Hand Simulator Indir

Hand Simulator Indir

Hand Simulator Indir

Kişisel Bilgisayarlar için Elle Entegre RPG

Rol yapma oyunlarının etkisi, VR teknolojisinin tanıtılmasından bu yana geliştirildi. El Simülatörü, oyuncuların daha zorlu seviyelere ilerlemek için çeşitli ortamlarla etkileşime girmesini sağlar.

Temel Kavram ve Oynanış

Hand Simulator, oyunculara çeşitli gerçekçi ortamlarla etkileşime girerken gerçekten “pratik” bir his sunar. Karşılaşılacak birçok farklı senaryo vardır. Bunlardan bazıları satranç veya balık avı oynamak kadar basittir. Silahları manipüle etmek gibi diğerleri çok fazla beceri gerektirir ve bu nedenle dokunsal bir meydan okuma arayanlar için önemli bir öğrenme eğrisi mükemmeldir. Bu platform sürekli geliştirilmektedir, bu nedenle daha fazla seviye eklenmektedir. Bu seviyeler genellikle oyuncuların kendilerinin doğrudan yaratımlarıdır.

Ek VR Seçenekleri

Hand Simulator çok oyunculu bir mod sunar, böylece arkadaşlar eğlenceye katılabilir. Başarılar yol boyunca verilir ve bunlar sanal topluluk içinde yayınlanır. Oynatılabilecek bir çevrimdışı mod da var. HTC Vive ve Oculus Rift, şu anda Hand Simulator tarafından desteklenen tek kulaklıklardır.

Hand Simulator, kendi ellerinizi kontrol ettiğiniz bir oyundur (VR kaskına ihtiyacınız yoktur, sadece bir klavyeye ve fareye ihtiyacınız vardır). İplikçilerle oynayabileceğiniz, silah taşıma inceliklerine dalabileceğiniz, bir inek sütü yiyebileceğiniz, arkadaşlarınızla Meksikalı bir düelloda yer alabileceğiniz, balık tutmak için iyi zaman geçirebileceğiniz, satranç oynayabileceğiniz veya anonim bir kulüpte sohbet edebileceğiniz birçok farklı seviye vardır. Hand Simulator herkesin zevkine uygun eğlence bulduğu bir oyundur.

Bir grup meslektaşınızda veya uzaylıda, kendinizi vahşi topraklarda keşfedersiniz  . Göreviniz herkesten daha büyük yaşamak, tekneye hazırlanmak, kamp ateşi ile tanınmasını sağlamak ve karadan uzaklaşmak. Suya dikkat et. Canavarları avla. Evler yap ve ateş yak. Dayanılmaz hayatta kalma durumlarından ilk karanlığa düşmemek için her şeyi yapın.

El Simülatörü İndir

Bu oyunda yeni bir el kumandası kullanılıyor. Bununla birlikte, hızlı koşabilir, atlayabilir ve atmosfer ile iletişim kurabilirsiniz. Daha az hata, daha yüksek dayanıklılık. Gece ve gündüzün kademeli olarak kayması ve sınırlı sayıda kaynak dinlenmenize izin vermeyecektir. Sadece en zekice kalacak. Kendinizi en fazla sekiz kişilik bir grupla karşılaşabilirsiniz.

Sürüngenler kuantum uzayda uçamaz ya da tünel açamazlar ve ateş lazerlerini nişangahlarından vuramazlar ve yangınlar 2 dakika içinde dışarı çıkmazlar ve çok kısa sürede çok fazla şey yapmak zorunda kalmazdık bu oyun daha da iyi. Freegamesdl’de bu oyunu ücretsiz indirin ve oynayın.

EL SİMÜLATÖRÜNÜ İNDİRME VE YÜKLEME

 1. Aşağıdaki İndir düğmesi logosuna tıkladığınızda UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 dakika bekleyin ve indirmeyi başlatmak için şimdi indir ‘düğmesine tıklayın.
 3. Hand Simulator indirme işlemi tamamlandıktan sonra .zip dosyasını ayıklamanız gerekir. Bunu yapmak için WinRAR adlı ücretsiz programa ihtiyacınız olabilir. .Zip dosyasını ve ardından ‘Ayıkla’yı tıklayın.
 4. Hand Simulator klasörünü çift tıklatın ve exe programını yürütün.
 5. Eğlenin ve oynayın! Unutmayın çünkü sporu çalıştırmaya yardımcı olur, hatalar ve çökmeleri önler.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • İşlemci:  Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Intel HD 4000, GeForce 8800, ATI 1950 veya daha iyisi
 • DirectX:  Sürüm 9.0
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  3700 MB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  % 100 DirectX 9.0c uyumlu ses cihazı
 • Ek Notlar:  Keyboadr, Fare (VR kaskına gerek yok, isteğe bağlıdır)

ÖNERİLEN:

 • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Leave a Reply