GTA 2 Indir

5/5 - (2 votes)

GTA 2 Indir

Sisteminizde bir araba oyunu yoksa, o zaman çok eksik. GTA II’yi deneyebilir ve araç setindeki tüm oyun işlevlerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu sadece bir karayolu üzerinde yapabilirsiniz gibi bir ca sürücü sağlayan bir uygulamadır. Bir animasyon dokunuşu ve tüm araba yarışı oyunlarını desteklemek için çeşitli simülasyon stratejilerinin kullanımı ile birlikte gelir.

Grand Theft Auto 2 veya GTA 2 os tüm zamanların en popüler oyunlarından biri.

Yarış sırasında trafik polisi ile etkileşime girme şansınız olacak ve trafik kurallarına da dikkat etmelisiniz. Bir ses aracı görevi gören müzik bileşenlerine bir dokunuşla gelir. Aynı zamanda, animasyonun yanı sıra 2D ve 3D animasyon işlevlerini ele almak ve işlemek için uygulama teklifinin grafik bileşeniyle de ilgilenebilirsiniz.

GTA 2 Indir

Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından eşit ölçüde oynanabilen basit bir oyundur. Ayrıca, sezgisel ve etkileşimli parametrelerle kullanıcı dostu uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu, simülasyon fonksiyonlarının çalışmasında keskinlik ve teklik dokunuşu ile geliştirilen bir oyundur. Bu oyunu deneyin ve tüm heyecan verici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

GTA II, Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemine sahip PC veya dizüstü bilgisayar için ücretsiz olarak lisanslanmıştır. Arcade kategorisinde ve tüm yazılım kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilir.

GTA 2  destanın başarısını doğruladı ve  günümüzde sandbox oyunları olarak bilinenlerin öncüsü oldu . İlk Grand Theft Auto’dan görkemli GTA4’e kadar uzun zaman geçti, maceralar, şehirler, soygunlar ve grafiklerle ilgili büyük bir değişiklik oldu.

İkinci bölüm arasında bir arasında the en iyi eylem sagas

GTA 2’nin demosunu   ücretsiz olarak indirin ve oyuncuya tam özgürlük sağlayan aksiyonun havadan görünümünü sunan Rockstar stüdyosu tarafından ikinci başarıyı elde edin  . Küçük bir hırsız olan Claude Speed’i kontrol ederek, Anywhere City’yi tam kontrolümüz altına almalıyız. GTA’nın geri kalanında olduğu gibi, hiç kimse olarak yerel mafyanın Donu olmaya başlayacağız. Böylece,  GTA 2’de  (veya  Grand Theft Auto 2’de ) üç farklı haritada dağıtılan toplam yedi sokak çetesiyle karşılaşacağız.

Tüm GTA oyunlarında olduğu gibi ve gerçekçiliğin oldukça sınırlı olmasına rağmen  , oyun sırasında yasadışı eylemler gerçekleştirirken zulüm ve hareket özgürlüğüne yapılan vurgu  , GTA 2 üzerinde büyük bir yansıma yarattı  . çok popülerlik kazanmak.

Bu efsaneyi kim bilmiyor? Başlangıçlarının tadını çıkarın ve sonraki başlıklarda yer alan bazı ayrıntıların nereden geldiğini öğreneceksiniz.

Grand Theft Auto Volume 2, Rockstar’ın popüler GTA serisidir. Oyun, Rockstar tarafından Klasik serilerinin bir parçası olarak piyasaya sürüldüğünden ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu oyunda, birkaç rakip çete, oyunun kurulduğu fütüristik şehrin tam kontrolü için yarışıyor. Kendinizi orta derecede iyi bilgilendirilmiş bir oyuncu olarak görürseniz, ancak GTA 2’yi hiç duymamış veya oynamışsanız, bunun için oldukça iyi bir neden var. GTA 2, orijinali gibi, bugün bilinen ve sevilen aynı açık dünya 3D oyunu değildi. 3D gerçekçilik hakkında bir izlenim vermek için yukarıdan aşağıya bir görünüm ve derinlik animasyonu içeren bir arcade tarzı oyun olarak piyasaya sürüldü. GTA 3 nihayet piyasaya sürüldükten sonra dünya 2D’den 3D’ye inanılmaz bir sıçrama gördü.
Ancak, GTA ve GTA 2’nin arcade tarzı olduğu için daha az şiddet veya kaba olduklarını düşünmeyin. Her iki oyun da 18 yaş ve üstü için derecelendirildi ve modern oyun dünyasındaki pazardaki tüm içeriklerle bile, GTA 2 hala aynı 18 ve üstü derecelendirmeyi gerektiriyor. Grafiklerin bugün mevcut olan her şeyin altında olduğundan, bunların çoğu oyunun içeriği ve yetişkin dili ile ilgilidir. Tıpkı ilk GTA’da olduğu gibi ve diğer tüm sürümlerde olduğu gibi, GTA 2’deki boş zamanlarınızda keşfedebileceğiniz açık dünya kentinin ortasına yerleştirilirsiniz. Şehri keşfederken, yaramazlık ve kargaşaya neden olabilirsiniz. kalbinizin arzusuna. Otomobil çalın, polis memurları ile kavgalara başlayın ve direksiyon başında tam hızda yayalara çarpın. Oyunun gerçek planını ilerletmek için, şehrin her tarafına dağılmış çeşitli ankesörlü telefonları ziyaret etmelisiniz. Bu telefonlarda, farklı kontrol çetelerinin üyeleri tarafından sizinle iletişime geçilecektir. Çeteler için çalışmayı umuyorsanız, güvenlerini henüz kazanmadığınız için sizinle ankesörlü telefon aracılığıyla iletişim kurarlar.
Bu ‘işleri’ sizle sözleşme imzalayanların düşmanlarını öldürerek gerçekleştireceksiniz. Bu oyun için kontroller oldukça basit, ancak bazıları bir gamepad kullanmanın ideal oyun yöntemi olduğunu söyledi. Bu tür bir oyun için şaşırtıcı derecede hızlı, ancak bu çoğunlukla arcade oyun stilini telafi etmek için. Hasar veya ölüme neden olduğunuzda, oyun alanında skorlar açılır. Video oyunlarının manzarası, GTA’nın yıllar önce ortaya çıktığı bu açık dünya stiline doğru ilerlediğinden, GTA 2 diğer nostaljik oyunlara kıyasla hala ilgili ve eğlenceli hissediyor. 1999 için standart olan grafikleri geçebilirseniz, bu oyunun tadını çıkarırken sorun yaşamayacaksınız. Bir mini harita güzel bir içerme olurdu, ama onsuz geçinebilirsiniz.

Artıları

  • Eğlenceli oyun
  • Keşfedilecek büyük harita
  • Komik

EKSİLERİ

  • Bazen dağınık
  • Orijinalde büyük bir gelişme değil
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...