Guardians Of The Galaxy Indir

5/5 - (1 vote)

Guardians Of The Galaxy Indir

Marvel’ın Galaksinin Koruyucuları: Telltale Serisi, evrenin en muhtemel kahramanları olan Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket ve Groot adlarıyla övünen paçavralar grubu yepyeni bir hikayesi sunuyor. Destansı bir savaşın ardından, Guardians konuşulamaz bir güç artefaktı keşfeder. Muhafızların her birinin, bu kalıntıyı arzu etmesinin bir nedeni vardır, tıpkı türünün sonuncusu olan ve ellerinden koparmak için hiçbir şey durmayacak acımasız bir düşman.

Dünyadan Milano’ya Knowhere ve ötesine ve harika müziğin ritmine hazır olan bu beş bölümlük bölüm, sizi eşsiz ve ödüllü olarak anlatılan orijinal bir Guardians macerasında Star-Lord’un roketle çalışan botlarına koyuyor. Kararlarınızın ve eylemlerinizin yaşadığınız hikayenin yolunu çekeceği Telltale stilini kazanma.

Galaksinin Koruyucuları bir Amerikan animasyon TV dizisidir. Marvel çizgi roman süper kahraman ekibine dayanıyor. Samanyolu Gökadası’nın korunmasına adanmış bir süpermen ekibi. Kree sisteminin Phalanx fethine karşı çıktılar ve gelecekteki felaketlerin yaşanmasını önlemek için bir araya geldiler. Grup, Knowhere olarak bilinen uzay statprotonunda bir operasyon protokolleri tabanı kurdu. Elverişli bir şekilde, neredeyse evrensel menzile sahip bir teleportatproton sistemine sahiptiler. Akıllı bir süper kahraman köpek Knowhere güvenlik şefi olarak görev yaptı ve ilk yanlış beyanları sırasında ekiple yakın çalıştı. Şimdi Dungeons 3’ü  Ücretsiz Deneyin  . Galaksinin Koruyucuları Bedava İndir.

Galaksinin Koruyucuları İndir

Muhafızların alternatif geleceği 1982’de dünyadan birçok değişiklikle başladı. Dünya ortamı çöktüğünde, Amerikalı bir astronot başka bir yıldız sistemine ilk insanlı uzay uçuşuna başladı. 1995 yılında, insanlığı küresel güvenlikte birleştiren natprotonların konfederasyon protokolu kuruldu. En önemli an 2001 yılında, Marslıların yıllarca Dünya’yı köleleştirdiği Dünya’yı işgal ettikleri zaman gerçekleşir. Marslılar 2025’ten beri hüküm sürüyorlar. 2525 olarak, bu baronları son Şimdi 2253. tarafından bir dünya federatproton oluşturmak deneyin için Dünya’ya sağlayan tahttan indirilirse  Hitman  İçin Serbest.

 Roket yeni üyeler almaya başladı, Takım üyeleri kendi yanlış programlarına ayrıldılar. Negatif bölgede, Blastaar kral olarak ele geçirilmiş ve 42’ye kadar dünyayı istila etmeyi planlamıştı. Evrenin geri getirilmesinden sonraki aylar boyunca peter sonuçta Spartax’ın gardiyanları geride bırakarak onu taçlandırma arzusunu verdi. Şimdi Hitman 3’ü  Ücretsiz Deneyin  .

Galaksinin gardiyanları

Telltale’in Diğer macera oyunlarından herhangi birini oynadıysanız, Marvel’in Guardians of Galaxy Ocean Of Games’in temel oynanışı hakkında bilgi sahibi olacaksınız  . Oyunun hikayesi ortaya çıktığından, yolda bir dizi alternatif oluşturursunuz. Sonsuzluk Dövüsü olarak bilinen tarihi bir eseri çevreleyen bir gizemle kapsanmış olsanız da, seçeneklerinizin çoğu gerçekten bir takım ve duygularıyla ilgilidir. Uzay paralı askerleri talep eden Muhafızlar, yönünüzü duygusal zorlukları boyunca strateji planlamanızı istedikleri sıklıkta sıralamak isteyen birçok yanlış uyumsuzluktur. Orijinal malzeme hissini yakalamak Telltale’in uzmanlığıdır ve bu oyun, filme ve çizgi romana birçok hayranı çeken dağınık saygısızlığı yakalayan mükemmel bir iş çıkarır.

Suikastçılar, konuşan rakunlar ve müthiş büyük bir ağaç
Hikaye odaklı oyunlar ve Galaksinin Koruyucuları İstiyorsanız, Marvel’ın Galaksinin Koruyucuları: Telltale Serisi kesinlikle zaman ayırmaya değer. Devrimci değil, ama büyük şakalar ve birkaç şaşırtıcı psikolojik yük ile iyi yürütülen bir deneyim.

Bu Galaxy Episode 5’in Marvels Guardians’ın Özellikleri

Aşağıda, İşletim Sisteminize ilk kurulumdan sonra yaşayabileceğiniz Marvels Guardians of the Galaxy Episode 5’in temel Özellikleri yer almaktadır.

  • Ödüllü stüdyo Telltale Games’in bu yeni koleksiyonundaki beş bölümün tümüne erişim içeriyor.
  • Taze çevre ve dünya inşaat detayları ile artan maç.
  • Yüksek detaylı 3D modeller ve etkileyici oyun stilleri var.
  • Kütüphanenize bağımsız bir giriş ekleyin.
  • Yüksek çözünürlüklü dokular var.
  • En şok edici değişikliklerden birkaçını bir araya getirir.
  • Harika görseller var.
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...