Hawx-2 Indir

Hawx-2 Indir

5/5 - (1 vote)

Hawx-2 Indir

Tom Clancy’s HAWX 2 Windows için tek doğrudan bağlantıda Ücretsiz İndirilebilir Bilgisayar Oyunu kurulumu. Mükemmel bir arcade tarzı savaş uçuş simülatörüdür.

Tom Clancy’s HAWX 2 PC Oyununa Genel Bakış

Tom Clancy’s HAWX 2,  Microsoft Windows için Ubisoft Bükreş bayrağı altında geliştirilmiştir  . Bu üzerinde salınır  , 12 inci  Kasım 2010’da  ve  Ubisoft  bu oyunu yayınladı. Tom Clancy Splinter Cell Chaos Theory’yi de indirebilirsiniz  .

In  Tom Clancy HAWX 2 Alex Hunt adlı deneyimli bir pilotu İngiliz Kraliyet Donanması Colin Munro, Rus Hava Kuvvetleri’nden Dimitri Skov ve HAWX Squadron’dan David Crenshaw ile kontrol etmelisiniz. Çoğu zaman uçuşu kontrol etmeniz gerekir, ancak bazen verilen görevleri yerine getirmeniz için size bir İHA verilecektir. Bu oyun, kalkış, İniş ve bazen Havadan Yakıt İkmalinin eklenmesini de içerir. Bu oyunda Stand-off füzeleri, hassas füzeler ve hassas bombalar gibi bazı yeni füzeler göreceksiniz. Bu oyun inanılmaz savaş jetleri ve füzelerde büyük bir ateş gücü içeriyor. Önceki girişine göre biraz daha zor bir şekilde geliştirildi ve uçuşu Fare ve Klavye ile kontrol etmeniz gerekecek. İçinde üç oyuncunun daha işbirliğine izin veren bir çok oyunculu modu da var. Hepsi birlikte bu eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Ayrıca indirebilirsiniz Medal of Honor Warfighter .

Tom Clancy’s HAWX 2  , Ubisoft  tarafından Windows tabanlı bilgisayarlar ve oyunculara arcade benzeri bir oyun sunan çeşitli oyun konsolları için  geliştirilen  bir  uçuş aksiyon oyunudur .

Hawx-2 Indirin

Oyunda oyuncular  , isyancıların haberlerinin onaylanmasının ardından Orta Doğu’ya gönderilen HAWX filosuna bağlı elit bir hava askeri rolünü üstleniyor  .  HAWX 2  , oyuncuların H arrier GR9, A-10, F-16 Fighting Falcon, F-22 Raptor, Eurofighter Typhoon ve çok daha fazlası dahil olmak üzere son teknoloji uçakların kontrolünü ele aldığı selefi ile aynı oyunu kullanır .

Ek olarak, HAWX 2uçaklara  ve üslere iniş ve kalkış yeteneği, gece hassas bombardımanı, gizli görevler için sessiz İHA’lar ve havadan havaya yakıt ikmali gibi yeni oyun unsurları içeriyor ve bu devam filmi daha heyecanlı ve eğlenceli hale getiriyor. Ayrıca gerçekçi grafikleri, ses efektleri ve gelişmiş yapay zekası, oyunu oynamak için daha ilgi çekici hale getirir.

Ayrıca, bu oyunda  4 oyuncuya kadar  İşbirliği modu ve 8 oyuncuya kadar  çok oyunculu  ve yakın mesafeli it dalaşları bulunuyor. Genel olarak,  Tom Clancy’s HAWX 2  , Windows için oyuncuları tamamen içine çeken bağımlılık yapan bir nişancı oyunudur.

Tom Clancy’s HAWX 2, Ubisoft Bucharest tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan arcade tarzı bir savaş uçuş simülatörüdür. Oyun, tek başına veya diğer üç oyuncunun işbirliği ile oynanabilen bir hikaye kampanyasına sahiptir. Oyuncu genellikle High Altitude Warfare – Experimental (HAWX) filosundan bir pilot olan Alex Hunt’ın kontrolündedir, ancak Rus Hava Kuvvetleri’nden Dimitri Sokov, İngiliz Kraliyet Donanması’ndan Colin Munro ve HAWX filosundan David Crenshaw. Çoğu görevde, oyuncu bir savaş uçağını kullanır, ancak bazen oyuncu, insansız bir hava aracını (İHA) uzaktan kontrol edebilir. Ayrıca bir görevde, oyuncu bir AC-130 Spooky’de silah operatörü rolünü üstlenir.

Tom Clancy’s HAWX 2’nin Özellikleri

Tom Clancy’s HAWX 2’nin İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra deneyimleyebileceğiniz ana özellikleri aşağıda verilmiştir.

 • En iyi savaş jeti simülasyon oyunu.
 • Yeni jetler eklenmiştir.
 • Bu oyunda yeni bir tür füze var.
 • Oynaması biraz zor.
 • İçinde çok oyunculu bir mod da var.

Tom Clancy’s HAWX 2’nin Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s HAWX 2 Ücretsiz İndirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.

 • Windows 7 64-Bit üzerinde test edilmiştir
 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7/8/10
 • CPU: Intel Pentium IV 3.0GHz veya daha hızlı
 • RAM: 1 GB RAM gerekli
 • Kurulum Boyutu:
 • Sabit Disk Alanı: 9GB boş alan gereklidir

Tom Clancy’s HAWX 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Tom Clancy’s HAWX 2 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Bir torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Tom Clancy’s HAWX 2 indirmeyi bitirdiğinde, indirilen klasörün içindeki oyun kurulumunu çalıştırın ve oyunu kurun.
 4. Kurulum tamamlandığında, artık masaüstünüzdeki oyunun kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 5. Oyunun tadını Çıkar!

Tom Clancy’s HAWX 2 Ücretsiz İndirin

Tom Clancy’s HAWX 2’yi başlatmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Tam ve eksiksiz bir oyundur. Sadece indirin ve oynamaya başlayın. Oyunun tam kurulumuna doğrudan bağlantı sağladık.

Leave a Reply