Grid 2 Torrent Indir

5/5 - (1 vote)

Grid 2 Indir

Hızı, ünlüyü, mükemmelliği hissedin! Heyecan verici otomobil yarışları ödüllü BAFTA oyunu Race Driver: GRID’in milyonlarca hayranıyla devamı olan GRID 2’ye geri dönüyor. Yerler, akıllı bilgisayar rakipleri ve yarış atmosferine tamamen dalmak için gergin bir mücadele bekliyorsunuz. Gerçeklikle sınırlanan yeni kontrol sistemi GRID 2 TrueFeel ™ ile, kelimenin tam anlamıyla birçok efsanevi yarış arabasının pilotu gibi hissediyorsunuz! Yeni nesil oyun teknolojisi EGO, çarpıcı grafikler ve göz kamaştırıcı hasar sağlar. Motor sporlarının yeni dinamik dünyasında üç kıtada kendinizi gösterin: şöhret, hayranlar ve servet kazanın, ileriye doğru yarış, zafere, gergin, lisanslı rotalarda acımasız yarışlar, mükemmel bir şekilde gerçekleşen şehir sokakları ve ölümcül dağ virajları. GRID 2, çok oyunculu yarışlar için yenilikçi modlar sunan yeni bir standart belirler,

Izgara 2 Torrent İndir

Grid 2, Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir yarış video oyunudur. Oyun çok sayıda gerçek dünya yerleri ve Paris gibi şehirleri içerir. Ayrıca kırk yılı kapsayan motorlu taşıtları da içermektedir. Buna ek olarak, geliştirici Codemasters’ın gerçekçilik ve erişilebilirlik arasında tatlı bir noktaya vurmayı amaçlayan ‘TrueFeel’ olarak adlandırdığı yeni bir taşıma sistemi içeriyor. Yarışlar birinci şahıs kokpit manzarasını içermez. Popüler oyun modu “Drift”, Codemasters’ın oyun önizlemesinde gösterildi.

Bazı yarış modlarından önce sürücülere belirli otomobiller verilir ve diğer araç zorlukları ile diğerlerinin kilidini açabilirler. Araba canlandırmaları, renklerle veya değişen tonlarla uyarlanmış önceden ayarlanmış grafik tasarımları kullanarak oyuncu tarafından özelleştirilebilir.

Izgara 2 Torrent İndir

GRID 2 pc torrent’i ücretsiz indirin. GRID 2 – yolda tüm rakipleri yok etmek ve bitiş çizgisine ulaşmak için inanılmaz bir hız geliştirmek zorunda olduğunuz yarış türünde harika bir oyun. Bu bölüm, dünyadaki birçok hayranı kesinlikle memnun edecek birçok değişiklik ve modifikasyon yaşadı. İstihbarat bilgisayar rakiplerini geliştirmek için tutumu değiştirmek için, bu yüzden sizin için test istediğiniz sonucu elde etmek çok daha zor olmayacak. Kazanmak için her şeyi yapmanız gereken liderlik savaşında merkezi bir figür olacaksınız. Çok sayıda kıta var ve hepiniz fethetmelisiniz ve böylece en sevdikleri işte çıkarılan şöhret ve muazzam başarı. Tüm yarışları başarıyla geçerseniz, sizi başarılı bir insan yapacak para ve çok sayıda taraftar alabilirsiniz. Yoldaki tüm engellerin üstesinden gelmek için serin bir yarışa gidin ve aynı hedefe sahip olacak tüm rakipleri yok etmeye çalışın – sizi yok etmek. Dikkatli olun, çünkü yol da tehlikelerle dolu. Arkadaşlarınızla harika vakit geçirebileceğiniz veya dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla savaşacağınız çevrimiçi bir gezinti var mı? Bu sayfada oyunu GRID 2 torrent’i PC’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Izgara 2 Torrent İndir

Kılavuz 2’yi İndirme ve Yükleme

 1. Aşağıdaki indirme düğmesini tıklayın. Kılavuz 2 için bir indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.
 2. İndirme işleminizi tamamlamak için bir ayna seçin. Torrent indirme kullanıyorsanız, önce uTorrent’i indirmeniz gerekir.
 3. Grid 2’nin indirilmesi tamamlandıktan sonra, Poweriso veya Daemon Tools gibi bir yazılım kullanarak .iso dosyasını açın.
 4. Oyun kurulumunu .iso dosyası içinde çalıştırın. Oyun kurulumuna gidin (varsayılan olarak her şeyi bırakabilirsiniz) ve oyunu yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandıktan sonra, “Crack” klasörünün içeriğini kurulum dizinine kopyalayın (zaten mevcut olan dosyaların üzerine yazın).
 6. Şimdi oyunu masaüstü kısayolundan başlatabilirsiniz.
 7. Oyunun tadını Çıkar!

Grid 2 Sistem Gereksinimleri

En az:

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista, Windows 7, Windows 8
 • İşlemci:  Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz veya AMD Athlon X2 5400+
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Intel HD Graphics 3000 / AMD HD2600 / NVIDIA Geforce 8600
 • Depolama:  15 GB HD alanı

Önerilen:

 • İşletim Sistemi:  Windows Vista 64 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 bit
 • İşlemci:  Intel Core i7 / AMD Bulldozer
 • Bellek:  4 GB RAM
 • Ekran  Kartı : Intel Graphics 5200 / AMD HD6000 Series / Nvidia GTX500 Series minimum 1GB RAM
 • Depolama:  15 GB HD alanı
Leave a Comment

Login
Loading...
Sign Up

New membership are not allowed.

Loading...