Happy Room Indir

Happy Room Indir

1.3/5 - (15 votes)

Ben And Ed Indir

Happy Room, Mana Potion Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan deneysel bir oyundur. Burada testler, en yeni silah teknolojileri kullanılarak son derece dayanıklı insan klonları üzerinde yapılır. Amacınız bu testlere yönelmek. Mevcut tüm cephaneliği kullanarak test nesnesini yok edecek misin? İşte en sinsi amaçlar için kullanılmayı bekleyen çok çeşitli silahlar! Yakın dövüş, enerjik, ateşli silah ve hatta bir kara delik. İsteğinizle birleştirin! Dairesel bir testere ile başka bir klon yırtılırken ve aynı zamanda bir alev makinesi tarafından kavrulurken bir fincan sıcak kahve içebilirsiniz. Zalim? .. Belki de, bu test nesneleri yapay olarak büyütülmüş insan klonlarıdır. Her neyse, ayaklarınızı masaya koyun ve bir şey hakkında endişelenmeyin. Sinirlerinizi rahatlatın, laboratuvara!

Mutlu Oda İndir

Happy Room torrent pc’yi ücretsiz indirin. Standart teklifler kötü, vyzhivastiki ve dinamik macera ile igrodelov savaşıdır. Farklılıklara rağmen, tüm projelerin çok benzer olduğunu belirtmek gerekir. Gerçekten eşsiz, ilginç ve heyecan verici bir şeye katılmak istiyorsanız, studio brainchild geliştiricileri Mana Potion Studios – Happy Room ile tanışın. Simülatör, eylem ve indie gibi alanları birleştirir. Laboratuvara gitmeli ve hatta yönetmelisin. Amaç – farklı silah türlerini denemek.

Platformer Happy Room, görünüşü ve kalite özellikleri sıradan insanları taklit eden mankenleri yok etmeyi teklif eden orijinal simülatördür. Cephaneliğinizde patlayıcı ve roketlerin, makineli tüfeklerin ve lazer sistemlerinin ve hatta piranalar ve diğer hayvanların parçalanması için her türlü silah – balta ve özel ekipman olacak. Sonucu elde etmek için, optimum mesafelerde kullanılan silahları takmanız, ağırlığı ayarlamanız ve cihazı bir araya getirmeye çalışmanız gerekir; böylece test mankeni, her biri benzersiz yeteneklere sahip olan ve her biri benzersiz yeteneklere sahip olan tüm tuzaklara ve tuzaklara düşmelidir. belli seviyede yaralanma.

Oyunun amacı:
Toplam yıkıma neden olacak maksimum hasar verir. Ama kolay olacağını düşünmeyin. Cihazların özelliklerini dikkate alarak her eylemi dikkatlice düşünmeliyiz. Tepki vermek ve eylemin cephaneliğine koşmak için zamana ayak uydurmalıdır. Karakter gelişimi olarak kademeli olarak açacağınız silah yelpazesine dikkat edin. İlerleme envanteri genişletir, böylece maksimum sonuçla çok sayıda görev gerçekleştirmeye çalışın. Sadece bu şekilde eleme mankenlerinin tüm mevcut yöntemlerinin kilidini açacaksınız.

İnanılmaz derecede heyecan verici, dinamik ve bazen öngörülemeyen bir eylemin parçası olmak için sitemizin kullanıcı dostu menüsünü kullanarak Happy Room torrent’i ücretsiz olarak indirmeniz yeterlidir. Standart olmayan bir süreçten büyük zevk alırsınız, her şeyin gelişiminde başarıya ulaşırsınız, her şeyi yok edin ve en iyisi olun!

PC’ye ÜCRETSİZ olarak Mutlu Oda İndir – 19 Aralık 2016’da piyasaya sürülen Happy Room, yeni silah teknolojileri kullanılarak son derece dayanıklı insan klonları üzerinde testlerin yapıldığı bir laboratuvarda gerçekleştirilen bir aksiyon simülasyon oyunudur. Bu makalede Happy Room’u nasıl indirip yükleyeceğinizi öğrenin ve bu siteyi arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun.

Happy Room, en çok bükülmüş bireylere bile uyacak şekilde test mankenlerini çeşitli şekillerde öldürmenizi sağlar. Başarılar yaptıktan ve en yüksek hasarınızı geçtikten sonra, tuzaklar gibi daha fazla avantaj satın almak için ekstra para kazanabilir ve korumalı alanın kilidini açabilirsiniz. Genel olarak oyun eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun ama nispeten hızlı bir şekilde sıkıcı olabilir.

Happy Room  , insan klonlarında farklı cinayet silahlarını test etmeniz gereken bir sanal oyun. Oyun sizin için, becerilerinizi geliştirmezseniz, her biri geçmesi kolay olmayan, karmaşıklığı yüzden fazla farklı görev hazırladı. Bir seviyeyi ya da diğerini geçtiğinizde, istenen hedefi doğru bir şekilde ortadan kaldırmanıza izin veren güçlü ve etkili bir silahın kilidini açabileceksiniz. Silahlara ek olarak, zor bir görevde yardımcılarınız olacak yararlı eşyalar ve aksesuarlar da açabileceksiniz.

Ana hedef, test edilecekleri gerçek cehennem odasını yaratmak, ileri teknolojiler ve silahlarla donatmaktır. Oyunda belli bir miktar delilik var, bu yüzden kesinlikle sıkılmayacaksınız. Lazer silahlarını, bombaları, keskin bıçakları ve testereleri fırlatın. Çok fazla görev olacak ve sizden belirli bir beceri kadar doğruluk gerektirecekler. Ölüm odalarının en iyi geliştiricisi ol.

Happy Room Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Happy Room için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz. Bir şifre girmeniz istenirse şunu kullanın:  www.gametrex.com
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir  .
 3. Happy Room indirmeyi bitirdikten sonra WinRAR gibi bir yazılım kullanarak dosyayı çıkartın  .
 4. Oyun kurulumunu ayıklanan klasörün içinde çalıştırın ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, oyunun masaüstündeki kısayolunu kullanarak oyunu başlatabilirsiniz.
 6. Oyunun tadını Çıkar!

Happy Room Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz veya AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran Kartı:  GeForce 240 GT or Radeon HD 6570 – 1024 MB (1 gig)
 • Depolama:  400 MB kullanılabilir alan

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows 7
 • İşlemci:  Intel Core i5 2300 veya AMD FX6120
 • Ekran  Kartı : GeForce GTX 550 Ti or Radeon HD 6770
 • Depolama:  400 MB kullanılabilir alan

Leave a Reply