Guts and Glory Indir

Guts and Glory Indir

Guts and Glory Indir

Guts and Glory’de oyuncular, benzersiz bir yarış oyununda yanlışlıkla ailelerini parçalama fırsatına sahip olurlar, oyuncular tuzaklardan, engellerden ve diğer katliamlı yol kullanıcılarından kaçmaya çalışırken sanal aile üyelerini bir yarış gezisine çıkarırlar. Kendilerinin veya aile üyelerinin yaralanmalarından bağımsız olarak, oyuncular kazanmanın şanı için yarışırlar.

Oynanış

Guts and Glory’deki yarış, bir baba ve oğlunun bisiklet sürmesiyle başlar, pistte yarışırken oyuncular, dönen bıçaklar ve çivili toplar gibi tuzaklardan kaçarken, zıplamaları ve engelleri aşmalarına yardımcı olur. Kaybetmek kazanmak kadar eğlencelidir, çarpışmalar uzuvların uçuşmasına ve baba ve talihsiz oğlu için parçalanmaya neden olur. Oyuncular puan kazandıkça aile arabalarına, spor arabaya ve dörtlüye geçebilirler. Oyuncular, kendi hayatlarına yönelik girişimlerden kaçınırken diğer yarışçıları dümdüz ederek ek oyun puanı kazanırlar. Oyunda ayrıca oyuncuların kendi seviyelerini tasarlayabilecekleri ve kendi tuzaklarını kurabilecekleri bir seviye editörü var.

Oyunun Özeti

Cesaret ve Glory, konu nedeniyle bazıları için oldukça saldırgan olabilir, ancak oyun çok çizgi film gibi ve kazaların sonuçları inkar edilemez derecede komik. Seviye tasarımcısı oynanabilirliği sağlar, ancak asıl sorun oyunun daha yeni geliştirilmiş olmasıdır, bu sürüm erken bir sürümdür, bu yüzden oldukça hatalı. Bazı platformlarda da yükleme sorunları var.

İnanılmaz oyun içi Seviye Editörü ile özel seviyeleri etkili bir şekilde üretin, bu noktada onları tek bir yakalamayla Atölyeye aktarın. Atölyede seviyeleri satın alın ve oynanacak sonsuz yeni maddeler için oyun içi Topluluk Parçaları listesine eklenecekler!

Guts and Glory Indir

Guts and Glory’ye Hoş Geldiniz –  Standart bireylerin hayatın ve ölümün olağanüstü zorluklarıyla mükemmellik için mücadele ettiği dünyadaki en çılgın oyun programı! Amaç temeldir: Her şey sizi yürütmeye çalışırken nihai hedefe doğru yarışın.

Çok çeşitli durumlarda bulunan çılgın yolları keşfederken, testere kenarlarını, tehlikeli sivri uçları, patlayıcıları, taretleri ve çok sayıda farklı tehlikeyi döndürmekten kaçının. LOL’ler, WTF’ler ve OMG’lerle dolu bir oyun, burada düz düşme, kazanmakla aynı miktarda keyif olabilir.

Bunu merakınızı göstermek için yapın. Snickers için yap. Ayrıca, mükemmellik için yapın! Guts and Glory, ek olarak dinamik hasar ve yok etme özelliğine sahip 8 farklı malzeme bilimi odaklı aracı içerir.

Güçlü oyun içi Seviye Düzenleyici ile özel seviyeleri kolayca oluşturun, ardından bunları tek bir düğmeyle Atölyeye yükleyin. Atölye’deki seviyelere abone olun ve oynayacak sonsuz yeni içerik için oyun içi Topluluk Parçaları listesine eklenecekler! Guts and Glory’ye hoş geldiniz – Sıradan insanların zafer için yaşam ve ölüm gibi olağanüstü zorluklarda yarıştığı dünyadaki en çılgın oyun şovu  ! Amaç basit: Her şey sizi öldürmeye çalışırken bitiş çizgisine kadar yarışın.

Dönen testere bıçaklarından, ölümcül sivri uçlardan, patlayıcılardan, taretlerden ve diğer birçok tehlikeden kaçarken, çok çeşitli ortamlarda bulunan çılgın yollarda gezinirken. Başarısız olmanın kazanmak kadar eğlenceli olabileceği LOL’ler, WTF’ler ve OMG’lerle dolu bir oyun. Harika olduğunuzu kanıtlamak için yapın. Gülmek için yap. Ve bunu zafer için yap! Guts and Glory ayrıca dinamik hasar ve yıkıma sahip 8 farklı fizik güdümlü araç içerir.

Cesaret ve Zaferin Özellikleri

 • HakJak’tan 70+ Resmi Parça
 • 1.000+ Atölye Seviyesi ve artıyor!
 • Dinamik hasar ve yıkıma sahip 8 farklı fizik güdümlü araç
 • Gerçek zamanlı parçalanma, kan, kan, kemikler ve içgüdüleri olan% 100 Ragdoll binicileri  !  (artı bunu kapatma seçeneği… veya yukarı!)
 • Kolay Steam Workshop entegrasyonu ile Oyun İçi Seviye Düzenleyicisi
 • Kendi zorluklarınızı oluşturmak ve paylaşmak için 500+ Seviye Editör Öğesi ve varyasyonu
 • Yaya karakterleri kovalamak ve üzerinden geçmek – çığlık atmalarını dinle
 • Trafik düzenlerinde yarışabilen ve hatta oyuncuyu kovalayabilen AI Araçları!
 • Yıkılabilir sahne ve ortamlar: pencereleri, çitleri vb. Parçalayın.
 • 40+ Tehlikeler ve Özel Eşyalar: toplar, patlayıcılar, yıkım topları, daire testereler, kaka topları ve daha fazlası!
 • Manuel sürücü çıkarma – bitiş çizgisi için bir sıçrama yapın ve zamanınızdan saniyeler kazanın
 • Çok sayıda ayar ve kontrol özelleştirme seçeneği.
 • Şeref Salonları: başarılarınız için sanal bir kupa odası, G&G Topluluğu üyelerine adanmışlıklar ve bulmanız için bazı Paskalya Yumurtaları
 • Popüler YouTuber’lardan küçük roller ve ses efektleri
 • Guts and Glory Topluluğu tarafından tasarlanan tonlarca tuhaf içerik
 • 30’dan fazla orijinal film müziği, tümü YouTube, Twitch vb. İçin telif hakkı dostu

Guts And Glory Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Bağırsaklar Ve Glory bitti indirme sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Guts.and.Glory.v1.0.1.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
 4. Guts And Glory klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. 

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 ve üstü
 • İşlemci:  2 GHz Çift Çekirdekli
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Grafikler:  GeForce GT 650M / Radeon R9 M375 veya daha yüksek grafik kartı (aşağıdaki Ek Notlara bakın).
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Depolama:  6 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı:  DirectX 9 uyumlu
 • İlave Notlar: Özel grafik kartı Intel HD _____ OLMADIĞI anlamına gelir. Temelde 1.200+ kıyaslama değerine sahip herhangi bir ekran kartı . Teknik olarak daha düşük seviyede çalışır, ancak riski size aittir. En iyi deneyim için denetleyici önerilir. Seviye Düzenleyici için klavye ve fare gereklidir.

Guts And Glory Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Guts And Glory Free Download’u başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Leave a Reply