Hamsterball Indir

5/5 - (1 vote)

Hamsterball Indir

Hamsterball, dinamik hareket ve yuvarlanmanın çılgın ve hızlı bir oyunudur. Oyuncu, en sevdiği oyuncağında büyük ve görünüşte kontrol edilemez bir topun içindeki bir hamsterın kontrolünü ele geçirir. Retro arcade oyunundan ilham alan Marble Madness, her parkurun sonuna ulaşmak için arayışınızda sayısız engelden kaçınmaya çalışan bu çılgın oyunun amacıdır.

Hadi gidelim! Bir topun içindeki bir hamsterın kontrolünü elinize alın ve şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın engelli parkurların on beşini geçin! Ancak dikkatli olun, çünkü saat işliyor ve her şey ve herkes sizi durdurmak için dışarıda! On beş benzersiz kurs, çok oyunculu parti oyunları, üç beceri seviyesi, muhteşem müzikler, yüksek skorlar ve daha fazlası! Fare, klavye, oyun çubuğu, iztopu veya istediğiniz herhangi bir şeyle oynayın! Şimdi deneyin ve Hamsterball’un İnteraktif Sanatlar ve Bilimler Akademisi tarafından neden Yılın İndirilebilir Oyunu (2004) seçildiğini görün!

Herşey Seni Durdurmak İçin Dışarıda

Tüylü arkadaşınızın Hamsterball’undayken çeşitli kurslarda gezinmesine yardım ederken, her şey sizi durdurmak istiyor gibi görünüyor. Fare tuzaklarından ustaca kaçınmak için cihazınızı ilgili yönlere doğru eğin veya döngü boyunca 360 derecelik bir döngü boyunca yolunuzu açın. Kurslar son derece sevimli ve renkli ve ses efektleri gerçekten eğlenceli ve çılgın atmosfere katkıda bulunuyor. Her benzersiz kurs gittikçe zorlaşıyor, ancak denemesi tamamen eğlenceli. Yüksek puanınızı geçmeye çalışmak bağımlılık yaratan bir konudur.

Hamsterball Indir

Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...