gta 3 torrent

GTA 3 Torrent Indir

GTA 3 Indir

Grand Theft Auto III  , DMA Design tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Grand Theft Auto III, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunudur. Size% 100 çalışan oyun torrent kurulumu, tam sürüm, PC oyunu ve herkes için ücretsiz indirme sağlıyoruz!

Grand Theft Auto III,  DMA Design tarafından oluşturulan  ve Rockstar Games tarafından dağıtılan  bir açık dünya aksiyon macerası üçüncü şahıs nişancı video oyunudur . Ekim 2001’de PlayStation 2 için, Mayıs 2002’de Microsoft Windows için ve Ekim 2003’te Xbox için taburcu edildi. Oyunun onuncu anısına 2011 yılında çok yönlü aşamalarda oyunun yeniden uyarlanmış bir uyarlaması yapıldı. Bu, Grand Theft Auto düzenlemesinin beşinci başlığı ve 1999’daki Grand Theft Auto 2’den bu yana temel temel bölümdür. Anekdot Liberty City’nin içinde yer alan, New York City’nin ışığında, oyun Claude’un ardından ölüme terk edildikten sonra hızlı bir şekilde, paketlerin, haksızlıkların ve aşağılanmanın dünyasında açıkça sarılmış. GTA 3 Oyunu Bedava Doğrudan İndir Skidrow.

gta 3 torrent

Liberty City’de bir bankayı yağmalarken, suçlu Claude, anonim bir Kolombiyalı adamla kaçan hevesli sevgilisi ve aksesuarı Catalina (Cynthia Farrell) tarafından vurulur ve satılır. Hayatta kalır, ancak yakalanır ve on yıl hapse mahkemm edilir. Hapishane minibüsüne taşınırken. Claude ve kindred tutuklu 8-Ball (Guru), Kolombiyalı erkeklerin yaşlı üçüncü tutukluyu kurtarmak için polis refakatçisine saldırı sonrasında kasıtsız olarak kurtarıldı. 8-Ball daha sonra Claude ile Leone Mafia yanıltıcı ailesi hakkında bilgi verir; Seks Kulübü 7 sahibi Luigi Goterelli (Joe Pantoliano), Don Salvatore Leone (Frank Vincent), Capo Toni Cipriani (Michael Madsen) ve Don’un çocuğu Joey Leone (Michael Rapaport). Aile için yapılan çalışmaların ortasında Claude, Catalina ve Kolombiyalı adam tarafından başka bir ilacı çoğaltmak için Kolombiyalılarla savaşmaya başladı.

Grand Theft Auto serisi her zaman iyiyi kötüyle almakla ilgiliydi. Bir yandan, oyunların açık uçlu doğası ve büyük şehir ortamları, oyunları oynamak için büyük bir keyif veriyor. Aşağı yönde, oyunun önceki enkarnasyonları, herhangi bir büyük hedefe doğru çalışıyormuş gibi hissettiren kötü görev tasarımıyla lanetlendi.

 PC, PS2, PS3, Xbox, Android, PS4, iOS’ta bulunan Grand Theft Auto 3 (TPP) , efsanevi olarak adlandırılmayı hak eden bir sanal oyun. Her sanal eğlencenin hayranı, Rockstar Games  ve  Rockstar North tarafından yayınlanan TPS oyunlarının bu amiral gemisini mükemmel bir şekilde biliyor  . Bahsedilen üretimdeki birçok unsur, tüm dünyada bulunabilecek sadık hayranların başarısını ve kalabalığını sağladı. İçerden olmayanlar için bir soru ortaya çıkıyor: GTA 3 Download neden   bu kadar çok oyuncunun sevgisini ve büyük bir öfkeli eleştirmen grubunu kazandı? Çıkış tarihi:  22 Ekim 2001. Buhar fiyatı: 9,99 USD.

gta 3 torrent

GTA 3  , oyunculara 3D grafiklerde bir oyun deneyimi sunuyor. Oyun 2001 yılında oluşturulmuş olsa da, bu yıllarda Rockstar Games’in üretimine grafiksel olarak eşit olan birçok oyun vardı. Peki, bu element neden Grand Theft Auto III’te bu kadar önemli? ? Çünkü oyunculara keşfetmeleri için büyük bir şehir veren ilk yapımlardan biri. O zamanlar sanal prodüksiyonlarda ileriye doğru atılmış büyük bir adım olan herhangi bir sınırlama olmaksızın açık alanın tadını çıkarabiliriz. Güzel grafikler, popüler RenderWare motoru, hayat dolu şehir, dolaşımda tam özgürlük (haritanın bir kısmı kilitlendiğinden ve hikayenin ilerlemesiyle kilidini açabileceğiniz için neredeyse tamamlandı). Gündüz ve gece döngüsü, sokaklarda yürüyen insanlar, yol kurallarına göre incelikle hareket eden arabalar gibi detaylar da var. Bütün bu şeyler interaktif ve emrinizde.

Ne yapabiliriz ve ne yapamayız?

Her şeyi yapabiliriz. Ve muhtemelen Grand Theft Auto III’ü hedefleyen birçok olumsuz duygunun nedeni budur. . Rockstar Games stüdyosunun yapımıyla ilgili büyük bir medya fırtınasını gözlemleme fırsatımız oldu. İnsanlara ateş edebilir, sürücüleri kendi arabalarından alabilir ve gün batımına yeni bir “ödül” ile mutlu bir şekilde koşabiliriz. Yazarlar bizim için beyzbol sopası, tabanca, tüfek veya sadece kendi yumruklarımız gibi silahlar hazırladılar. Kendi bölgelerindeki çetelere saldırarak veya polis arabasının sürdüğü saldırı ile bir savaş açığa çıkarabiliriz. Oyun tarafından sunulan hikaye mafya yaşam tarzı etrafında dönüyor. Mafya için çalışmalıyız, fahişelere bir asansör vermeliyiz veya birinin emriyle cinayet yapmalıyız. Buna rağmen, oyuncuların ortamı için aşırı değil. Sanal karakterlere, dövüşlere ve bunun gibi şeylere ateş etmek, oyun endüstrisinin başından itibaren sanal prodüksiyonlara eşlik ediyor. Gerçekçi grafikler ve hayranlar arasındaki popülerlik bunun nedeni gibi görünüyor Grand Theft Auto 3  başlangıçta çok ünlüydü. Oyun, piyasaya sürülmeden önce bile hit olacaktı, ancak medya hype sayesinde Rockstar Games’in amiral gemisi unvanı daha da yüksekti  . İlginç bir gerçek, gözden geçirilmiş oyunun Yılın En İyi Oyunu için Altın Joystick Ödülü almasıdır.

Küçük detaylar

Oyun her şekilde cilalı. GTA 3’teki ses sistemi   , yaratıcılar tarafından hazırlanan güzel grafiklere eşittir. Harita üzerinde dolaşımdayken, tüm oyun boyunca bize harika müzik eşlik ettiği için birkaç radyo istasyonunu dinleyebiliriz. Hikayede görünen karakterler geliştiriciler tarafından mükemmel bir şekilde şekillendirilir. Benzersizdir ve sadece GTA  serisinde bulabileceğiniz mizah ile karakterizedir  . Yıllara rağmen, üretim hala saatlerce oynanabilir ve emicidir. Her oyuncu bu efsanevi unvanı tanımalıdır.

gta 3 torrent

GTA 3 bizden ne saklıyor?

Oyun neredeyse hatasız. Geliştiricilere gösterebileceğiniz ciddi bir konuyu bile bulmak zor. Bu, dünya çapında binlerce hayranın onaylayabileceği gibi, kesinlikle tanınmayı hak eden en iyi oyunlardan biridir.

sistem gereksinimleri

minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 98 / Windows ME / Windows NT / Windows XP
 • CPU:  Intel Pentium III veya AMD EşdeğeriMemory 64 MB RAM
 • Boş Disk Alanı:  500 MB Boş Sabit Disk Alanı
 • Ekran Kartı:  Direct3D Grafik Kartı
 • Ekran Kartı / Bellek:  16 MB Video RAM
 • Ses Kartı:  DirectX Uyumlu Ses Kartı
 • DirectX:  Sürüm DirectX 8.1 veya üstü

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 98 / Windows ME / Windows NT / Windows XP
 • CPU:  Intel Pentium III veya AMD Eşdeğeri veya daha iyisi
 • Bellek:  128 MB RAM
 • Boş Disk Alanı:  500 MB Boş Sabit Disk Alanı
 • Ekran Kartı:  Direct3D Grafik Kartı
 • Ekran Kartı / Bellek:  32 MB Video RAM
 • DirectX:  Sürüm DirectX 8.1 veya üstü

Leave a Reply