Half Life Blue Shift Indir

5/5 - (2 votes)

Half Life Blue Shift Indir

Orijinal  Half-Life’ı  çalanlarınız muhtemelen giriş tramvay yolculuğunu hatırlıyorlar. Atmosferik bir sahne olan tramvayınız  , Anomalous Materials Laboratories’e giderken sessizce Black Mesa kompleksinden geçiyordu  . Yolda, umutsuzca kilitli bir kapıya girmeye çalışan bir çıkıntının üzerinde yalnız bir güvenlik görevlisi gördünüz. In  Half-Life: Mavi Shift , o adamı, bir Barney Calhoun, Mavi vardiya güvenlik görevlisi, Black Mesa güvenlik gücüne bölüm 3 oynarlar. Temel bir güvenlik ve bakım görevlisi olarak eğitilmiş olursanız, boşluğu almanız ve Black Mesa’yı güvenli ve temiz tutmanız beklenir.

Half-Life: Blue Shift  , olayları orijinal Half-Life’dan  yalnız bir güvenlik görevlisi bakış açısıyla oynama şansı verir  Xen’den yaratıklar  (tüm sorunların başlamasına neden olan uzaylı boyut) bolca var ve neredeyse hepsi sizi yemek istiyor. Yol boyunca diğer oyunları bu kadar eğlenceli hale getiren unsurlar göreceksiniz ve Half-Life  ve Rakip Hayat , Half-Life  genişleme paketi karakterleriyle zaman zaman  kesişiyorsunuz   Birkaç yeni silah ve oyuna yeni bir bakış açısı ile donanmış bir ‘Barney’ olmanın gerçekten ne anlama geldiğini göreceksiniz. Blue Shift’i geliştiren şirket olan Gearbox,  popüler Karşıt Kuvvet  genişleme paketi, burada Xen Olayı’nın kaosundan kurtulmaya çalışan bir askerin rolünü üstlenirsiniz.

Half Life Mavi Vites İndir

Ek bir bonus olarak,  Blue Shift  iki ekstra ürünle birlikte geliyor. Birincisi yüksek tanımlı paket; Half-Life için  yeni, son derece ayrıntılı dokular ve kaplamalarla yeni ekran kartlarından yararlanmasına olanak tanıyan bir eklenti  . Paket Half-Life’ın yapımcıları Valve’dan indirmek için ücretsiz olsa da  , CD’de bir kopyaya sahip olmak hala uygundur. Yüksek çözünürlüklü paketle birlikte,  Gearbox tarafından üretilen ilk genişletme paketi olan Opposing Force eklentisinin tam bir kopyasıdır  . Karşı Kuvvetin bir kopyası yoksa  Blue Shift  CD’si tüm sorunlarınızla ilgilenir.

Oynanış, Kontroller, Arayüz

Diğer eklenti paketlerinde olduğu gibi,  Half-Life  oyunu Blue Shift  genişletme paketi tarafından geliştirilmez veya değiştirilmez  . Bunun genişleme paketleri hakkında genellikle en hayal kırıklığı yaratan şey olduğunu, düzeltmek istediğim bir şey olduğunu söylemek için biraz zaman ayırmak isterim. Gearbox yine ilgi çekici, ayrıntılı bir hikaye dizisi oluşturmayı başardı (  daha fazla ayrıntı için bkz.  Karşıt Kuvvet ), ancak temel Half-Life  motorunun kendisine yeni bir şey eklemedi  . Yeni bir taktik, araç veya belki de sadece modüler bir silah sistemi görebilseydik, bu PC klasiğinin ömrüne aylar katardı. İle  Half-Life motor daha yeni, daha zarif yeni nesil FPS oyunları tarafından tutuluyor, normdan küçük bir değişiklik bu oyunu canlandırmaya yardımcı olabilir.

Beni yanlış anlamayın. Bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm oyun hala orada. Half-Life için ikinci genişletme paketinin çıkması artık biraz yaşlanıyor   . Blue Shift  oynamak eğlencelidir ve tek oyunculu hikayenin yoluna çok şey katmaktadır. Birkaç yeni silahınız var ve hikayenin oynatma şekli her zamanki gibi eğlenceli. Ne yazık ki, karşıt Kuvvet  dahil olsa bile   , orijinal hikayenin gerçekten büyük bir hayranı değilseniz, Mavi Shift’i satın almak için çok fazla neden yok  . Daha ilgi çekici bir oyun tarzı veya herhangi bir yenilik olmadan (High Definition paketinin yanı sıra), Blue Shift’i  güçlü bir genişleme olarak görmüyorum  .

Half-Life: Blue Shift, Valve Software’in bilim kurgu birinci şahıs nişancı video oyunu Half-Life için bir genişletme paketidir. Oyun, Valve Corporation ile Gearbox Software tarafından geliştirildi ve 12 Haziran 2001’de Sierra On-Line tarafından yayınlandı. Half-Life için bir genişleme paketi olarak Blue Shift birinci şahıs nişancıdır. Blue Shift’in genel oynanışı Half-Life’ın oyunundan önemli ölçüde farklı değil: oyuncuların oyunun seviyeleri arasında gezinmesi, düşman oyuncu olmayan karakterlerle savaşması ve ilerlemek için çeşitli bulmacaları çözmesi gerekiyor. kırılmamış bir anlatı. Oyuncu her şeyi kahramanın birinci şahıs bakış açısıyla görür ve neredeyse tüm oyun için oyuncu karakterinin kontrolünde kalır. Hikaye olayları, kesilmiş sahneler yerine senaryo dizileri kullanılarak aktarılır. Oyunun dünyasında ilerleme süreklidir; Oyun bölümlere ayrılsa da, tek önemli duraklama, oyunun bir ortamın bir sonraki bölümünü yüklemesi gerektiğidir.

Görevlerinizi tamamlamak için harika bir ekibiniz olacak. Uzaylılar gezegendeki birçok yeri yok etti. Herkesi yolda öldürüyorlar. Kurtarıcı ekibin komutanı olduğunuzdan, en iyi becerilere sahip olmalısınız. Atış yeteneğiniz bu Action FPS oyununda en önemli beceridir. Tüm uzaylıları öldürmek için takım arkadaşlarınızla işbirliği yapmanız gerekiyor. Silahınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Ama önce yeni silahlar satın almanız gerekiyor.

Karakterin zırh seti gibi başka ekipmanlara ihtiyacı var. Tüm öğeler mağazada kazanılan puanlarla satın alınabilir. Half Life Blue Shift klasik nişancı oyunlarından biri olmasına rağmen, oyunu harika. Grafiklere dikkat etmemelisiniz. Çünkü bu oyunun yayınlanması yaklaşık on altı yıl. Half Life’ın bu versiyonunda ana versiyondan daha yeni düşman karakterleri var. Ayrıca içinde güçlü silahlar bulunan birçok yeni harita içerir.

Half Life Blue Shift’in Özellikleri:

  • Gezegeni yaşamak için iyi bir yer yapmak için binlerce uzaylıyı yenin
  • Onları öldürmek için birçok güçlü ve modern silah kullanın
  • Karakterinizi daha güçlü hale getirmek için zırh setleri gibi diğer eşya türlerini edinin
  • Harika bir oyun ama basit grafikler

Minimum sistem gereksinimleri:

  • Windows XP
  • İşlemci: 500 mhz işlemci, 96mb ram
  • GPU: 16mb ekran kartı
  • HDD: 300 MB
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...