hearts of iron 4 torrent indir

Hearts of Iron 4 Torrent Indir

Hearts of Iron 4 Torrent Indir

Deniz savaşları, kapsamları ve dahil olan ekipman miktarı ile şaşırır. Su alanı üzerindeki kontrol, silah tedarikini engellemeyi mümkün kılacak, böylece düşman üzerindeki genel zaferi daha da yaklaştıracak. Oyunda  Hearts of Iron 4  Man the Guns, amiral rolünü üstlenmeli ve donanmaya liderlik etmelisiniz. Emrinizde farklı özelliklere sahip birçok gemi var: tonaj, silahlar, hız. Yüksek hızlı gemileri bir araya getirin ve hızlı ve beklenmedik saldırılar için birkaç filo oluşturun. Kara birliklerini transfer etmek ve savaşçıları istenen noktaya ulaştırmak için yavaş, ama geniş gemilere ihtiyaç duyulacak.

demir 4 torrent indir kalpler

Deniz savaşlarına katılın, düşmanı yok edin ve çok ihtiyaç duyduğunuz deneyimi kazanın. Başarılı operasyonlar komuta tarafından verilecek, bunun sonucunda filonuzu güçlendirmek ve geliştirmek için fon ve materyaller alacaksınız. Yeni zırh tabakaları monte edin, ağır silahlar takın ve savaş sırasında tekrar üstünlük kazanmak için tüm geminin özelliklerini bir bütün olarak geliştirin. Deniz bölgelerinin kontrolünü elinize alın ve baş savaş komutanınızın bu savaşta ortak bir zafer kazanmasına yardımcı olun.

Hearts of Iron 4  – II.Dünya Savaşı teması üzerine gerçek zamanlı bir strateji. Liderliğiniz altında diplomatik görüşmeler de dahil olmak üzere her yönüyle küresel bir savaş bekliyorsunuz. Bir ülke seçin ve onu zafere taşımaya çalışın. Bu oyun, zaferin ana anlarının sadece savaş alanında değil, aynı zamanda yeni silahlar oluştururken laboratuvarlarda, fabrikalarda, tedarik yollarının düzenlenmesinde, yeni ilaçların yaratılmasında ve genel olarak her bireyin zihninde yaratıldığını gösterecektir. Ülkenin çalışmalarını tek bir güçlü ve yenilmez mekanizma olarak optimize edebilir misiniz?

Hearts of Iron 4 torrent pc’yi ücretsiz indirin. Askeri stratejiler türündeki bilgisayar oyunları çok sayıda oyuncu ile ilgileniyor ve hepsi de oyunun kararlarına bağlı. Ona, biri geliştirmesi ve zafere götürmesi gereken ulusun bir seçimi teklif edilir. Genel olarak konuşursak, benzer projeler oyunu diğer türlerden ayıran çeşitli özelliklere sahiptir. Size büyük bir nüfus, güçlü bir ordu, oyun hikayesi için gerekli olan silahları, teknolojileri ve diğerlerini kullanma yeteneği verilir. Genellikle kullanıcılar II. Dünya Savaşı’na katılırlar ve bir süre savaşmış olan ulusların seçiminde temsil edilirler.

demir 4 torrent indir kalpler

Özellikler:
Tüm konumlara kullanıcılar tamamen erişebilir. Farklı koşullar altında ve farklı koşullarda çalışmanız, karada hareket etmeniz, suda yüzmeniz ve havada uçmanız gerekir. Buna ek olarak, oyuncular fabrikaların, laboratuvarların, çeşitli binaların ve binaların topraklarını keşfedecekler.
Kendinizi, kendi zevkinize göre seçin. Belki büyük gücü yönetmek ve onun için tüm bölgeleri ve insanları fethetmek istersiniz. Ve büyük bir savaşa katılmamayı seçen küçük bir ülke mi seçmek isteyebilirsiniz?
Bilgisayar oyunu 2015 yılında piyasaya sürüldü ve şimdi bizim kaynak yardımı ile http://likeit.guru/ indir Hearts of Iron 4 ücretsiz torrent

Özellikler RePack:
1. CODEX’in çıkışına dayanmaktadır;
2. Kesmeyin;
3. Hiçbir şey dönüştürülmez;
4. Kurulum süresi ~ 1 dak;
5. Windows 7 (x64) Ultimate üzerinde test edilmiştir;

demir 4 torrent indir kalpler

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP / 7/8/10
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9400 @ 2.66 GHz veya AMD Athlon II X4 650 @ 3.20 GHz
 • Bellek RAM: 4 GB
 • Yığın hafıza / Bellek: 2 GB
 • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 5850 veya 1 GB VRAM ile NVIDIA GeForce GTX470

DLC en

 • Birleşik ve Hazır
 • Ağır Kruvazör Paketi
 • Sovyet Tank Paketi
 • ABD Tank Paketi
 • İngiliz Tank Paketi
 • Fransız Tank Paketi

Özellikler Repack

 • Sürüm: Field Marshal Edition v.1.4.2
 • Tablet: (SmartSteamEmu)
 • Türü: Repack

Hearts of Iron 4 nasıl kurulabilir oyunu

 1. Virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakın! Oyun için gerekli dosyaları silebilir!
 2. Torrent’i indirin ve torrent istemcisini çalıştırın
 3. Oyunun yüklenmesini bekleyin
 4. Klasörü oyunla açın ve “Setup.exe” dosyasını çalıştırın
 5. Yükleyicinin talimatlarını izleyin
 6. Oynayın ve tadını çıkarın!
  * Oyun dili oyun arayüzünde değiştirilebilir !!!

Leave a Reply