Guitar Hero World Tour Torrent Indir

Guitar Hero World Tour Torrent Indir

Rate this post

Guitar Hero World Tour Indir

GH ON TOUR: Guitar Hero’nun bu taşınabilir sürümü, konsol oyunuyla aynı ritim tabanlı “müziğe oynat” oyununa sahiptir. Guitar Hero: On Tour, Nirvana, OK Go ve No Doubt gibi gruplardan çok sayıda lisanslı şarkı içeriyor ve oyuncuların kendi gitar kahramanlarından bazılarını çalmalarını sağlıyor. Oyuncular, kilidini açmak için gizli yerler ve kıyafetlerle, onları oyunda temsil etmek için altı farklı gitarist arasından seçim yapabilirler. Ve tam bir Kariyer Moduna ek olarak, oyun aynı zamanda DS oyununa özel “On Tour” zorlukları da dahil olmak üzere kooperatif veya rekabetçi iki oyunculu oyuna sahiptir (rakipleri çılgın bir dokunmatik ekran imza oturumuna gönderecek güç artışlarıyla) veya piroteknik gösterimlerini başlayacak şekilde ayarlayın.

Guitar Hero Dünya Turu Torrent İndir

36 Paylaşım Paylaş Tweet Paylaş Paylaş Elektronik posta Yorumlar GH ON TOUR: Guitar Hero’nun taşınabilir bu varyasyonu, konsol ritminin esasen ritmine dayalı “müziğe çal” oyununa sahiptir. Guitar Hero: On Tour, Nirvana, Alright Go ve No Question gibi gruplardan gelen lisanslı şarkıların zenginliğinden oluşur ve oyuncuların kendi gitar kahramanlarından bazılarının melodilerini çalmasına izin verir. Oyuncular, gizemli mekanları ve kilidini açacak kıyafetlerle, altı benzersiz gitaristten rekreasyonda onları karakterize etmeye karar verecek bir konumdalar. 

GH ON TOUR: Guitar Hero’nun bu taşınabilir varyasyonu, konsol rekreasyonunun tam olarak ritmine dayalı “müziğe çal” oyununa sahiptir. Guitar Hero: On Tour, Nirvana, Alright Go ve No Question gibi gruplardan gelen lisanslı şarkıların zenginliğinden oluşur ve oyuncuların kendi gitar kahramanlarından bazılarının melodilerini çalmasına izin verir. Oyuncular, gizemli mekanları ve kilidini açacak kıyafetlerle, altı benzersiz gitaristten rekreasyonda onları karakterize etmeye karar verecek bir konumdalar. Ve tam bir Meslek Moduna ek olarak, rekreasyon, DS rekreasyonuna istisnai özel “On Tour” sorunları (rakipleri çılgın bir dokunmatik ekran imzaya gönderecek olan elektriklerle birlikte) gibi kooperatif veya rekabetçi iki katılımcı performansa da sahiptir. oturum veya piroteknik ekran gitmek için kurdu.

Guitar Hero World Tour her zamankinden daha fazla çalma yolu sunuyor. Sanal müzisyenler, tüm grup deneyimine ek olarak, tek bir enstrüman veya herhangi bir enstrüman kombinasyonunu çalarak rock and roll fantezilerini yaşayabilir.

Guitar Hero III: Legends of Rock’ın tüm çevrimiçi oyun modlarına ek olarak, Guitar Hero Dünya Turu, sekiz oyuncunun çevrimiçi katılmasına ve kimin en iyi olduğunu belirlemek için banttan banda meydan okumasına olanak tanıyan Bantlar Savaşı moduna girer. en iyisi. Bant modlarında, oyun boyunca ilerledikçe en fazla dört oyuncu çevrimiçi, kapalı olarak sıkışabilir ve tek oyunculu Kariyer Modunda, oyuncular dallanma mekanı ilerlemesinde herhangi bir enstrüman üzerinde sıkışabilirler. Onların sipariş seçimi.

Guitar Hero Dünya Turu Torrent İndir

Guitar Hero World Tour paketinin bu sürümü, eksiksiz GH deneyimi için ihtiyacınız olan her şeyi içerir – oyunda paketlenmiş, ayrıca bir gitar, mikrofon ve bateri seti.

UYARI: Eğer canlı perakende oynamaya başlamadan önce resmi perakende gizlilik kadar db mulleter eklenene kadar beklemeniz gerekir – böylece oyununuzdaki gizli olduğunu doğrulayabilirsiniz.

Guitar Hero World Tour her zamankinden daha fazla çalma yolu sunuyor. Sanal müzisyenler, tüm grup deneyimine ek olarak, oyun içinde tek bir enstrüman veya oyundaki herhangi bir enstrüman kombinasyonunu çalarak rock’n roll fantezilerini yaşayabilir. Guitar Hero III: Legends of Rock’tan tüm çevrimiçi oyun modlarını temel alan Guitar Hero World Tour, sekiz oyuncunun çevrimiçi olarak katılmasına ve kimin en iyi olduğunu belirlemek için banttan banda meydan okumasına olanak tanıyan Bantlar Savaşı modunu sunar. en iyisi. Bant modlarında, oyun boyunca ilerledikçe dört oyuncuya kadar çevrimiçi veya çevrimdışı sıkışabilir. Tek oyunculu Kariyer Modunda oyuncular, dallanma alanı ilerlemesindeki kontrolörleri kullanarak oyundaki herhangi bir enstrüman üzerinde sıkışabilirler, böylece seçtikleri sırayla sallanabilirler.

Guitar Hero Dünya Turu Torrent İndir

Guitar Hero Dünya Turu, Guitar Hero’nun gitar oyunuyla, en gelişmiş kablosuz enstrümanları devrim niteliğindeki yeni çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modlarıyla birleştiren ortak bir grup deneyimi ile evleniyor. Oyunda kaygan yeni tasarlanmış bir gitar, gerçek bir elektronik davul kiti ve Gitar Hero Dünya Turu, Guitar Hero’nun gitar oyunuyla, en gelişmiş kablosuz enstrümanları devrimci yeni çevrimiçi ve çevrimdışı oyun modlarıyla birleştiren kooperatif bir bant deneyimi ile evleniyor. Oyun, yeni tasarlanan bir gitar, gerçek bir elektronik davul kiti ve bir mikrofonun yanı sıra, oyuncuların çevrimiçi Band Career ile birlikte kendi rock and roll marşlarını bestelemelerini, kaydetmelerini, düzenlemelerini ve paylaşmalarını sağlayan yenilikçi bir Music Studio müzik yaratıcısına sahiptir. 8 oyunculu ‘Bantlar Savaşı.

Leave a Reply