bir kez daha oynatma kapasitesini sunar.

Şiddetli Yağmur Torrent İndir

Heavy Rain  , aksiyon ve macera özelliklerini bir araya getiren bir aksiyon-macera oyunudur. Burada karmaşık bir soruşturma ile uğraşmak, birçok trajik olaya katılmak, farklı insanların kaderini etkilemek ve sadece değil. Oyunun konusu, hayatında meydana gelen trajediden sonra, onun için değerli olan her şeyi kaybeden sıradan bir mimar olan Ethan Mars’ın etrafında dönüyor. En büyük oğlunu kaybetti, komadaydı, karısını boşadı ve çalışmayı bıraktı. Sürekli depresyondadır ve sıklıkla kendisinden beklemediği eylemleri yerine getirir. Ama bütün bunlar, önümüzde durana kıyasla önemsememek.

Önünde çocukları yağmurda boyanan ve her suç mahallinde bir origami figürü bırakan bir katil-manyak olan Master Origami ile bir toplantı var. Bu nedenle, genellikle oldukça basittir ve temel olarak oyuncuyu belirli anlarda belirli tuşlara basarak etkinliklere katılmaya zorlar. Aslında  Şiddetli Yağmur oynatıcının doğrudan rol almayı önerdiği etkileşimli bir filmdir. Bu durumda, bazı noktalarda oyuncuya seçme hakkı verilir. Ancak oyuncunun seçimine ve hangi eylemde bulunduğuna bağlı olarak, arsa değişecektir. Dahası, en ilginç şey, sadece arsa değil, aynı zamanda karakterlerin kaderini de değiştirebilecek olan şey – ana karakterler bile ölebilir. Aksi takdirde, bu, yerleri incelemek, anahtar öğeleri aramak, farklı karakterlerle iletişim kurmak, cevap seçeneklerini seçmek, oyunun senaryosuna uygun çeşitli eylemler gerçekleştirmek ve çok daha fazlasını yapmak zorunda kalacağınız tipik bir etkileşimli görevdir. Oyunun kendisi oldukça güzel ve gerçekçi, çevre çok ayrıntılı görünüyor ve ekranda olanlar bazen bir oyun değil, gerçek bir film gibi görünüyor.

Oğlunun serbest bırakılması yolunda, ana karakterin, Sean’ı aramaya yardım etmeye veya engellemeye hazır üç oyun karakteriyle geçmesi gerekecek. Hikaye, aralarında sürekli olarak değişecek ve onları daha iyi tanıma ve soruşturmaya katılma nedenlerini bulma fırsatı sunacak. Projenin etkileşimli bileşeni göz önüne alındığında, her eylem maceranın sonucunu kökten etkileyebilir. Oyuncuların memnuniyetine göre, proje 17 farklı son sunuyor.

Şiddetli Yağmur Torrent İndir

Orijinal oyun uzak 2010’da video oyunları dünyasını ziyaret etti, ancak bir PC’de piyasaya sürülmesiyle, geliştiriciler grafikleri modern oyuncuların gereksinimlerine çekti. Hareket yakalama teknolojisi kullanılarak oluşturulan oyun içi karakterler, olanlara gerçekçilik katıyor. Kullanıcılar, olanları etkileme ve bireysel insanların kaderini önceden belirleme yeteneği ile bir film izlemeyi sever. Her finali bilmek isteyenler, hikayeyi kesinlikle birkaç kez yeniden eğiteceklerdir.

minimum sistem gereksinimleri

 • CPU: i5-4430 @ 3.0 GHz veya eşdeğeri
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7-64 bits
 • VİDEO KARTI: 2GB ile Nvidia GeForce GTX 660 veya 2GB ile AMD Radeon HD 7870
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • ÖZEL VİDEO RAM: 2048 MB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • CPU: I7-2700K veya eşdeğeri
 • CPU SPEED: Bilgi
 • Rastgele erişimli hafıza: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 7-64 bits
 • VİDEO KARTI: 4GB ile Nvidia GeForce GTX 970 veya 4GB ile AMD Radeon R9 390
 • PİKSEL GÖLGESİ: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • ÖZEL VİDEO RAM: 4096 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...