Hay Day Indir

5/5 - (1 vote)

Hay Day Indir

Hay Day, android ve iOS cihazlarda en popüler çiftçilik oyunlarından biridir. Bu oyunda sanal çiftçilik becerilerinizi keşfedin. Arazinin düzenini öğrenerek ve mahsulünüzle ilgilenerek bir çiftçi rolü oynayın. Komşularınız ve diğer çiftlik arkadaşlarınızla ticaret yapmaktan da keyif alacaksınız. Çiftliğinizi oyunun en önemli özelliklerinden biri olan heyecan verici hayvanlarla paylaşın.

Ücretsiz android oyununu indirip yüklemeniz, çiftliğinizi büyütmenize ve hatta özelleştirmenize olanak tanır. Arkadaşlarınızla taze ürünlerinizi ve ürünlerinizi takas etmek için kendi yol kenarındaki mağazanıza sahip olun. Malları teslim etmek için kamyonunuzu veya vapuru kullanarak siparişleriniz üzerinde çalışın. Kendi şehrinizin kurucusu ve geliştiricisi olun ve ziyaretçilerinizin size gelmesini sağlayın.

Başlangıçta, mahsulleri tamamen büyüdükten sonra nasıl hasat edeceğinizi öğreneceksiniz. Ekinleriniz hazır olduğunda açılan tırpan ikonunu kullanarak, onu ekinlerin üzerinden geçireceksiniz. Tohumları için mevcut mahsullere dokunarak boş arsaya mahsuller ekeceksiniz. Daha sonra bu tohumları mevcut tarım arazisine ekeceksiniz. Sahip olduğunuz arz, bu ürünler büyüyüp hasada hazır olduğunda çoğalır. Çiftliğinizi çevreleyen binayı özelleştirin. Daha iyi bir görüntüleme deneyimi için bilgisayarınıza yükselttiğinizde çiftlik evinizi ve daha fazlasını da boyayabilirsiniz.

Hay Day Indir

PC için Hay Day:  Hay Day, şimdiye kadarki en iyi çiftçilik oyunudur ve neredeyse 120’den fazla ülkede bir numaralı oyun. Size gerçek hayattaki çiftçilik deneyimini verir ve bu duygunun tadını çıkarırsınız. Çok çekici animasyonlar, grafikler ve arka plan müziği ile cep telefonlarında ve tabletlerde lider oyundur. Çiftçiliğin mevcut kaynaklarla çevrimiçi yapılması gerekiyor ve yağmur olmasa bile çiftliğinizin yok edilmeyeceği tek yer burası. Hay Day, tüm platformların milyonlarca akıllı mobil ve tablet kullanıcısı tarafından kurulmuştur. Artık Windows 10 / 8.1 / 8 PC / Laptop  için Hay Day’i ücretsiz olarak da oynayabilirsiniz  . Hay Day’in masaüstü sürümü mevcut değil, ancak Hay Day’i PC  için ücretsiz olarak nasıl indirip yükleyeceğinizi size bildireceğim  .

Hay Day, Google Play Store’dan Samsung Galaxy S Duos, Sony Experia Z, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S Duos 3 ve diğer android kullanıcıları için mevcuttur  . İPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6S, iPad Air, iPad Air 2 ve diğer iOS kullanıcıları iTunes’dan Hay Day alabilir. . Windows Phone için Hay Day, Windows Phone Mağazasından edinilebilir. Hay Day, ekinleri yetiştirmenize, hayvanları beslemenize ve tarımdan aldığınız ürünleri ticarete atmanıza olanak tanır. Malları arkadaşlarınıza veya komşularınıza takas edebilirsiniz. Facebook arkadaşlarınızla oynayabilir ve ticaret yapabilirsiniz ve nihai amaç, arkadaşlarınızdan daha fazla paraya ve iyi bir çiftliğe sahip olmanızdır. Şu an itibariyle Hay Day sadece akıllı cep telefonlarında ve tabletlerde oynanabilir, ancak gerçek hayattaki çiftçiliği masaüstü bilgisayarlarda da deneyimleyebilirsiniz. Bu yazıda, Hay Day for Laptop and Desktop’ın nasıl ücretsiz indirilip kurulacağına dair adım adım prosedürü size anlatacağım  .

Hay Day aynı zamanda sosyal iletişimi geliştiren bir oyun olarak kabul edilir. Bunun nedeni, mallarınızı ve mahsullerinizi çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla ticaret yapmanıza izin vermesidir. Oyun kısa sürede android üzerinde en çok aranan çiftçilik oyunu olarak popülerlik kazanıyor. Sevdiğiniz mahsulleri yetiştirmeyi seçerek çiftliğinizin tek sahibi olacaksınız. Ahırınızda yetiştirilen çiftlik hayvanları, oyunun eğlence faktörünü artıran komik bir avantaj sağlar.

BlueStacks ile PC’nizde ve Mac’inizde ekinlerinizi ve çiftlik hayvanlarınızı tercih edin. BlueStacks ile oynarken belirli özel güçlendirmeleri özel olarak alacaksınız. Ancak bu, android ve iOS cihazlarınızda oynarken deneyimlemiyorsunuz.

Ayrıca, Android uygulamalarınızı PC’nizde BlueStacks ile oynamak, android cihazlarınıza kıyasla 6 kat daha hızlı ve daha iyidir.

PC ve MAC’de Hay Day nasıl edinilir?

Hay Day bir android oyunudur ve oyunu PC’nize yüklemek ve oynamak, BlueStacks ve Nox gibi bir uygulama emülatörünün yüklenmesini gerektirir. Android kurulumunu PC ve MAC ortamına kaydırmak için bu emülatörleri kullanmanız gerekir. BlueStacks gibi uygulama emülatörleri, Android’inizin sanal ortam kurulumuna uyum sağlamak için PC’nizde sanal bir ortam yapısı sağlar. Uygulama emülatörleri, Android uygulamalarınızı PC’nizde ve Mac’inizde oynamanın hem güvenli hem de güvenilir yoludur. Bu nedenle, Hay Day’i PC’nizde, Mac’inizde ve diğer iOS cihazlarınızda oynatmak için önce uygulama emülatörlerini yüklemeniz gerekir. BlueStacks, MEmu ve Nox App Player, iyi bilinen uygulama emülatörlerinden bazılarıdır.

BlueStacks’ı indirmek için,

  • PC’nize veya Mac’inize yükleyin.
  • Ardından Google Play Store’dan PC’nize Hay Day’i indirin.
  • Aynısını indirdikten sonra, oyunun simgesini BlueStacks Ana Sayfanızda bulacaksınız.
  • Oyunu açmak için simgeye tıklayın.
  • Artık PC’nizde Hay Day oynayabilirsiniz.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...